• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

CheGuevara nejnovější aktivita

  • No máš za co. Uff, věcná a nearogantní odpověď na něčí otázku mě tak vyčerpala. Teď ještě k tomu budu muset chodit kanálama, protože až...
  • a) to není žert, ale osvědčená strategie, kterou jsem viděl na vlastní oči, že funguje - minimálně první 3 dny b) ano, bavím se, ale ne...
  • 1) Získej si jeho důvěru. 2) Vylákej z něj heslo. 3) Až bude spát, přihlaš se na jeho účet přes VPN a pošli jednotky na několikadenní...
  • CheGuevara reagoval(a) na příspěvek od herrGeneral ve vlákně Namaluj kasárnu - zadání s reakcí Poděkování Poděkování.
    Bez LK by nebyla offka a rabování! Sice nepatří pod kasárny, ale jednotka to pořád je. Zde přikládám x hodinovou práci, snad se bude líbit.
  • CheGuevara odpověděl/a na téma Otázky na vývojáře (Q&A).
    Tak to já bych zase zabudoval do hry tlačítko "Chytit šlechtu". Opravdu nechápu, proč u toho musím sedět a třeba celý den chytat...
  • CheGuevara odpověděl/a na téma Otázky na vývojáře (Q&A).
    On je totiž zdejší všeználek a tvé stupidní otázky považuje za útok na svou inteligenci... no co útok? Vyhlášení války. A jak chceš vést...
  • CheGuevara odpověděl/a na téma Otázky na vývojáře (Q&A).
    Co potřebuješ vysvětlovat? Ve hře máš možnost zkracovat dobu výstavby na polovinu, zkracovat trénink a výcvik paladina na polovinu, a ty...
  • CheGuevara odpověděl/a na téma Otázky na vývojáře (Q&A).
    Zkracování o půlku za 10 Pb.
  • CheGuevara reagoval(a) na příspěvek od JahSnejks ve vlákně Otázky na vývojáře (Q&A) s reakcí Poděkování Poděkování.
    Bylo by možné vytvořit premiovou funkci pro zkrácení surovinových transportů?
  • CheGuevara reagoval(a) na příspěvek od Kaper ve vlákně Otázky na vývojáře (Q&A) s reakcí Poděkování Poděkování.
    Proč jsou DK pay2win/hrabárna PB z jiných světů? Navíc to musí být i pro příjmy Innogames špatně ne, když lidi mohou sbírat PB zdarma...
  • CheGuevara odpověděl/a na téma Paladin - knihy (trh).
    Jak souvisí frekvence nalézání té které knihy s jejich obchodováním mezi hráči? Tady už jenom chybí, aby přišel někdo a zpochybnil...
  • CheGuevara odpověděl/a na téma Paladin - knihy (trh).
    Sice souhlasim, ale uz to, ze si za tech 100 pb ani nemuzete vybrat, za co presne ten predmet vymenite, svedci o jasne snaze vytriskat...
  • CheGuevara odpověděl/a na téma Diskuse.
    A já bych se chtěl zeptat kdy se to posune? Při odeslání nebo při dopadu? Jak často se to posouvá? Za jakých podmínek?
  • CheGuevara odpověděl/a na téma Diskuze.
    Nepleť si pojmy. Ne každá hra je soutěž a ne každá soutěž je hra. Pokud je řečeno, že se jedná o soutěž, tak můžou, ale nemusí být jasně...
Nahoru