• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Brýle nebo čočky ?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Je to len o cviku a zvyku. Očná doktorka ti to vysvetlí. Základ je, aby si sa nebál dotknúť prstom oka. Tiež som sa zo začiatku pár dní bál a nešlo mi to. :D

Musím souhlasit. Je to pouze o tom nebát se šáhnout do oka. Osobně jsem s tím měl velké problémy :yes
 

DeletedUser33829

Guest
Na tomto tématu mi přijde směšné kolik lidí má problém se zrakem, ale přitom to buší do počítačů a hrají či spíše hráli Divoké kmeny. Kdysi psal kdosi ze speedařů v jiném topicu, že si na DK zničil oči. Ať si každý dělá s očima co uzná za vhodné, i když musí jeden daňový poplatník přispívat na zdraví druhého?!:shout Zajímavé mi přijdou rady na operaci očí, to není něco co si může každý dovolit.

Alex má pravdu, jen dodat, že čočku akorát tak k jídlu a brýle leda sluneční.:great Když jsem viděl poprvé film Vetřelci, což bylo asi tak v roce 1997, nebo 1998, tak se mi tam líbily sluneční brýle, které měla pilotka letounu a táta, že takové brýle vyšly z módy, tak říkám, že se to odehrává v budoucnosti, třeba se takové brýle s velkými skly a tenkými obroučky budou zase nosit, na konci devadesátých let „frčely“ sluneční brýle s co nejužšími skly a silnějšími obručemi. A jak mi dějiny daly za pravdu, už několik let jsou sluneční brýle z osmdesátých let v módě a přesně jedny, které byly vyrobeny v osmdesátých letech, a jsou tedy starší jak já,:D nosím.:cool Už jsem si od některých vykoledoval přezdívku včelka Mája.:mocking
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru