• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia k magazínu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31794

Guest
joshua grey:

Měli bys Vudcovi líbat nohy, že pro vás vůbec magazín vydává a ne jen pyskovat za zpoždění, jelikož tim dosáhneš maximálně toho, že mu tu práci zhusíš. Opravdu nikdo z vás netuší, kolik je toho třeba, aby číslo vyšlo a kolik jen to blbý vkládání článků zabere času.
Vydávání magazínu není žádná povinnost DK Teamu, je to jen bonus na zpříjemnění této hry a tak ho tak ber...

jasne,budem se tu klanet a lezt do zadnic jako ty za nejakej casak.Nerikam ze vudca se nesnazi a nedela to dobre.Ale mas tu krasnej priklad jak je tezke napsat dve vety natoz nekolik desitek vet a mraky vymluv k tomu.Hold sem porad nastvanej za zkazeni jednoho sveta a nepostaveni se k tomu celem ze strany supportu.A je skoda ze se nedochoval topic na to nebot tam byli dobre arogantni vety supporteru.Pak se odviji i vse ostatni.Zato bany litaji hned a i kolikrat za blbosti
 

DeletedUser

Guest
Robím čo sa dá, do oznámení som napísal, že mám problémy s notebookom a neviem kedy magazín výjde, snáď sa to dá pochopiť.
 

DeletedUser

Guest
Hmm...člověk, který se vyjadřoval neslušně v tomto vlákně je zabanovaný, ovšem můj příspěvek je smazaný...proč???
Je to proto, že se netýkal přímo magazínu, ale dotyčného neslušňáka...?
 

DeletedUser

Guest
info ze sveta 18 bude sakra stare.nema cenu se tu vyjadrovat bo je v dnesni dobe velkej problem zalohovat data nejspis.

Angelino co se tyce pruseru na s22 byl sem prvni kterej vas na to upozornil,poslal mraky ticketu a jedine co sem se dozvedel ze sem asi blazen,zadne chyby nejsou.nakonec se zjistilo ze chyba byla a docela zasadni.Zadna omluva,zadna kompenzace.Pak se nedivte ze se tu lidi zlobej.Urcite si vzpominas jak vam dlouho trvalo nez jste na chybu upozornili.Sice to delate zadarmo ale kdyz na to nemam cas tak se do toho necpu.


neviem či dostanem za to ban .............keby si niečo povedal také inno tak ta tam ................
 

DeletedUser

Guest
Ano, to je jediný důvod. :)

Děkuji za vysvětlení :)
Kdybych se nezeptala, patrně bych se to nikdy nedozvěděla.

Byla to reakce na reakci, která se týkala diskuze o magazínu, protože se mi nelíbila a určitě v tom vlákně není jediná.
To je jen můj postřeh postřeh...hezký den všem!
 

DeletedUser4673

Guest
Můžu se na něco zeptat?

Jak je možné, že takový profesionál jako je Vudcaa si nezálohoval data na nějaký externí hdd, když každý ví, že technika není neomylná?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru