• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vtipné správy

DeletedUser33784

Guest
Za ty banány bych prosil udělení Nobelovky.. takhle jsem se u snídaně dlouho nezasmál. :D
 

DeletedUser

Guest
....

To jste tedy hrdinové, urážet a ztrapňovat ostatní hráče, náhodou, některý zprávy co přichází mně ani nepřečtu a vy si děláte ***** z vysokoškoláků... Oni vám snad něco udělaly?! Jen chtějí slušný kmen nebo spojence, tak jim alespoň s úctou odepište! Srábci....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser19739

Guest
Mám názor jen trochu jiný. Když mě dotyčný nezajímá tak ho ignoruji, ale dělat si z lidí srandu? Nechte je být...
 

DeletedUser

Guest
To jste tedy hrdinové, urážet a ztrapňovat ostatní hráče, náhodou, některý zprávy co přichází mně ani nepřečtu a vy si děláte ***** z vysokoškoláků... Oni vám snad něco udělaly?! Jen chtějí slušný kmen nebo spojence, tak jim alespoň s úctou odepište! Srábci....

Za to že nemáš zmysel pre humor, tak tu neurážaj ostatných hráčov. Hovoríš tu o urážaní, ale sám tu urážaš a nadávaš. Dal som tie správy sem aby som pri hre zlepšil náladu hráčom a nie aby som niekoho urážal. Skús túto hru nebrať tak vážne.
 

DeletedUser

Guest
Za to že nemáš zmysel pre humor, tak tu neurážaj ostatných hráčov. Hovoríš tu o urážaní, ale sám tu urážaš a nadávaš. Dal som tie správy sem aby som pri hre zlepšil náladu hráčom a nie aby som niekoho urážal. Skús túto hru nebrať tak vážne.

Urážím "urážitele", zmenšuje to hřích jako když zloděj okrade zloděje, já smysl pro humor mám, ale abych se smál tomu jak si někdo slušně zažádá o vstup do kmene a ty mu dáváš debi*lní otázky a on se snaží je zvládnout, aby k vám mohl... A když se konečně přes všechno probojuje tak ho nevezmeš ani na zkoušku.. Je mi tě líto....
Já tuto hru neberu vážně, ale toto co děláš ty se prostě nedělá, bavit ostatní na něčí účet, fůj!
 

DeletedUser19739

Guest
Za to že nemáš zmysel pre humor, tak tu neurážaj ostatných hráčov. Hovoríš tu o urážaní, ale sám tu urážaš a nadávaš. Dal som tie správy sem aby som pri hre zlepšil náladu hráčom a nie aby som niekoho urážal. Skús túto hru nebrať tak vážne.

Pozn. moderátora fóra: Citovaný text byl jako vulgární smazán!

Tajhle barney to vistihl krásně. Ty ho přece vůbec neuážíš, ty si s ním jenom vytíráš *****. Jaj, počkat, to je vlastně totéž. Hrdino...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32568

Guest
ale tak přece normální hráč by to poznal že si s ním utíráš *****...
 

DeletedUser

Guest
Urážím "urážitele", zmenšuje to hřích jako když zloděj okrade zloděje, já smysl pro humor mám, ale abych se smál tomu jak si někdo slušně zažádá o vstup do kmene a ty mu dáváš debi*lní otázky a on se snaží je zvládnout, aby k vám mohl... A když se konečně přes všechno probojuje tak ho nevezmeš ani na zkoušku.. Je mi tě líto....
Já tuto hru neberu vážně, ale toto co děláš ty se prostě nedělá, bavit ostatní na něčí účet, fůj!

Staraj sa o seba. Čo ťa vlastne je do toho aké otázky dávam záujemcom o kmeň? Ja sa tiež nestarám do teba tak to láskavo rešpektuj. Žijem snáď v demokracii nie v komunizme.
 

DeletedUser19739

Guest
Víš ale když zakládáš na fóře téma tak musíš počítat s tím, že ti do něj někdo bude přispívat a že se ti to nemusí líbit... Jestli nechceš aby ti někdo kritizoval dopisy, nebo aby se ti o to někdo staral, tak to netahej na fórko, protože když už si to sem dal tak má každý právo napsat si sem co si o tobě myslí a to ikdyby si myslel, že jsi blbeček...
 
Nahoru