• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ste spokojní s nastavením S19 ?

Ste spokojní s nastavením S19 ?

  • Áno

    Hlasy: 67 29,8%
  • Mohlo byť aj lepšie

    Hlasy: 87 38,7%
  • Nie vôbec

    Hlasy: 62 27,6%
  • Je mi to jedno

    Hlasy: 9 4,0%

  • Celkový počet hlasujících
    225

DeletedUser

Guest
ale aj minimalny je nejaky keby ste ich presviecali ze take este neboli nech to skusia ake to bude mohli by take spravit
 

DeletedUser

Guest
S každým novím světem bude hůř,nevím jabych to formuloval,tak to řeknu narovinu...už jste si pohráli a teď plaťte,INNO chce vydělávat,tak to prostě je...Stejně jako grepolis,tam je to jenom o prémiu...Prémium má hru usnadnit,ale ne zjednodušit a oproti ostatním hráčům zvýhodnit,aspoň tavoej mám, názor...Omlouvám se za chyby,mám v sobě 9 piv.:diablo
 

DeletedUser27618

Guest
Na nastavení si nestěžuju. Jsem rád že je hra trochu pomalejší. Aspoň nemusím trávit tolik času u PC :)
 

DeletedUser

Guest
vidíš se co píšeš? Pomalejší?! o_O :shock:shock vždyť je to naopak urychlené jak něco!!! :great
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27618

Guest
Rychlost hry i jednotek je 1 a to se mi zdá spíš pomalejší než rychlejší. :)
 

DeletedUser

Guest
Jakékoliv nastavení má v sobě něco lepší a něco horší . Těžko bude nastavení , které vyhoví všem . Tak se pokuste to pochopit a nesvádět to na DK Team , přičemž oni za to nemůžou .
 

DeletedUser

Guest
ale mohli by sa pokusit prehovorit inno aby vyskusalo dat svet s rychlostov 3X
 
Nahoru