• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. hrajujá - sudoku

  2. přesun oznámení o došlé zprávě

    Při hře mám navolené upozornění prohlížeče. Vyhovovalo by mi, pokud by upozornění nepřekrývalo datum a čas. Dnes se mi stalo, že jsem časovala podpory, hlídala jsem čas, kdy podporu poslat a najednou mi přišla zpráva. Oznámení o došlé zprávě vpravo dole překrylo datum a zobrazení času...
  3. Setkání - hrajujá

    Bylo – nebylo. Kdysi, na sv.15 jsem se při přesunu do jiné lokality seznámila se Žabičkou (Mikosansobi), která měla zástup na účtu KelysM, na něž jsem právě útočila a jehož vesnice jsem chtěla zabírat. Dařilo se jí zabíjet mi šlechtu ve dne i v noci, přesto všechno se mi přesun podařil. Vesnice...
  4. Vzpomínky - hrajujá - 479 slov

    Moje seznámení s hrou Divoké kmeny nastalo v červenci 2009, kdy mě vnuk (Legoilas) požádal, zda bych mu dostavovala malou vesničku po dobu, kdy odjel s rodiči na dovolenou. Dostala jsem za úkol vesničku dostavovat a večer vystavit za zbývající suroviny armádu. Dávala jsem si minutky, aby...
  5. zobrazit světovou mapu

    U zobrazení světové mapy bych v nové verzi uvítala dvojí procento u vesnic, které vlastní kmen. Jednak procento stávající (k celkovému počtu vesnic světa), tak i procento k aktivním vesnicím světa, aby si ho nemuseli hráči kmenů počítat ručně. Je to pro kmen důležitý ukazatel, hlavně při při...
Nahoru