• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šľachtic a všetko to čachrovanie okolo neho

DeletedUser2029

Guest
mit tam umřelo 5% vojska
Je lhostejné, kolik pomře procent útočného vojska. Je důležité, kolik zemře procent pěchoty (v každém kole). Příklady jsou v tom odkazovaném tématu dole.

EDIT: Pokud zveřejníš report (jako "veřejné oznámení"), mohu se na to podívat blíže.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2901

Guest
Kdybys četl Turgonův technický koutek pořádně, zjistil bys jaký je rozdíl mezi doprovodnými vojsky pěšími a jízdními... ;)
A souhlas, Turgone smekám :hi
 

DeletedUser

Guest
Měl bych dotaz ohledně místa v selském dvoře po vytvoření 1 šlechtice, se mi zpotřebuje 100 sedláků v selském dvoře , v případě že dobiji vesnici mam v původní stále - 100 sedlákú? tzn 2.šlechtici-200,3.šlechtici -300......?
dík za odpověd
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
V původní vesnici máš opět místo na výchovu jednoho šlechtice, to místo v selském dvoře zabírá, jen když čeká na svou dobyvatelskou příležitost.:hi
 

DeletedUser

Guest
tak že nemusim stavět šlechtice pořád jinde abych nebyl bez obyvatel.
:yes Dík za odpověd.
 

DeletedUser

Guest
Obvykle se ve vesnici nechá 400 jednotek místa pro 4 šlechtice. Pak se odešlou najednou jako vláček. Já si nechávám 500 místa, pro 5 šlechticů, abych při přebrání mohl stavět rovnou dalšího. Víc se to ale hodí spíše na přebírání neaktivních hráčů.
 

DeletedUser33900

Guest
Dobrá strategie,no ale při tich dalších utokách je spíš lepší poslat 200 sekerníků no nechci do toho kecat...Ale takhle sem taky docela si vesnice přebíral dobře ten vláček je asi nejlepší:yes!
 

DeletedUser

Guest
Dobrá strategie,no ale při tich dalších utokách je spíš lepší poslat 200 sekerníků no nechci do toho kecat...Ale takhle sem taky docela si vesnice přebíral dobře ten vláček je asi nejlepší:yes!

vláček jde v pohodě chytnout,já znám lepší trik
 
Nahoru