• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapy & statistiky S16

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tento svět je ještě dost mladý, hodně v pohybu :)
 

DeletedUser30678

Guest
Jak jsem se zmínil v článku v Paladinovi, tak jsem psal, že DX se rozpadá a mnoho dalších kmenů. Co se týče KzK, tak to se spojilo s NSA :)
 

DeletedUser29034

Guest
Tak jak jste si jistě všimli vy všímavější,TSR se spojuje taktéž s NSA...Zatím o tom moc nevím,ale snažím se zjistit víc...
 

DeletedUser30678

Guest
Jsem v centru událostí :-D, ano je tomu tak. NSA bude silnější a silnější :D Ako sa hovori, všeco je v pohybe :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jak vidím,situace hl. kmene se stále mění,nejdříve byl na 9.místě,poté spadl na 11.místo a teď opět na desáté,bude to tím,že se mění pořadí okolních kmenů a velmi se to projevuje v žebříčku.
Všiml jsem si,že DX-(D-generation x) se rozpadá...
Také jsem koukal,že KzK(Králíci z klobouku) už jsou hned za námi a tak mi docvaklo,že se s nimi také něco děje...
Naopak kmen | S | se nám docela vytahuje,zajímalo by mě docela,zda - li to má co dočinění s dvěmi velkými se rozpadajícími kmeny...

Ano DX se rozpadá, ale už tomu je bohužel delší dobu :(
 

DeletedUser29034

Guest
Jsem v centru událostí :-D, ano je tomu tak. NSA bude silnější a silnější :D , bude mat aj svoju akademiu. Ako sa hovori, všeco je v pohybe :)

Ano,tímto pobráním hráčů čili kmen NSA přebírá vedení na S16.
Ano,je,jsem zvědav,jaký to bude mít vliv na nás,jako spojence...
 

DeletedUser29034

Guest
EQ je ještě velmi daleko...Nejdříve se k nim musíme přiblížit víc...
Teď jsou na řadě xxx a pak Ska...
 
Nahoru