• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Wiki - Diskuze

DeletedUser

Guest
Užitečný? No nevím, dřív určitě ano, ale jak jsem říkal, teď už tomu prostě ten čas nedávám.. Hyugy, Hugo, Monika, Gagin.. jsou užitečnější než já, rozhodně.
 

DeletedUser

Guest
:)

Bylo by dobré udělat si pořádek :p už přes měsíc čekám na potvrzení registrace na wiki a furt nic :)
 

DeletedUser

Guest
K žádostím jsem se dostala až dnes, byla tam pouze jedna, pokud to nebyla tvá.. avšak rozhodně měsíc stará nebyla (!), tak ji zašli znova, nedorazila.
 

DeletedUser

Guest
K žádostím jsem se dostala až dnes, byla tam pouze jedna, pokud to nebyla tvá.. avšak rozhodně měsíc stará nebyla (!), tak ji zašli znova, nedorazila.

Samozřejmě jsem to nemyslela zle, 12.10. jsem psala o registraci. Pokud to nedorazilo, pošlu to znova. To se přece nic neděje. :)
 

DeletedUser37075

Guest
Díky moc, doufám, že se mi tady mezi Vámi bude dařit. :hi
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
To je supr se ve čtrnácti letech dostat do wiki...
Mně se nepodařilo dostat se do týmu ani po pěti letech hraní :D a to je mi skoro třikrát tolik než tobě :D
 

DeletedUser37075

Guest
Mám 15. Moje chyba. Když se budeš snažit, i ty se tam dostaneš :).
 
Nahoru