• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TimeEnd odstartován

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
Človek tu napíše pravdu a začnu sa doňho navážať

Asi si prehliadol ale....

Jakákoli reklama na jiné hry a internetové stránky (kromě her a www firmy
InnoGames) může být trestána až trvalou blokací uživatele.


akákolvek znamená aj názov hry nie len odkaz....v prípade, že napíšeš ako sotatní.....napr....kravian....každý to pochopí reklama to neieje....


Asi z trochu iného súdka, ale je to k tým BANom....ktoré sú podla Teba stále neopodstatnené.....

Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům, supportérům či
administrátorům může být trestána okamžitou trvalou blokací. Témata a
příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči
členům DK Teamu budou vymazána a jejich autor přísně potrestán.

to znamená, že napr. to čo tu napísal rychlik...a angelino to zmazal.....určite nebolo len podla hráčov nevhodné.... rovnako ako napísal Bibos1 neskôr taktiež zmazané...nebol tm najslušnejší odkaz


A tú Tvoju namyslenosť radšej ani nekomentujem......najprv si uvedom čo píšeš a potom píš....to je jediné čo Ti môžem povedať je ešte asi to...keďže si určite špičkový hráč :D:D...je to, že ak Ti v kmeni nejaký hráč poruší pravidlá.....napr. Dá menšie info nepriatelovy tak bude potrestaný......a taktiež aj keď Ty dáš menšiu propagáciu konkurencii tak budeš potrestaný a celý život je založený nz tom istom....

Inak aj keď nemám s modmi konflikty neznamená to, že sa s nimi vo všetkom zhodujem.....

Ale uznaj aj Ty, že ak začne niekto písať to čo ostatní tak to je dosť už aj na nich....a sú to len ludia...pokial viem :)

PS: definuj vetu ..."mali ulisny chlapec,ktory sa snaži dostať za
moderatora" dostať asi myslíš stať sa a malý je malý nie mali zase to nepreháňaj

a nesnažím....nato poznám dosť ludí čo sa na to hodia :)
 

DeletedUser31287

Guest
Tady se ale pořád řeší následná diskuse, ale ne absolutní úlet ohledně mého smazaného příspěvku, který to všechno spustil. A to si moderátoři nechtějí přiznat
 

DeletedUser

Guest
Ty tu hadžeš akakolvek reklama,ale nedočitaš to do konca,ja som tu dal presny vinatok hry a pravidiel o reklame,reklama nie je o tom,že medzi rečou spomenieš slovo inej hry,reklama je o tom,že o tejto hre pišeš,vyzdvihuješ ju a posielaš tam ludi.
Ako som pisal,ty sa neskutočne hodiš do moderatorskeho tymu,prikivovanie a pochlebovanie,polovica modov sa hrala na pieskovisku ked ja som na tomto servery už hral,prizvukujem to už 5x,pravidla poznam lepsie ako 90% moderatorov,ide len o to,ako si tie pravidla vykladaš,keby som bol moderatorom,čo teda urcite nikdy nebudem,za každy treti prispevok by som dal mohol dat kazdemu ban,podla toho ako si to vykladam,podla toho ako sa na to divam,všetko je napadnutelne a za vsetko za da dat Ban,to su pravidla a každy moderator si ich vylozi inak,koncove pravidlo ale plati,moderator ma vzdy pravdu.

Ešte raz to napisem,ja nemam problem z moderatormi,vudcca ma na skype par rokov,rozumiem si s jim neskutocne a velmi si ho važim,aj ked,mohol by som mu byt otec,važim si ho a komunikujem s nim ako so sebarovnym,velmi si ho vazim a mam ho rad,ale ked mi tu chce nejaky mod pisat o tom,ako a čo sa ma stat a dat mi bod za to,neurobi to,lebo to nedovolim,moze ma zablokovat,vonkajsie forko je nepodstatne čo do hry,možem mat 150 Bany,dostanem odtial ludi,keed mi niekto tuto hru bude zreprijemnovat a kazit mi ju,proti moderatorom nemam nic,pokial si oni nevsimaju mna,ked si na mna dovolia,potom maju protoblem zo 150 ludmi a na dalsomk svete tu nebude jediny prispievatel,pochopil si ma ?

To : drekt
[SPOIL]Inak aj keď nemám s modmi konflikty neznamená to, že sa s nimi vo všetkom zhodujem.....

Ale uznaj aj Ty, že ak začne niekto písať to čo ostatní tak to je dosť už aj na nich....a sú to len ludia...pokial viem :)[/SPOIL]

Čital si moj prispevok a porusenie reklamy?
Napiš modom ked si s nimi tak za dobre a suhlasiš s nimi,aby som dal anketui a aby hraci posudili či šlo o porusenie pravidiel,ty si s nimi suhlasil,ver tomu,že to bola hlupost a z danym prispevkom to nemalo nic spoločne.

