• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 15

DeletedUser

Guest
si si isty, ze to sme mi, kto rozbili koaliciu UWH,Val,Klid a RLC?
Ked nekto drgne do domina, a este potom pise ake je ta posledna kocka nechutna, ze tiez padla,mi pride trosku nefer.


Kmen v ktorom som by som nemenil za nic na svete.
 

DeletedUser30687

Guest
:)

Njto máš recht Eragone nejlepší kmen byl stejně BR1 :p :p a nejlepší hráč co kdy byl na S15 byl Grey Shadow:thumb

No a kukal jsme na TWstat a co ten váš hráč Ancidlo? vždyt mel pred 2 tydnama cca neco kolem 9 mega bodu a ted ma sotva 2 melouny?!
 

DeletedUser

Guest
si si isty, ze to sme mi, kto rozbili koaliciu UWH,Val,Klid a RLC?
Ked nekto drgne do domina, a este potom pise ake je ta posledna kocka nechutna, ze tiez padla,mi pride trosku nefer.


Kmen v ktorom som by som nemenil za nic na svete.

Ahoj Eragone,..tak stále koalice RLC a UWH? Koukám, že se to dost zamíchalo, co? V jakým jsi teď kmenu? A co ostatní z bývalého EW?:scratch
 

DeletedUser27205

Guest
UWH prvni

RLC se rozpada a hraci ve vseobecnsti prechazeji do VAL, ktere s UWH valci, tak jako valcilo RLC
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
To se nedá říct o všech, co zdrhli z RLC, že? :)
 

DeletedUser

Guest
maaci :)

nj, aj v ew sa mi velmi pacilo, ale bol tam velky napor zo v sekych stran, a ked ste z karau zavesili dk na klinec, tak bol rozpad jasny... do vdf ma lamal dryadis, a do uwh ma zas lamal jujki. z oboma hracmi som kamos dodnes. nakoniec sme spojili jadro EW, co ostalo z vdf. boli sme tam len chvilku, ale chytili sme vdf v najhorsom obdoby asi a nepacilo sa nam tam. a kargen hned zacal rokovat o prestup par hracov do UWH. nechcem nejako zhadzovat vdf, bol to solidny kmen. ale ked ho porovnam z ew alebo uwh tak trochu zaostaval.
i ked sme boli z vdf vo vojne. tak sme si z dry dost pisali, a casom vznikla myslienka ze naj hraci vdf prejdu do uwh. v kmeni sa to odsuhlasilo. vtedy sa rozpadlo spojko rlc a uwh.
a ked val zacalo burcovat spojencov proti nam, tak sme zrusili spojko aj s nimi a klidom.

teraz to vyzera asi tak ze na jednej strane stoja: val, klid, tld, zbytky rlc, zbytky gr
a na strane druhej UWH, srj,M,Tc

a ja sa idem ucit teraz algebru, lebo zajtra mam poslednu skusku v tomto roku :D
 

DeletedUser

Guest
Jak to tak sleduju, tak UwHáci jdou po jujkim..
Takovou dobu hrál s nimi a za ně a tet jednou proti němu..
 
Nahoru