• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia k magazínu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
hektor: to že to bude mít souvislost s xx dní starými informacemi o to mi ani moc nejde, ale předchozí článek o S18 byl pro mne otřesný tak jen doufám že bude lepší i když se zpožděním.
 

DeletedUser11059

Guest
Pár dní jsem tu nebyl a je fajn vidět mnoho příspěvků ... většinou to značí, že se něco děje. Pak čtu první stránku a druhou stránku, pak už jen úryvky a pak už jdu jen psát a už ani nevím na co.

joshuo .... máš pravdu, že byl problém na cs22 a trvalo řešení dlouho, ale už je to tak dlouho, že vytahovat to, je jako nemít co na někoho hodit a hned zalistovat v archivu, aby se něco rychle rozčeřilo.

Je opravdu škoda, že se stalo něco s technikou a magazím se o hodně opozdí. A to je to práce "amtéra", který by rád nám udělal dobře při hře a proto po konci Paladina přišel s tím, že ve svém volnu bude dělat časopis. Každý takový počin (obzvlášť v takových kvalitách, kterých Magazín dosahuje) zaslouží pochvalu a ne hanbu za to, že technika překvapila člověka, co je ještě školou povinný a nemá léta praxe ze zaměstnání, kde se naučí s tímto počítat.

Já třeba externí (přenosný) HDD nemám (a nebudu si pořizovat), čili jsem jeden z těch, co zazálohuje pouze jen fotky a tak na CD a DVD. Exnout mi comp, zapláču si, zanadávám si a je to vše, co udělám. A pak abych ještě poslouchal mnoho nespokojenců, kterým bych slíbil, že jim zadarmo udělám grafiku třeba (retuš starých fotek), a neměli to, neboť se do toho musím pustit znovba? ... Přiště jim nic neslíbím, a prdím na ně.
 

DeletedUser

Guest
To jo a když nebudu mít připojený interní HDD, tak mi taky neshoří. Vlastně když celé PC navždy vypojím, tak se mu nic nestane :D

Myslím si, že víckrát se to Vudcovi už nestane. Můžete nadávat, můžete ho hladit, ale je vám to k ničemu, jelikož PC to nevrátí :)
 

DeletedUser

Guest
Jakákoliv forma zálohy může selhat.
Nevadí mi, že magazín vyjde trochu později (i když je jasný, že info je zastaralé u všech světů, rád si to přečtu)
A přes všechny negativní příspěvky některých hráčů na adresu Vudca se na nové číslo nesmírně těším :)
 

DeletedUser

Guest
hektor: to že to bude mít souvislost s xx dní starými informacemi o to mi ani moc nejde, ale předchozí článek o S18 byl pro mne otřesný tak jen doufám že bude lepší i když se zpožděním.



To zalezi aj od redaktora kt. ten svet robi. Takze ked to ten clovek co ma S18 nastarosti odflakne tak za to magazin samotny nemoze.
 

DeletedUser21033

Guest
Nebylo by dobrý začít dělat místo toho vydání, co nevyšlo nový číslo?

Za 20 dnů se nic neopravilo, tak by to bylo dle mě lepší. :blush

Co si myslíte?

King :hi
 

DeletedUser31120

Guest
Nebylo by dobrý začít dělat místo toho vydání, co nevyšlo nový číslo?

Za 20 dnů se nic neopravilo, tak by to bylo dle mě lepší. :blush

Co si myslíte?

King :hi


Taky si myslím jsem informátor světa 11 a ted newím jestli mám dělat nový článek omg kontaktuju Vudcuu
 

DeletedUser11059

Guest
Bral bych to jako dobrý počin, že to spadlo a napsal i nové články a v Magazínu vytiskl oba dva, jako srovnání toho, co se stalo za ten měsíc nového ... víc čtiva a možná zajímavý tahák.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru