• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

II. Oficiální sraz - 2009

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Já a limonáda? Ne-e, to co mám v ruce to je zlatý mok, nějakej odvar z Rakovníka, takové Rakovnické starobahno...
 

DeletedUser7531

Guest
Myslím, že to byl nějaký "Rakovnický bakalář" - pro mě úplně neznámé pivo, ale celkem ušlo :) (No samozřejmě na Kozla to nemá (a toho jsem tam taky zahlíd - někdo ho tam propašoval v lahvi) .... :cool )
 

DeletedUser937

Guest
jj byl to rakovnický Bakalář. Osobně jsem byl mile překvapen, neb jsem jich vypil dost, ráno jsem nemusel sedět na záchodě a ani mě nebolela hlava :pardon
 

DeletedUser2502

Guest
Sakryš to mně štve, že jsem sice vyrazil, ale nedojel. Když to tak čtu, to musel bejt masakr. Joj to bych se zmazal :beer a Ořech by musel nazpátek řídit :cool
 

DeletedUser

Guest
ahoj lidi

ach jo asi se zabiji nemohl jsem se dostavit takova skoda :cry:cry:cry:cry:cry:cry:crybylo to aspon dobry? Kozmi?
 

DeletedUser4673

Guest
Udělej si obrázek o srazu sám, stačí si přečíst několik předcházejících stran v tomto tématu...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru