• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TimeEnd odstartován

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31287

Guest
ono velký problém je i to, že je to pokaždé jinak. Měli by jste si moderátoři zamést před svým práhem. Jednou tu necháte urážky a nadávky. A pak mi tu nějaká dívčina upozornuje na nevhodnost mého příspěvku, protože jsem napsal, aby dotyčný šel brečet mámě pod sukni. Vaše výklady jsou velmi pochybné.
 

DeletedUser34217

Guest
hraju online mariaš i šachy stejně jako DK ,ale prostě jeden z moderátorů dost hodně ulít a vy hold stojíte za ním což je asi dobře...

Ale když jsi přečtete co pajclin psal tak třeba pochopíte ,že na žádnou hru nedával žádnou reklamu ani odkaz.
 

DeletedUser

Guest
Najdi mi jméno firmy, která má hokej, mariáš, hotbal či šachy regitrované a známkou chráněné ..... pokud je najdeš (a budou to online hry) budou zde zakázány. pokud ne, snad pochopíš ten rozdíl.
Firmy ako nintendo,acer a dalsie,samozrejme svoje značky maju zaregistrovane a chranene svojimi znamkami kvality.

Ale to neznamena že slovo acer nemožeš v hre,reale spominať a pisať o nich.
Ak by som robil v apel a pisal o acer ako o vybornej firme,urcite by ma za to zamestnavatel nepochvalil a urcite by ma vyrazil,tu ale nikto inu značku nechvalil a to je velmi velky rozdiel,je to spomenute len medzi rečou,to je všetko.
 

DeletedUser

Guest
Rio tebe to jedno možno je,ale ja som tu od sveta 1,to tu boli moderatori ako killer,par mesiacov hadok som si koli tymto veciam zazil s nim,nedaval volnost na forko,za každu somarinu daval tikety a niečo riesil,sorry som už dost stary na to,aby ma tu niekto bodoval a riesil ma,ked nič nerobim,killer to svojho času neskor pochopil a ja verim že to pochopi aj majka,ak nie,jednoducho na tomto forku sme skoncili,to sa nevyhražam,aby ma niekto pochopil,len konštatujem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
To papasese:

Nesuhlasim,ničim nemožeš vyjadriť o aku hru ide,ked to vyhviezdičkuješ.
Nikto tu nehadže odkazy na hru,nikto tu hru nechvali a nepreferuje,jednoducho su slova ktore musiš napisať aby hrači pochopili,su to ale slova medzi rečou,nie su to vety,ktore vyzdvihuju hru a posielaju hračov,aby to šli hrať.

A hlavne ,keď tu prebieha debata,slušna debata,ak som taky aktivny,max jedno pismeno vyhviezdičkujem a necham tak,z textu je jasne,že nešlo o umysel cudziu hru zvyditeľnovat.

Aj moderatory musia pochopiť,keď je navstevovanosť sveta,bez nadavok a hrešeni,netreba zbytočne hračov provokovať,nejakymi bodmi,za to čo sa v podstate nestalo,daval by som si na to pozor,ako moderator by som bol pyšny na to,že moje forko je navstevovane,niekedy stači fakt malo,aby sa hrači otočili a šli z forka preč,za to tu budeš mať mrtvo,my si pokecame aj inde,doplati na to len vonkajšie forko,nie my.
[/SPOIL]

V jednom s Tebou nemohu souhlasit. Když chceš něco naznačit, jistě jsi dost inteligentní na to, abys to dokázal i bez napsání slova. Podle toho, co mám možnost číst, použil jsi celé slovo bez vyhvězdičkování. A v čem tkví ta reklama? není zde sice odkaz, popis o co přesně jde, ale nezalý hráč DK jiných her se může na základě Tvého příspěvku začít vyptávat v OZ a najednou to zkusí a přestoupí ke konkurenci. V reklamním průmyslu (přesněji polygrafii) pracuji, a za reklamu se nepovažuje pouze vytištěný leták, inzerce či webová stránka. Reklama ústní je také uznávána za reklamu, a je brána jako ta nejúčinnější. Proto není povoleno zveřejnit konkurenční hru. je to tak a s tím se musíte smířit.

Souhlasím s Tebou v tom, že moderátor neznalý místních poměrů může posoudit nějaký prohřešek přísněji, nežli je nutné, ale má na to právo. A v době nepřítomnosti se snažíme si navzájem vypomáhat.
Jestli jsme viděl dobře, dostal jsi žlutou kartu a snad jeden bod. za čas vyprší a bude to minulost. Možná to byl zbytečný bod zde v tomto fóru, kde jinak panuje klid, nicméně byl na základě místních pravidel oprávněný.
 

