• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Biblos nejnovější aktivita

  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma Namaluj kasárnu - zadání.
    Moje oblíbená jednotka kopiník nejspíš pojem kasárna neznala, neboť se tato hra odehrává ve středověku a tehdy byli v městech a vsích...
    • kasárna 2.png
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma Převzetí vesnice člena kmene.
    No, když myslíte...
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma Převzetí vesnice člena kmene.
    Pokud by podle toho někdo postupoval, okamžitě to nahlásit supportu. Odměna vykuka nemine.
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma FigiVoe.
    No, není - já to tam vždy psal protože tuto hru hrají různé generace, takže pro pár písmenek navíc autora soutěže neubude. A navíc, by...
  • Biblos
    Oldo, od Kladna, mimo ten olomoucký, jsem srazy zajišťoval já. A pro svět jedna je spolu s 2TOM děláme každý rok. Klidně Tě přibereme do...
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma Diskuze.
    Já to raději řeším tak, že na chyby upozorňuji. "Strčit hlavu do písku" není řešení.
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma FigiVoe.
    Bohužel, v zadání není určeno, jak je myšleno to namaluj - jestli ručně, nebo v grafickém programu. My, co jsme vyrůstali v době, kdy...
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma Diskuze.
    Namaluj kasárnu je co za češtinářský tvar prosím? Já znám jen kasárna nebo kasárny. To by bylo ke gramatické stránce soutěže. Nyní...
  • Biblos
    Biblos reagoval(a) na příspěvek od Olda22 ve vlákně Jarmark u dubu s reakcí Poděkování Poděkování.
    Zdar děcka, snad ste na mě nezapoměli, tak jak Vám dupou králíci? Rád bych Vás někdy ještě viděl, třeba i na neoficialnim srazu.
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma Jarmark u dubu.
    Tak je možné, že už je to jen rok, mám však za to, že to zpočátku bylo minimálně jednou za dva roky. Ale mohu se mýlit.
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma Jarmark u dubu.
    Přiznám se, že Extravaganca mne "nenakoplo", ale Ritier Alex ano. Vzpomínáš si na toto?:
    • 1711935894163.png
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma Diskuze k soutěži.
    No, já žádná umělá inteligence nejsem. ;)
  • Biblos
    Biblos reagoval(a) na příspěvek od Lamač. ve vlákně Výherci soutěže Svatý Valentýn s reakcí Poděkování Poděkování.
    Vážení hráči Divokých kmenů, DK tým vyhodnotil soutěž takto: 1. Místo Biblos - 1200 prémiových bodů 2. Místo Ezio auditore - 750...
  • Biblos
    Biblos reagoval(a) na příspěvek od TyNiKdY07 ve vlákně Paladin Jirka s reakcí Poděkování Poděkování.
    Ve stínu křivolakých stromů a za zvuků třepotajícího větru se odehrával příběh vesnického paladina jménem Jirka. Byl oddaný svému...
  • Biblos
    Biblos reagoval(a) na příspěvek od Ezio Auditore ve vlákně Ezio Auditore s reakcí Poděkování Poděkování.
    O Rytíři Francisovi a Dívce Mladý rytíř Francis stál na bitevním poli. V rukou třímal meč a stěží se přesvědčil, aby se nerozklepal a...
Nahoru