Stale plati toto:


za účelem propagace jiné internetové hry či stránky

Nikdy som tuto stranku nepropagoval,len som ju spomenul,troška otvor oči a nepozeraj na vsetko cez ružove okuliare,lebo je to spatne,nemaju v tom pravdu,ta hra bola len medzi rečou spomenuta,nie propagovana,propagacia by bola keby som tu stranku oslavoval a ludi tam posielal,troška objektivnosti by ti nezaskodilo,mody robia a drzia spolu ako stale,u nich sa prava nedočkaš,ale nebud aj ty taky suchar,aby si im prikivoval,začali si hrat na pravo a ja som im to pravo vyvratil.


To drekt :

Asi z trochu iného súdka, ale je to k tým BANom....ktoré sú podla Teba stále neopodstatnené.....

Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům, supportérům či
administrátorům může být trestána okamžitou trvalou blokací. Témata a
příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči
členům DK Teamu budou vymazána a jejich autor přísně potrestán.

Ked raz niekoho zablokujem,alebo mu uložim pokutu,viem si to obhajit,rychlik dostal blokaciu,samozrejme to vymazali,ja nikdy nič mazat nebudem,čo napisem za všetkym si stojim,za vyhviezdičkovane prispevky,v reale by to vyzeralo asi tak,že 90% pravnikov by si na tom zgustla,veta a slovo musi byt uplne a musi byt jasne z vety o čo danemu uzivatelovi slo,myslim ze to bol biblos ktory napisal,že aj ked su tam hviezdičky,posudia to sukromne a je im to jasne,ako dopadne veta a prispevok,skratka,je to domyslanie a ako vždy je to na posudenie moderatora,každe porusenie pravidiel je na posudenie moderatora,nie je to o tom,že čitaju pravidla a ich poznaju,tie pravidla pozname aj my,je to o tom,ako sa moderator k prispevku postavy,ak chce mat navstevnost,upozorni,napomenie,alebo prediskutuje.

Drekt : pochop jednu vec,mi tu pisat chceme a kazde forko urobime neskutone navstevovane,ale prrr každy mod bude mat respekt,tak ako mame mjy pred nimi,kazdy mod,bude rad že nas tu ma,ak nie,jednoducho je xy moznosti,ako tu nebyt,ja si nemyslim že modi na vonkajsom forku maju na viac,maju naviac,len tam kde im to hraci dovolia a my ich budeme respektovat,kym oni nas respektuju.
U mna je mod,ako každy iny hrač,akurat dohliada nad ferovostou hry,ak mi nejaky mod da na javo že je tu niečo viac,ma smolu a olutuje to,ja mma tu vlastost,že ma hraci maju radi,ak tu nebdem ja,nebude tu dalsich 150 hracov a každeho od vonkajsieho forka varujem,nemyslim si,že hrači na vonkajsom forku su tu pre modov,myslim si že modi su tu pre hracov,v tom je medzi nami rozdiel.
Budem spolupacovat z modmi v pohode ako to bolo stale ak im z modov mi vadit nebude,kym si nebude liecit svoje komplexi,ako maj´ka,to nikomu neodpustim,hlavne ked sa bude navazat do mojich
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
NO BIBLOSI SKUS,vidim že si tu,je to tvoja hodina,ja som tu cely den,ty nie :hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
[SPOIL]
To biblos :
[SPOIL]A proti tomu, jak "řádím" na fórech mých kmenů - je to tady jen slabý čajíček. A tam jsem členy kmenu učil pravidla a slušné vyjadřování dávno předtím, než jsem vůbec vstoupil do DK týmu. Pokud mi nevěříš, zeptej se třeba hráče Zelí999, ten mne zná ze světa 1 a ve světě 11 je ve stejném kmenu jako já. A přesto ve světě 16 a 17 musím odmítat zájemce o vstup do kmenu, protože máme plno.[/SPOIL]

Biblosi,vidim že si dost veriš,teda si moja krvna skupina,ked ťa tak ludia pocuvaju a tak uspešne ich riadiš,toto je pre teba čajiček,hm no.
Tak mili biblosi mam pre teba vyzvu,kedže za 5 svetov som nepoznal,ako chuti prehrata vojna a vojenska prehra,vyzivam Ťa na ďalši svet.

Podmienky su jednoduchce,napišeme si smer kam pojdeme,predpokladam že to bude svet o 80 ludi,bez akejkolvek diplomacie,len naše dva kmene,žiadny DoN,žiadne spojko,len naše kmene,možes si vybrat 80 hračov akych chceš,to iste aj my,sazka 50 tis PU a rok vojny,ak vyhraš,dokažes že aj pajclin a jeho kamarati su zdolatelny,verim že to primeš,inak budem namysleny aj nadalej,tak ako na každom svete :yeah:hi.

Radsej to hned skopirujem medzi 150 ludi v ALI,aby kazdy mal obraz o tom,ako to tu vyzera a ako vyzera vonkajsie forko,mam z tym take skusenosti,že tieto veci miznu velmi rychlo.
[/SPOIL]


No, Pajcline, snažil jsi se číst mezi řádky, ale vyčetl jsi něco, co tam není napsáno.

