• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 21

DeletedUser

Guest
.. 97 ze 186 v týhle válce;).. ale myslela jsem spíš boj tělo na tělo a víc vesek pod útoky a rvát se na linii.. (útoky na dálku umí poslat každej;))
.. jistě.. měla jsem chuť jí uškrtit;).. ale slova jako Ty nepoužila.. prostě se "podělala a zdrhla"..
.. mě nepřísluší Houmriho "soudit".. zmizel prostě rváč, který dominoval útočným rankem a byl postrachem okolí.. a to je pro hru vždycky ztráta..
 

DeletedUser

Guest
no na to ci to je az taka strata by najlepsie vedeli odpovedat asi jeho spoluhraci z tych 17 ci kolkych kmenov:))
asi by si ho musela lepsie poznat aby si pouzila mozno aj silnejsie slova a ver tomu ze v kmeni by sa ti dlho neohrial :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Starý kmen Nový kmen Datum/čas Bodů
Nic XTP 03rd March 2011 - 13:00:36 44
XTP Nic 03rd March 2011 - 17:00:36 81
Nic P.B. 08th March 2011 - 18:00:39 540
P.B. XTP 17th March 2011 - 12:00:40 2,848
XTP R.K.Č 23rd March 2011 - 22:00:51 11,934
R.K.Č Nic 29th March 2011 - 11:11:27 0
Nic R.K.Č 29th March 2011 - 13:08:27 21,423
R.K.Č Nic 29th March 2011 - 14:26:45 0
Nic R.K.Č 29th March 2011 - 16:00:46 21,795
R.K.Č SaH 12th June 2011 - 13:00:49 863,852
SaH Lamy 19th June 2011 - 11:00:54 1,170,839
Lamy Nic 03rd August 2011 - 11:00:56 2,619,750
Nic R.K.Č. 03rd August 2011 - 12:00:57 2,620,071
R.K.Č. Nic 04th September 2011 - 20:00:59 3,745,822
Nic VK 05th September 2011 - 23:00:57 3,786,684
VK VK-3 28th March 2012 - 21:07:48 11,160,914
VK-3 Nic 27th May 2012 - 02:06:18 0

XTP - první kmen co jsem si sám založil abych splnil úkol pro začátek :)
P.B. - neboli -300- před přejmenováním, v té době nejsilnější kmen na kontinentu kde jsem začínal, vládci byli despoti a dokázali úžasné podrazy, když hráče měli v přátelích a viděli že není online ho rychle rozebrat a ještě před tím si od něho na dálku vyžádat podpory. Po tomto zjištění jsem v něčem takovém být nemohl :)
R.K.Č - dobrý kmen dokud v něm hráli poctivý hráči, jak ale začali tito hráči končit, ujal se vedení spanilá jízda( dodnes hraje na účtu morrocan.) a jeho vedení nebylo správné tudíž jsem se rozhodl odejít, (v té době tam hrál taky nějaký hráč zelí, který mého odchodu zneužil a pokusil se o převrat, tudíž vznikl kmen SaH)
SaH - tam jsem se snažil jen podržet hráče, kteří odešli z R.K.Č po mém vzoru pro nesouhlas vedení a také díky hráči zelí, který tomu trochu více přidal ( chtěl jsem odejít sám, ale nějak to nevyšlo, proto jsem udělal vše proto , abych ty hráče udržel nad vodou)
Lamy - odešlo k nim pár dobrých hráčů z R.K.Č s kterými jsem si dobře rozuměl a ti mě více méně ukecali abych k nim šel, po ujištění a dlouhém vyjednávání se SaH přeskupil zpět pod R.K.Č a někteří pod Lamy s tím, že historie se nebude opakovat a budou stanovena jasná kritéria spojenectví a fungování obou kmenů.
R.K.Č - Lamy se rozpadly, opět po ujištění, že v kmeni R.K.Č již funguje demokracie na jasných pravidlech a ne diktatura jako dříve jsem zpět v tomto kmeni.Bohužel skutek utek a rozhodování jedné osoby i přes nesouhlas druhých byl opět tam, tudíž vláda jednoho hráče opět. Tudíž jsem odešel, opět po odeslání hromadné zprávy, tak aby to nikdo nemohl brát, že se snažím o převrat, ale prostě pod diktaturou jsem nemohl fungovat stejně jako v reálném životě tak ani ve hře.

