• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 19

  • Zakladatel vlákna DeletedUser29225
  • Vytvořeno

DeletedUser29225

Guest
Kecejte, drbejte, ale jen slušně a v rámci pravidel !!:great:great

P.S.: Vím, že toto téma bude po vytvoření kavárny pověřenou osobou smazáno, ale alspoň do této doby je tu tahle.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nebudeme ji mazat, stihl jsi ji založit jako první, tak budeš mít tu čest být zakladatelem kavárny pro tento svět :hi
 

DeletedUser29225

Guest
Tak co jaký by jste brali nastavení: Vím že teď naposledy byl rychlý svět, ale byl bych radši znovu za rychlý, ale je mi to jedno. Bonusovky klidně, ale být nemusí. Fake limit by mohl být vypnutý. Bez kostela, ale je to mi je taky jedno. Noční bonus samozdřejmě jako vždy od 00:00- 08:00. Rychlost jednotek jako na cs18.

Nebudeme ji mazat, stihl jsi ji založit jako první, tak budeš mít tu čest být zakladatelem kavárny pro tento svět :hi


Tak díky, bude mi ctí:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser29225

Guest
S tím se počítá sice nevím jaké, ale vím o tom:D:D
 

DeletedUser

Guest
Ja by som navrhoval jednoznačne rýchlosť 2, rýchlosť jednotiek 1 a neaktívny kostol. Zvyšné nastavenia sú mi v podstate jedno
 

DeletedUser

Guest
zase svet bez kostola?? a preco nie svet s kostolom?? .na 19 by mohol byt kostol..dost by som bol rad..+barbarky do 3000 ak by sa dalo..ale zase by sa brali len barbarky,ak stacia do 1500 :)--

ale ten kostol,to je hlavne..:axe
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
sak preto som to pisal ciernym..aby videli,ze ten kostol by tam byt moho..akoze mne je to jedno..bude kostol,budem aktivne hravat....nebude kostol,nebudem aktivne hravat..a ta rychlost sveta,to mi je max.jedno..ale bolo by dobre,keby bola 1.
potom vyskum moze byt klasicky..ostatne mi je jedno..:crazy
lol na sk by tiez mohli byt taketo smajle..omg
 
Nahoru