• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Světa 9

  • Zakladatel vlákna DeletedUser21179
  • Vytvořeno

DeletedUser25426

Guest
Jo, jestli myslíš tu poslední událost v Gardě, tak to byl fakt hnus... Čtyři roky hry pryč, jedním ticketem, to dokáže otrávit život...
Na jednom novým světě hraju, ale ty komerční krávoviny nepoužívám - jsou tam jen rychlostavby a navýšení produkce za PÚ, to potom není o hře - jen bohapustá komerce.
Prachy vládnou i virtuálním světem :D
Ostatně - nedá se hrát víc světů, pokud člověk chce hrát pořádně. Vždycky bude jen jeden hlavní a zbytek jen do počtu :)
 

DeletedUser

Guest
.. jo.. až teď to čtu.. já netušila koho se to týká.. to je šílený..
 

DeletedUser25426

Guest
Šílený je slabý slovo, chtěl jsem dát zrušit účet, když jsem to zjistil... :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
images

Všem spoluhráčům i protivníkům, současným i těm, co už skončili, přeji klidné a pohodové vánoce, a do Nového roku jen to nejlepší...
Willy.
 

DeletedUser15762

Guest
Štastné a veselé vánoce,hodně štěstí radosti a hlavně zdraví v Novém roce všem hráčům světa 9.
 

DeletedUser

Guest
Všem lidem 9 přeji výdrž, chuť do hraní a radost z toho být spolu.
Krásné Vánoce Všem:).

Zdena
 

DeletedUser25426

Guest
Koukám, že jediné, co našemu teamu jde, je mazat forko... Pravda je hrozná věc a strach z toho, že by mohlo vyjít najevo, když někdo pochybí - nebo ji dokonce přiznat - hrůza...
[SPOIL]
Meletti - jednoznačným pochybením suportu byl zbarbařen hráč, který byl léta více než důstojným protivníkem a férovým a aktivním hráčem.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Jestli spíš nejde o plácání do větru, jak jsem si tady za těch pár let zažil a jako vždy, pokud máte podezření z pochybení, určitě uděláte správné kroky které povedou k objasnění situace, samozřejmě vše dle pravidel, tak jak se to má, nebo stěžovat si na souseda kvůli hluku taky chodíte do hospody na pivo, jako většina ovčanů České republiky ? ?
 

DeletedUser25426

Guest
Jak vtipné... Pokud by mi někdo podobnou věc udělal v reálu, nešel bych si stěžovat, to si piš, ale vyřídil bych si to s ním osobně.
[SPOIL]Cheat odmitl o možnosti neviny diskutovat a nepostoupil protest výš. Dnes už není co napravit - jeden účet vážně poškozen, druhý zbarbařil, tak snad jen objasnit světu, co se stalo...[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Jestli spíš nejde o plácání do větru, jak jsem si tady za těch pár let zažil a jako vždy, pokud máte podezření z pochybení, určitě uděláte správné kroky které povedou k objasnění situace, samozřejmě vše dle pravidel, tak jak se to má, nebo stěžovat si na souseda kvůli hluku taky chodíte do hospody na pivo, jako většina ovčanů České republiky ? ?
- jenže tohle není hospoda, ale forum DK a na otázky, které tady willi vznesl mu taky tady nikdo neodpověděl..

OK, ale cheathunter nepřijal námitku a odmítl o trestu diskutovat... Jak tedy je možné prokázat, že jde jen o sdílené připojení...
Účty byly zablokovány a na žádost o postoupení nadřízenému cheat hunter nereagoval. Díky tomuto postupu byly účty poškozeny.

Nepřipadá mi to jako seriozní přístup.

- tj. na ticket týkající se jiné osoby suport neodpoví, a tady obecně také ne.. Protesty poškozených hráčů neměly odkladný účinek a nezvratné poškození účtů se nijak nehradí..
- Biblos píše o důkazech, ale jak může člověk dokázat, že Meletti nebyl multi? (oba mají úplně jiný způsob vyjadřování, jinou národnost, ale to Cheat musel vidět..)
 
Nahoru