V.K. - oslovil mě Kvaki a Lord darth vader - supr lidi , po diskuzi na jaké bázi jejich kmen funguje, jsem se k nim přidal. A už jsem neměl proč měnit. Lord skončil a předal účet, ale ve V.K. pořád byli hráči jako Kvaki, Zody atd. za které bych dal ruku do ohně. Bohužel V.K. mají spojenectví s Valem, který (teď mluvím o tobě Amadee) mě nevybíravým způsobem (velice sprostě) napadal,(ne jenom mě, ale pokud si pamatuji tak Kvakiho a bůh ví koho ještě) omluvy jsem se nedočkal a tvůj kmen se postavil za tvé nevybíravé slova tím, že ani on tě nepotrestal.

Tak po dohodě s vedením V.K. se zakládá VK-3. Kmen, který byl složen výhradně z hráčů VK, kteří stejně jako já, nechtěli mít za spojence takového hráče jako jsi ty. Dále jsme si válčily s POHO ,ale po naschválech které jsi mi prováděl i přes jiné účty (Marty) a po lžích, že na tom účtu už nebudeš a stejně si tam byl se jakékoliv uklidnění situace nedalo najít. Do toho přišla osobní starost s hledáním nové práce. Vedení VK tak bylo upozorněno dva měsíce předem, že na konci května končím s DK pro nedostatek času. Se mnou se rozhodli opustit tenti svět i maximovci, kamarádi od piva s kterými jsme se udržovali na tomto světě, vždy když někdo měl chuŤ skončit. Jelikož však oni hrají i jiné světy, nechtěli předávat účty. V té době jsem jednal se Zody snad každý den co mohla jak ten konec provedeme, protože 1200 vesnic se nepřebere za týden plus 2400 vesnic od maximovců. Po delší diskuzi u piva jsme dospěli k názoru, že lepší než ty vsi nechat , aby si z nich začali ukusovat i Valáci (amadeovci) :D je necháme zbarbařit. Opět jsem dodržel svou část a dal vědět vedení kmene VK (Zody,Kvaki) ,takže ať hledám jak hledám, tu zradu o které tu píšeš nikde nenacházím :)

Pořád jen ty samé plky, přitom velmi dobře víš, že i vaše vedení jsem dost dlouho dopředu informoval se záměrem zaútočit na Martyho (účet který si v té době hrál) pokud bude operovat tam kde nemá, Když jsi to porušil, mé útoky šli, tak jak jsem avizoval dlouho předtím než se to stalo. Takže závěr je jaký? Fair-play z mé strany :) :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36364

Guest
Diplomacie a intriky nenávidím ...to byl přesně styl VK a Val mno škoda mluvit ..škoda , že tam nejsem ..byl to skvělej svět ...Ať se stane ,ale cokoliv vždy budu stát při partě co je u Blesky ...Doufám že to tam vyrubete a vyhrajete!
 

DeletedUser36587

Guest
Konec světa 21

Tak na jak dlouho to ještě vidíte? :):yeah
 

DeletedUser

Guest
To je VK a ta jejich akademie pod takovým tlakem, že ani nepřijdou na kus řeči :cool
 

DeletedUser6478

Guest
Krásné svátky vánoční a vše nejlepší v novém roce, jak ve hře, tak reálném životě, přeji všem svým přátelům, soukmenovcům, spojencům, ale i soupeřům.

Dlouhé dny a krásné noci, sai. :)

Roland_PF_2013.jpg
 
Nahoru