• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Za jak dlouho tento svět skončí?

Za jak dlouho tento svět skončí?


  • Celkový počet hlasujících
    57

DeletedUser

Guest
Někdy v Únoru se tato otázka vynořila i v našem kmeni a dal jsem si tu práci to spočítat podle průměrných hodnot, které jsme tehdy dosahovali a tehdy mě vyšlo 5 let a 7 měsíců. Samozřejmě nikdy nemůžete započítat proměné jako přestup hráčů, změny diplomacie atd. Pouhé dva měsíce ukázali, že právě tyto nezapočitatelné proměné dokáží zvrátit úplně vše a veškeré výpočty jsou úplně jinak.
Můj osobní odhad je dvojí:
1. Bude trvat současná "světová" válka "všech" proti "všem" - 4-5 let
2. Vznikne nová aliance, která zlikviduje všechny ostatní a bude následovat "zákopová" válka spojenců, jelikož počet hráčů v kmeni je omezen a nikdo se nebude chtít obětovat, bude se čekat až to některé hráče přestane bavit a skončí - ? nekonečný svět
 

DeletedUser27494

Guest
26.07.11, 15:20

1Pupik1989 napsal/a:
To bude ještě na dlouho :(

Takhle nějak vypadá procentuální zabrání vesnic z celého světa. No a je potřeba 80% :D

World 16 Winners (W16W) - 28.95%
Mystery of WiTr (=MoW=) - 23.01%
Sarmatští rytíři (| S |) - 14.

to souhlasim bude to za dlouho ale zebricek se trochu zmenil a prave ted aktualne tam zuri tisice utoku na vetsinu hracu obou kmenu ted se rozhoduje o tom kdo to ustoji lepe(sam sem prezil 2000 utoku a vysel sem s ti "jen" ze stratou necelyxh 200 tisic bodů(na budovach. ale zadna ztracena vesnice!(hlavne diky tomu ze jsem behem dvou tydnu utokůna mne stihl prebrat 25 novych barbarek :) :) :)

Pozice......... Kmen......... Bodů......... Vesnic
1......... =MoW=......... 448,093,238 .........72,631
2......... | S | .........435,707,717......... 62,020
3 .........SB......... 73,178,524......... 6,995
4......... -BE- .........60,446,463 .........5,885
5 .........PT .........23,301,187 .........3,387

Někdy v Únoru se tato otázka vynořila i v našem kmeni a dal jsem si tu práci to spočítat podle průměrných hodnot, které jsme tehdy dosahovali a tehdy mě vyšlo 5 let a 7 měsíců. Samozřejmě nikdy nemůžete započítat proměné jako přestup hráčů, změny diplomacie atd. Pouhé dva měsíce ukázali, že právě tyto nezapočitatelné proměné dokáží zvrátit úplně vše a veškeré výpočty jsou úplně jinak.
Můj osobní odhad je dvojí:
1. Bude trvat současná "světová" válka "všech" proti "všem" - 4-5 let
2. Vznikne nová aliance, která zlikviduje všechny ostatní a bude následovat "zákopová" válka spojenců, jelikož počet hráčů v kmeni je omezen a nikdo se nebude chtít obětovat, bude se čekat až to některé hráče přestane bavit a skončí - ? nekonečný svět

No Jimi ty nejlepe vis ze prave ted se aktualne rozhoduje kdo to nejlepe ustoji , jste aktivnejsi vice nez drive a tak to ma byt .
Nejsem vas nepritel a ani vy mi nepratele jsem jen souperi ve hre
preju tem lepsim aby uspeli-treba to budete vy treba my .
ale nezlobim se na vas nemam duvod-je to jen hra a snazite se o to dame co my =vyhrat!

mej se a dekuji za tvou navstevu ve svych vesnicich jen mne napadlo ze dik ledabolovi jsi mne poctil svymi spehy zbytecne vse co jsi zjistil vite uz davno od nej nebo ne?

Kolik máte procent světa?

=MoW= 43,62 %

stačilo necelých 5měsíců a je to úplně jinak :D:lol:yeah

ted uz svet skonci az to jeden z nasich kmenů neustoji (zbytek sveta(az na vyjimky) uz se absolutne nechyta!)

Bud =MoW= nebo | S | tady je prostor por novou anketu :tipujte kdo to z nas ustoji lepe?
Hlasujte prosim jen ti mimo tyto dva kmeny (v zajmu objektivity! dekuji!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jak jinak? Pořád je to mezi =MOW= a | S |.
 

DeletedUser25074

Guest
já mylsim že teď záleží na vytrvalosti jednotlivých kmenů. nidméně když se člověk podívá na fakta, tak v drtivé většině týdnů má MOW víc zabraných vesnic než Sko. (bráno z TW)
třeba za posledních 7 dní to vypadá takto:
PoziceKmenDobyté vesnice
1=MoW=630
2| S |536
3*EM*72
4KN-PT41
5ŠTIŘI29

<tbody>
</tbody>

PoziceKmenProhrané vesnice
1| S |412
2=MoW=232
3KN-PT82
4ŠTIŘI71
5
*EM*17

<tbody>
</tbody>

čili jednoduchým výpočtem (dobyté vesky - ztracené) záskáme tyto počty:
=MOW= +398
|S| + 124
*EM* +55
KN-PT -41
ŠTIŘI -42
(za případné chyby v jednoduchých výpočtech se omlouvam...)

aktuální % vesnic:
=MOW= 52,9%
|S| 42,2%
*EM* 2%
KN-PT 0,5%
ŠTIŘI 0,4%
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Ani jeden z kmenů neznám, pouze z prvního kmene žebříčku znám dva hráče. Jedná se o pomalý svět s rychlostí 1, s počtem hráčů v kmeni 100, počet hráčů nad 1000, svět není dosud uzavřený. Nyní vše záleží na diplomacii. Pokud by se spojily k ukončení světa první dva kmeny, byl by možný konec světa v horizontu měsíců. Předpokládám, že ke spojení kmenů nedojde a bude se bojovat. Ve výhodě bude kmen, který získá na svou stranu co nejvíce silných hráčů od protivníka. Prozatím k válce mezi kmeny, jichž se bude týkat ukončení světa, nedochází. Oba kmeny zabírají převážně vesnice slabých hráčů z jiných kmenů. Statistika, kterou zde uvádíš je pro hráče obou kmenů velice špatná. Denní průměr je necelá jedna dobytá vesnice na hráče a to je moc málo na rychlé ukončení světa. Jestliže dojde k válce mezi prvním a druhým kmenem, bude velice záležet na vedení bojů a na výdrži hráčů pod útoky. Určitě dost slabých hráčů ukončí hru.
Pokud se dva první kmeny nedohodnou na spojení, bude to ještě běh na dlouhou trať. Takže oba kmeny mají dvě možnosti - buď vedení kmenů a hráče omrzí příliš dlouhý čas, strávený při hře jednoho světa, časem najdou společnou řeč a ukončí svět spojením silných hráčů z obou kmenů nebo budou boje ještě minimálně tři roky.
 
Nahoru