• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TimeEnd a konec světa 12

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ako to bude teraz s vyhratými prémiovými bodmi ? Kto má nárok , na kolko a ako sa k nim dostane?


O výhru se žádá v ticket systému. Dostává ji celý vítězný kmen. Kolik a jakým způsobem se dozvíte z ticketu.
 

DeletedUser22162

Guest
jj ale na vybavenie si zrejme budeme musieť pár dní počkať ako vždy...
 

DeletedUser28979

Guest
jj ale na vybavenie si zrejme budeme musieť pár dní počkať ako vždy...

o to asi tak uz nejde jestli hned nebo nekolik dni... ale musi si zadat kazdy hrac individualne nebo to udela pouze zakladatel za vsechny? asi kazdy bude muset sam.
Jelikoz je toto muj prvni svet tak moc nevim taky. Jsem ale rad ze se mi podarilo tady prozit vsechno az do vitezneho konce. Jinak te taky zdravim dlw1, skoda ze jsi neprijel :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Každý za sebe. Žádosti se vyřizují postupně, jak docházejí, ale vždy až za nějakou dobu po uzavření světa. Nejdříve je potřeba "zakonzervovat" některá data, pak vyhotovit diplom, ověřit žádosti a teprve pak obdržíte odpověď.
 

DeletedUser22162

Guest
SAVOND aj mňa nesmierne mrzí že som neprišiel pretože som sa tešil na zraz niekolko mesiacov a slúbil som niektorým že prídem ale niekedy sa v živote vyskytnú veci ktoré sa žial ovplyvniť nedajú . Bol som celkove na 4roch kmeňových zrazoch v Čechách a na žiaden som sa netešil tak ako na tento posledný ...

PB niekomu darujem , už som na DK len aby som dostal body zadarmo . Potom zruším účet a na takúto dlhodobú hru ma už nikdy nikdo nenahovorí . Bolo mi s vami fajn , spoznal som kopec super ludí a mnohému som sa naučil ale raz stačilo .
 

DeletedUser

Guest
...poděkování

...díky všem za hru, byla to bezva parta zde ve virtuálním světě a s některými je i ve světě reálném .Všem bez rozdílu pohlaví a toho na jaké straně barikády stáli ,přeji příjemné prožití svátků a mnoho úspěchů v reálném životě ...jedno ze sarančátek :yes
 

DeletedUser

Guest
Děkujeme všem hráčům z S12 za krásnou hru ať už vítězům či poraženým. Bylo nám ctí bojovat po boku všech. Našli jsme tu spoustu přátel nejen ve vítězném kmeni, ale všude. Jsme rádi, že jsme se se spoustou z nich mohli poznat osobně a nakonec s nimi oslavit i konec hry.
píšu to ze svého nicku, protože Pažout tu není příhlášen
:bye vall10 + Pažout

Každý za sebe. Žádosti se vyřizují postupně, jak docházejí, ale vždy až za nějakou dobu po uzavření světa. Nejdříve je potřeba "zakonzervovat" některá data, pak vyhotovit diplom, ověřit žádosti a teprve pak obdržíte odpověď.

chtěla jsem se ještě zeptat, jestli v žádosti ticketu uvést S12 na kterém jsme skončili nebo jiný
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Poněkud upřesním - tam, kde se do ticketu vypisuje svět, napište ten, ze kterého píšete, pokud hrajete na nějakém jiném. A do předmětu zprávy napište teprve svět 12. Odpověď na ticket by se Vám jinak nezobrazila jako nová zpráva ve zprávách, ale měli byste ji jen v e-mailu, pokud jste si ovšem někdy v minulosti nedali poštu od Inno do ignorovaných zpráv. Pak byste tu informaci neměli ani v e-mailu.
 

DeletedUser36580

Guest
diplomy a odměna

Mno já o to žádal nebo se i ptal tak před týdnem a odpověď byla že diplomy budou hotové ve středu a postupně je budou udělovat . No dodnes nic tak nevím jak jste na tom vy ostatní jestli ho už někdo dostal i s odměnou ??? :cool
 

DeletedUser22162

Guest
Mno já o to žádal nebo se i ptal tak před týdnem a odpověď byla že diplomy budou hotové ve středu a postupně je budou udělovat . No dodnes nic tak nevím jak jste na tom vy ostatní jestli ho už někdo dostal i s odměnou ??? :cool

napísali Ti že ktorú stredu?
 
Nahoru