DeletedUser35035

Guest
Pajclin nic ve zlém ale i já som tady od S1 a ješte ji pořád hrám - jen tak když kamarádi nemají čas portože já skončil s S1 asi pred 1/2 roku. Pamatuji si K.illera a majka je taky dobrá. Musíš se vžít do jejich situace. Polku dne si opravuješ chyby zadarmo a ještě se najde někdo komu se to nelíbí. Já bych tě zaBANoval na 7dní aby sisto rozmyslel a nezaťažoval moderátorů zbytečnou hádkou kterou i tak nevyhraješ.
 

DeletedUser11059

Guest
Ale TRa....přece není jméno firmy
rychlíku ... stojíš si za tím, že pajclin napsal Tra..., nebo jsi ochoten připustit, že tam žádná tečka nebyla? Já vidím kopi v době udělení karty ... takže vidím pravdu. Argumentovat nepravdou, ale no tak ....
 

DeletedUser

Guest
Tak vyložil si si to po svojom,tak ako ja,ok beriem.
Ano použil som cele slovo,ale majka mi tie cele slova jednoducho vyhviezdičkovala,samozrejme som to po nej opravil,hviezdičkami sa nikto nedozvie z toho čo som pisal,o čom pišem a čo tym chcem povedať,určite neberiem ako reklamu,keď medzi rečou spomenieš hru,nehodiš odkaz a tu hru nerozoberaš,ale ok,beriem.

Byť moderator,keď tomu chcem pomoct,medzi pismenka dam hviezdičku,ak už sme tak priamy,nie všetko vymazat a vykašlat sa na to,aby to nik nepochopil.

Jednoducho som roky platiaci hrač na tomto servery,nechal som tu už tisice českych korun a som o tom presvedceny,že keď mam hračov na forku,prebieha debata,slušna debata,neurobim to tak,že to všetko zmažem a pošlem mu pozdravny bod a nejake upozornenie,sorry to ma uraža,to nie je fer jednanie a slušne jednanie.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Majko, můžu tě poprosit o jedno? Jdi si moderovat tam, kde jsi byla do ted a tady nám nech tu volnost, kterou jsme tu doted měli. To že napsal Tr.... není v žádném případě reklama ani odkaz. Jestli si tu něco chceš dokazovat, tak ne tady a na nás.
Pro tvůj klid jsem to vytečkoval, abys neměla práci.
Já si myslím ,že majka není náš moderátor ne???
Nevím a moc nerozumím tomu proč se nestará o své světy a zasahuje sem.??
U nás je takové malé heslo aktivní blbec je horší než třídní nepřítel.
To papasese:
To biblos:
Nesuhlasim,ničim nemožeš vyjadriť o aku hru ide,ked to vyhviezdičkuješ.
Nikto tu nehadže odkazy na hru,nikto tu hru nechvali a nepreferuje,jednoducho su slova ktore musiš napisať aby hrači pochopili,su to ale slova medzi rečou,nie su to vety,ktore vyzdvihuju hru a posielaju hračov,aby to šli hrať.
A hlavne ,keď tu prebieha debata,slušna debata,ak som taky aktivny,max jedno pismeno vyhviezdičkujem a necham tak,z textu je jasne,že nešlo o umysel cudziu hru zvyditeľnovat.
Aj moderatory musia pochopiť,keď je navstevovanosť sveta,bez nadavok a hrešeni,netreba zbytočne hračov provokovať,nejakymi bodmi,za to čo sa v podstate nestalo,daval by som si na to pozor,ako moderator by som bol pyšny na to,že moje forko je navstevovane,niekedy stači fakt malo,aby sa hrači otočili a šli z forka preč,za to tu budeš mať mrtvo,my si pokecame aj inde,doplati na to len vonkajšie forko,nie my.
[/SPOIL]

Nejdříve si pročtěte toto >> Odkaz

Vyjádření už jste dostali od moderátorů, níže jmenovaná hra je konkurenční a zde na fóru zakázaná.

Co se týče přidělení světů, na každý svět je jeden moderátor, ovšem práva mají všichni na všechny světy, pro zastupitelnost, takže Majka zasáhla oprávněně.

Jestliže máte další připomínky, směřujte je formou Ticketu k mé osobě, zde se věnujte již jen ukončení světa.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru