• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Svět 87

    ty tam asi hrajes s nim vid?
  2. Kavárna - Svět 87

    Koukám na to, to je fakt síla! Však i podle těch názvu hracu je jasné, ze se o kamarády nejedna a jsou to jednorázové fejk úcty. Ještě nicky, které se tomu vysmívají. :-(
  3. Panzergun: Mikuláš má Covid, a tak nešel robit.

    Čerte čerte, kde máš roušku, pod nosem to neplatí, s pytlem se to neztratí Nůše plná zůstane,prý mula to dostane, kdo bude chtít sladkosti, da si šunku od kosti. Budu doma na řetezu, pro Covid si nepolezu. Vůbec mi to nevadí, DK mi to nahradí a Schillerova zaplatí.
  4. Kavárna - Svět 74

    jo sorry..nejak jsem to prehledl...
  5. Kavárna - Svět 74

    cca pred tydnem psal Kozmicz , ze budou nejspis zacinat dva svety najednou, planuje se tedy S75 s jinym nastavenim, nebo bude zacinat dalsi casual?
  6. Kavárna - Svět 74

    ja bych byl spise pro zachovani 24-8 hod spanek je dulezitej :-DDDD hlavne uz aby zacal...nudim se...
  7. Kavárna - Svět 74

    Souhlasim, bez kostelu, veze, dominance. Rychlost sveta jako na 73 a bude to super :-)
  8. Kavárna - Classic

    Doufam ze nejakej novej svet prijde brzo...:-)
  9. Nové verze hry - Diskuze

    Je to smutne, ale dle odpovedi od adminu je to asi moc netrapi: V současné době InnoGames nechystá žádné změny. Pokud by se měla vracet původní mapa, budou o tom hráči informováni. Zajimalo by me, jak za nas CZ admin na centrale loboval....ale dle te strohe odpovedi to asi zadnej zazrak...
  10. Nové verze hry - Diskuze

    TAK CO? Prosim ADMIN o info, jaka byla odpoved od INNO....uz se potrebuji zase zacit divat na mapu....Diky.
  11. Nové verze hry - Diskuze

    Je to strasny, na mapu clovek kouka tolik casu a kdyz se ti to nelibi, tak tu hru hrat proste nechces....PROSIM O MOZNOST NASTAVIT SI TU STAROU....jinak mate o dalsich par penez mene....
Nahoru