Tvá výzva je pěkná, leč neuskutečnitelná. A pokud jde o bližší vysvětlení proč ne - odpovím mým oblíbeným citátem: "Nikdy nevysvětlujte, přátelé to nepotřebují a nepřátelé Vám stejně neuvěří ..."

Klidně tedy i nadále dmuď svou hruď pýchou, ale chleba pořád bude jen o dvou kůrkách ... :hi

Nikdy som za 5 rokov hrania nevidel jediny prispevok,kde by moderator uznal,urobil som chybu,pomylil som sa,maš pravdu,nikdy,mylit sa je ludske a každy sa mili,u vas si to ale nikto neprizna,to je ten problem.

Nikdy neříkej nikdy ... http://forum.divokekmeny.cz/showpost.php?p=322018&postcount=4
 
Naposledy upraveno:

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Již nějakou dobu sleduji že někteří moderátoři fóra, ale i členové supportu!!! nejsou ani trochu "ošlehnuti" nějakým právním vědomím. Přece někdo, kdo nemá ponětí o základech práva, tak nemůže rozhodovat o blokování hráčů?! Je zde nějaká smlouva - ať už na fóru nebo ve hře, a hráč svým způsobem tuto smlouvu potvrdí. A support, nebo zde moderátoři, by měli být na takové výši, aby byli schopni ohlídat dodržení této smlouvy. Ale sami by neměli "ujíždět" na svém egu

Možná by bylo vhodné aby zde moderátor uvedl definici slova "propagace".

[SPOIL]§10 Reklama

Je zakázané vytvářet témata či příspěvky za účelem propagace jiné internetové hry či stránky, která by na tomto fóru neměla co dělat.
Používání tzv. zlodějských odkazů k jiným hrám je nežádoucí, linky budou odstraněny a jejich autor potrestán.[/SPOIL]

Význam slova "propagace" je zcela odlišný od významu slova "zmínka"
takže předpokládám že kdyby nesmělo být určité slovo na fóru zmíněno, bylo by to uvedeno v pravidlech.

Je zakázané vytvářet témata či příspěvky za účelem propagace jiné internetové hry....

1. Ten zmíněný příspěvek nebyl vytvořen za účelem propagace jiné hry, pokud si ten příspěvek moderátor projde, zjistí že byl vytvořen za zcela jiným účelem a "zakázané slovo" bylo v tom příspěvku zmíněno bez jakékoli souvislosti s tím, co bylo důvodem vytvoření příspěvku.

2. Pokud by skutečně existovala zakázaná slova, znělo by ustanovení § 10 pravidel zřejmě takto:
Je zakázané vytvářet témata či příspěvky v nichž je zmínka o jiné internetové hře...

definice:
zakázané slovo = v tomto příspěvku definuji jako neurčitý a v pravidlech nedefinovaný pojem, o který se ale moderátor opírá aby odůvodnil blokaci hráče. Pravidla žádná "zakázaná slova" ve skutečnosti neznají. Výraz "propagace" ve skutečnosti nezakazuje užívat některé výrazy.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Jossi dik za podporu,samozrejme že moj prispevok nebol porušenim reklamy a je jasne,že keby som to hodil do ankety,mi to potvrdi každy,že v mojom prispevku nešlo o to aby som danej hre robil reklamu,už to vedia,ale mod si chybu neuzna,nikdy som to nevydel a ani neuvidim,aj povedat sorry je velmi tazke.
 

DeletedUser

Guest
Jestliže máte podezření na špatnou práci moderátorů či supportu, kontaktujte jejich nadřízené formou Ticketu.

To jste se zajisté také dočetli v pravidlech ....
 

DeletedUser31287

Guest
proč si to ale nevyříkat takto? Předešlo by se spoustě dalších chyb(z obou stran). Toto je angelino jen ukázka arogance z vaší strany. Kdybych chtěl, tak už jsem to dávno nahlásil. Je to zbytečné. Vy jen prostě neumíte uznat chybu. V tom je největší problém. Všichni jsou omylní, ale musí se k tomu taky umět postavit. Pokud ti ego nedovolí uznat chybu, tak tuto práci nedělej.
 

DeletedUser

Guest
Nedá mi tu nezareagovať, aj keď budem off topic (mimo tému).
Slovo propagácia si asi vysvetľujete inak, ale na DK fóre nesmie padnúť ani zmienka o inej online hre, ktorá nie je od spoločnosti InnoGames. Takže pajclín mal v tomto prípade napísať namiesto názvu tej hry "nemenovaná hra" alebo niečo podobné. Jasné, že si tej hre nechcel robiť reklamu, ani nič podobné. Ale naozaj je zakázané písať o inej online hre, ktorá nie je od IG (je jedno čo o nej a v akom zmysle píšeš). Dostal si za to upozornenie, aby si vedel, že niečo také je tu zakázané. Nie si prvý ani posledný, ktorý dostal za to kartu. Neber to osobne. A nehádajme/nehádajte sa už. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru