• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Drolda

    Možnost rušení příkazů

    Zdravím, měl jsem za to, že byla možnost zrušit vlastní příkaz 3 způsoby: a) z vesnice ze které byl poslán (jediný momentálně funkční) b) v rychlém náhledu z mapy kam příkaz jde (funguje pouze u cizích vesnic b2)) c) přímo ve vesnici, kam příkaz jde Ale teď už mi to nejde, takže buď jsem měl...
  2. Drolda

    Drolda

  3. Drolda

    Drolda

    *Tak po tomhle si s sebou příště vezmu větší svačinu...
  4. Drolda

    Drolda - Halloween

    Ahoj, bohužel jsem si zadání přesně nepřečetl a udělal trochu více "obrázků :D" Doufám ale, že to nebude až takový problém Trošku jsem oprášil své amatérské zkušenosti s MALOVÁNÍM :D Zvětšení: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1404605_752930894732664_2062250946_o.jpg...
  5. Drolda

    Paladinovo počínání - Drolda

    Paladinovo počínání V parném pátku paladin pálil palbu po politicích. Padaly pantofle a pudřenky s pudrem z pasů pánů politiků. Protože paladin pálil pistolí, pancéřovkou i plamenometem, páni politici potili pot. Půlka politiků pobita - na prach popadala. Počestní pocestní, přidávali se k palbě...
  6. Drolda

    Drolda

    Děkuji Dlouho už při mne stojíš stále. I když já si toho někdy nevážil. V den mého narození a nadále, Oporou jsi mi už navždy byl. Kamkoli a kdykoli jsem šel, Energií jsi mě zdálky zásobil. Když jsem měl rýmu či kašel, Moc jsem si s tebou ulevil. Enormně jsi se musel zapotit : ) Nemám nic než...
  7. Drolda

    Drolda - Děkuji

    Děkuji Dlouho už při mne stojíš stále. I když já si toho někdy nevážil. V den mého narození a nadále, Oporou jsi mi už navždy byl. Kamkoli a kdykoli jsem šel, Energií jsi mě zdálky zásobil. Když jsem měl rýmu či kašel, Moc jsem si s tebou ulevil. Enormně jsi se musel zapotit : ) Nemám nic než...
  8. Drolda

    Rytíř - Drolda

    RYTÍŘ - jedná se o příbuznou jednotku šermíře ;) Link: http://www.bigdig-cz-sk.8u.cz/wp-content/uploads/2013/06/Ryyyyyt%C3%AD%C5%99.bmp
  9. Drolda

    Drolda

    Ahoj, doufám že se vám to bude líbit, i když asi téma nebude zrovna o lásce, ale doufám, že mi to uznáte :D Snad se bude líbit ;) Byl pozdní večer – první máj, Já místo lásky verše psal, Přemýšlel co psal bych dál, A napadl mě Kmenů chval. Bylo tomu mnoho let, Nevím už přesně kolik...
  10. Drolda

    Velikonoce - Drolda

    Veselé Velikonoce všem ;) Už mě bolí ruce - těch pomlázek je 9 :D Holkám přeju hluboké polštáře a plno vajec, klukům pevnou pomlázku a žaludek ..Pijte s rozumem... :wacko :D Alespon trochu jsem se snažil uklidit a zamaskovat nepořádek :D Tak se snad bude líbit :) Soutěžní je ten horní, ten...
  11. Drolda

    Vzpomínky - Drolda

    Moje první zkušenosti s touto bezvadnou hrou jsou už staré, přesto je ale mám živě v paměti. Byl jsem ještě malej klučina, když jsem zíral strejdovi přes rameno, abych viděl co jen ho na tom monitoru tolik přitahuje - a tehdy jsem se poprvé setkal s Divokými Kmeny. O pár let později mě kamarádi...
  12. Drolda

    Permanentní BAN

    Dobrý den, dostal jsem permanentní BAN a zajímalo by mne jestli by to šlo zrušit. Na DK (konkretně na zablokovanem účtě) hraji něco přes rok a půl. V posledních dnech mne začal slovně urážet jeden uživatel, při jeho bloknutí urážel mé spoluhráče. Odbloknul jsem ho a napsal mu, aby "šel "lesika"...
  13. Drolda

    Drolda

    1 = Strify 2 = Mikosansobi 3 = Hukk 4 = sepik 5 = sakaal 6 = matyáš II. 7 = vuddca 8 = biblos 9 = Avallone 10 = papasese 11 = Indigra 12 = Sonik.CZ 13 = Marapav 14 = Lady Kasandra 15 = betkapetka 16 = Hugo-Igo 17 = Dan7246 18 = Hyugy 19 = Navi 20 = MonishkaH No, dělám to 2hodiny a jen 5...
  14. Drolda

    Drolda

    Přání od Droldy všem Kmenovým hráčům!! Tento platí:
Nahoru