• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna pro svět 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2901
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
[h=2]:))
a ještě jedna úsměvná, kterou jste si všichni odsouhlasili.


§ 16 Volba práva / sídlo soudu[/h] 16.1 Platí právo Spolkové republiky Německo s vyloučením úmluvy OSN o koupi zboží a s vyloučením kolizního práva.
16.2 Pro spory s Uživateli platí zákonné sídlo soudu, pokud Uživatelé mají všeobecné sídlo soudu ve Spolkové republice Německo. V případě sporů s uživateli, kteří nemají všeobecné sídlo soudu ve Spolkové republice Německo, je soudem první instance soud se sídlem v německém Hamburku. V případě sporů vyplývajících z právních úkonů s obchodníky (ve smyslu německého obchodního zákoníku), právnickými osobami veřejného práva nebo speciálními veřejnoprávními subjekty je pro všechny případy dohodnuta příslušnost výše uvedeného soudu.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem mu neposlal ani kopitníka i když mne o to taky žádal. :warrior

Slušně jsem mu řekl,že fandím Fenixu,aby hru ukončil.
On to asi pochopil,protože dál už mne o pomoc nežádal.



Asi je to spekulace, ale Falco1 měl možná druhý účet ve FENIXU.

Ze kterého jde posílat pomoc aniž by jsi měl dán Sdílení internetového spojení.
Jak si jinak vysvětlíš,že o všem věděl co si píšete na fóru. :D

Nežadala, ale prosila, jinač zbytek to jsou kecy. Puvodne jsem mela podpory od vašich nepratel, ktere postupne skončili. Ke konci samozrejne od Fenixu :)
 

DeletedUser

Guest
:)
No zajímavé je pouze od koho.
Kdo byl taková sketa, že ti naposílal podpory.
To nemluvím o tom, že to patrně byl někdo kdo byl původně z legie, takže šel opravdu proti vlastním.
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Nežadala, ale prosila ...
Význam slov žádost a prosba nechám na jiných.:clown
Ať si to sami přeberou jaký je v tom ROZDÍL.:gamer

Puvodne jsem mela podpory od vašich nepratel, ktere postupne skončili. Ke konci samozrejne od Fenixu :)
Jsem rád,že jsi potvrdil/la moje informace.

Já moc dobře vím kdo Ti pomáhal s FENIXU. :rofl

Na fóru Tví kámoši psali jak na Tebe útočí dokonce dali i oznamko o tom jak se u Tebe VYMLÁTILI. :cry
Ve skutečnosti, :D POSLALI dost to je malé slovo spíše hodně PODPOR.
Jen několik plných útoků jako alibi,že se snaží Tě zničit.
Se kterýma se chlubili na fóru,že to nemá cenu na Tebe útočit.:wall:yeah:D:thumb

Ve hře se prezentuješ jako chlap tu na fóru píšeš jako žena. :muck

OK ... dále Tě budu brát jako ženu. :rose

Presumce neviny zatím platí tak ať to vydrží co nejdéle.
Snad se Ti co posílali pomoc (hříšníci) do Tvé vesnice Červená karkulka ozvou SAMI.:shock
 

DeletedUser

Guest
No Tondo fakt nevím, koho máš na mysli.
1)Falko tam prudil pár lidí z bývalé legie cinemey beboo a ještě někoho tam v okolí.
2)Podle toho jak se prezentoval to vypadá na nějakého zapšklého legionáře, nebo snad by to ještě mohla být sosnová
3) neviděl jsem že by provokovala někoho jiného než bývalou legii, snad i ten výraz o zrádcích byl zřejmě myšlen na ně. Ono já vcelku nepochopil co myslí tou zradou.
4) Pochybuji, že by měla podpory od někoho z bývalého ja, snad leda, že by někde došlo k předání účtů.
5) Ty podpory šli poměrně z blízka.
6) Ten kdo nejvíc křičel, že na ni nemá smysl útočit jsem byl já, ale ode mě nic neměla. Nicméně jsem jí i vyhlásil válku aby si ty horké hlavi mohli podívat jak málo jí ublíží obrovským množstvím útoků.
7) vykřikovala tady o cca 3500 útocích, to je dost přehnaná, při době dopadu jsem se to snažil počítat, kdyby na ní šlo 3500 tak ji vyčistili.Osobně to vidím tak na 1500. A fake nikdo neposílal.
8) předpokládám, že se jednalo jen o nějaký převzetý účet.

9) Ta ves kterou tam někomu lízla byla rychle plná podpor, tak 12 hodin a když ji dobyli, tak do ní žádné podpory nešly.
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
vykřikovala tady o cca 3500 útocích, to je dost přehnaná, při době dopadu jsem se to snažil počítat, kdyby na ní šlo 3500 tak ji vyčistili.Osobně to vidím tak na 1500. A fake nikdo neposílal.
Kolik těch útoků bylo upřímně v tuto chvílu s přesností +,- 500 to neví ani Falco1 :wacko
miki255: Mluvil jsi o bývalých hráčích Legia (už teď Ti jsem Ti hodně poradil)
... zkus zapřemýšlet. :blush

Jestli víš co měl falco1 v přátelích za hráče a se kterýma měl i družbu.
Navíc kteří zůstali i do konce světa .... okruh hráčů se Ti ztenčí na jednotlivce.

Ježkovi OČI .... falco1 řekni Ty hráče nebo se neudržím a povím je sám. :p
O nic nejde,už je svět UZAVŘEN.
 

DeletedUser3868

Guest
Tondo, tak už mne nenapínej, ať vím na koho podporách jsem vybíjela útoky. Teď už o nic nejde.
 

DeletedUser

Guest
No tak jsem napiš kdo z bývalé legie byl v okolí, měl tam alespon 20 vesnic a toho útoku se účastnil sporadicky.
a snad i popřemýšlej, kdo vás tam asi neměl zrovna moc v lásce.

Nicméně stále se tedy ptám, tuší někdo jak to je s tou odměnou PÚ
musí se o ty boby někam psát nebo to přijde automaticky nebo jak?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
No já zírám... :)
Svět je uzavřen, blahopřeju,... a miki se tady rozjíždí, jako by nic neskončilo ;)

Osobně mě to docela mrzí, protože tato kavárna byla velkým přínosem pro zdejší forum...
Ráda jsem tady četla vaše příspěvky - byli jste jedním z mála světů, kteří zde ještě byli schopni mezi sebou komunikovat.

Takže za mne říkám fňuk a velká škoda :cry
 

DeletedUser

Guest
:) nerozjíždím, jen si ještě potřebuju pár věcí na dk zařídit. kromě jiného bych vcelku chtěl vzít těch pár bodíků co má být za vítězství a přeposlat je někomu kdo tu ještě zůstane hrát.
Tahle čajovna skončila spolu s kivem killerem a s makarem. Už dlouho je mrtvá.
 
Nahoru