• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Awatar Sheppard

  1. Kavárna - Svět 94

    No casual 10 je aktívní a 11 je taky akorát na 11 je to samý podvodník co obchází systém. 12 by se hodila třeba za 2-3 měsíce co bude vítězný casual aby člověk stihl někde udělat vesnici alespon na 10k bodu :D
  2. Kavárna - Casual 11

    Dívej se na to, my měli důkazy na hráče piiiiivo jak porušuje podmínky celý kmen to náhlasil na podporu protože jsme měli důkazy toho že se jedná o podvod a co se stalo pivo dostal na 5 dni ban a po 5 dnech ho pustili na mapu a opět to začalo na novo. Co hodinu kolem mě na kraji mapy končili...
  3. Kavárna - Casual 10

    No jasné k večeru se ukážou barbarky na casual 10 pošlu vláček šlechticů a ráno se dojdu podívat však ano zase barbarka plná podpor. Tohle nastavení je fakt ničemu že jde posílat podpory mimo kmen bych to zrušil aby to nešlo... Fakt jak znepříjemnít hru
  4. Kavárna - Svět 90

    Můžete mě vyěvětlit co to je? Mám to jen na S90 ostatní světy v pohodě
  5. Kavárna - Casual 11

    Založím si kmen na Casual 11 a hned zpráva zda neudělám akademii pro jeden větší kmen... Má reakce v žádném případě, stejně většina jak budete plní tak buď si udělají svůj kmen nebo půjdou například ke mě a nebo budou hrát sami za sebe a bylo mě oznámeno: Bohužel tě zklamu věšina hráčů co zde...
  6. Kavárna - Casual 11

    Oni prostě chtějí aby casual servery byli jak normální servery. Aby hráči kteří na sebe mají bodový poměr aby po sobě šli jak slepice po flusu :D Aby se válčilo mezi sebou a hráči si tak braly vesnice od nepřátel. Taky mě to štve první casualy byli plné barbarek a dalo se v klidu zabírat a...
  7. Kavárna - Casual 10

    tu položku jsem měl ale použil jsem ji s tím že jsem byl opět na špatném místě a hodilo mě to úplně na druhý konec mapy xD
  8. Kavárna - Casual 10

    Nějaké barbarky by se hodily kolem mě xD :D Ať tu mám pár vesniček xD Omylem jsem klikl přehodit na casual 10 :D :D :D z jiného světa a pak jsem dal přemistít xD a to byla chyba :D nemám tu co zabírat :D
  9. Kavárna - Casual 11

    Ano ano stačí aby hráč přešel s 12.000 vesnici na serve měl plný stav všeho hromadu surovin a během týdne s bonusy, vlajkami apod uděla třeba i 2.000 kopí a 2.000 mečů možná i více je to jen odhad :D a pak do každé vesnice kolem sebe pošle 500 ze všeho a drží si to. na Casual 9 zabrat barbarky...
  10. Kavárna - Casual 11

    Já tam nehraju... Měl jsem účet a chtěl jsem se tam přesunout po měsící hraní na klasickém světě ale jak jsem se podíval na hostovací systém a mapu a viděl jsem že nikde žádna barbarka tak jsem si řekl nejdu sem je to tu bez šance protože každý plný inventář který si pak hráč přesune na casual...
  11. Kavárna - Casual 11

    No takže opět plno hráčů půjde na casual 11 udělá plno dědku :D zabere všechny vesnice a pak je budou podporovat takže šance zabrat barbarky kde bude beton třeba 500.000 bude nemožné opět. stačí se podívat na Casual 10. Svět aktivní cca 3. měsíce asi. ale hned po mesici aktivniho pusteni zadne...
  12. Kavárna - Casual 11

    No jelikož na S92 mám v inventáčří hromadu balíčku a výhod tak jít rychle na S91 by se mě nevyplatilo rychle udělat kovárnu 15 hlavní budovu 20 a trhy 10 a produkce max 20 level ze všeho xD
  13. Kavárna - Casual 11

    Tak vám teda děkuju, já čekám několik měsíců na casual další že mám velkou vesnici na S90 že se s tama přesunu abych měl klid a ono to nejde :( jsem zklamaný EDIT: než vybuduju na S92 vesnici na max 3500 da zabrat a když se přesunu na casual 11 tak do měsíce nebude co zabírat na tom serveru
  14. Kavárna - Casual 11

    Dotaz: je možné na casual jít z vesnici na S90? nebo to platí 91 a více
  15. Kavárna - Casual 11

    Doufám že to dáte alespoň 2-3 dny dopředu vědět kdy to pustíte :) aby to nebylo jak s 10 že jste ho daly a nikdo nic neřekl :)
Nahoru