• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmenový magazín

DeletedUser

Guest
Tady tohle téma věnuji na časopis Paladin, kdyby někdo chtěl představit kmen, tak mě informujte, nebo i jiné novinky z našeho světa, vše sem, díky.
 

DeletedUser27281

Guest
Podle mě jsi všechny kmeny co stojí za zmínku už zmínil. Já bych se třeba rád dozvěděl něco o hráčích v TOP 20, o vůdcích kmenů , nebo jen o hráčích kteří stojí za zmínku (něčím se na světě proslavily.) Otázky jako třeba jak dlouho hraješ, co tě k hraní vedlo, co tě hraní vzalo a naopak dalo, nějaké hráčské zajímavosti o hráči atd. Taky by jsem určitě nezapomněl zmínit co se na světě za prázdniny událo, i když se nic moc převratného neudálo. :rofl:rofl
 

DeletedUser

Guest
To jsem chtěl taky, ale bylo mi řečeno od vedení Paladina, že si tyto rozhovory dělají sami, ale pokusím se.
 

DeletedUser28334

Guest
Podle mě jsi všechny kmeny co stojí za zmínku už zmínil. Já bych se třeba rád dozvěděl něco o hráčích v TOP 20, o vůdcích kmenů , nebo jen o hráčích kteří stojí za zmínku (něčím se na světě proslavily.) Otázky jako třeba jak dlouho hraješ, co tě k hraní vedlo, co tě hraní vzalo a naopak dalo, nějaké hráčské zajímavosti o hráči atd. Taky by jsem určitě nezapomněl zmínit co se na světě za prázdniny událo, i když se nic moc převratného neudálo. :rofl:rofl
Mám dojem že během prázdnin se pár věcí událo. Třeba to že nám pomalu mizí kmen 666.
 

DeletedUser27281

Guest
A jak jsi na tom s článkem ? už máš hotovo ? :) těším se na něj
 

DeletedUser28334

Guest
Stalo se hodně věcí a kmen 666 opravdu mizí a to rychle :D:D
A to jste společně bok po boku bojovali proti nám.:axe
To že zmizeli Scorpion375, Megy007 a pomalu odchází i Orky jsem docela uvítal.:thumb Že ale skončil John Deer je mi dost líto. Byl to skvělej kluk a bude tady chybět.:cry
 

DeletedUser

Guest
A to jste společně bok po boku bojovali proti nám.:axe
To že zmizeli Scorpion375, Megy007 a pomalu odchází i Orky jsem docela uvítal.:thumb Že ale skončil John Deer je mi dost líto. Byl to skvělej kluk a bude tady chybět.:cry
Nikdo ho nevihodil, byla to jeho volba, bohužel, je tam víc dobrých lidí a bylo, ale bohužel vedení stojí za nic, tak jak to říká každý, podle nich 8 kmenů lže a oni jsou svatí, mohl bych sakra vyprávět, jen čekám, až se tu vedení ukáže, vím , že sem chodí a čte .), ale zatím nepíše.
 
Nahoru