• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TIME END odstartován

DeletedUser36491

Guest
Gratuluji vám k velice rychlé výhře tohoto světa, opravdu to ještě nikdo nedokázal.
Budu se muset poučit, opravdu ještě jednou gratuluji, zkuste vyhrát další svět do trojky :D :hi
 

DeletedUser32004

Guest
Gratuluji vám k velice rychlé výhře tohoto světa, opravdu to ještě nikdo nedokázal.
Budu se muset poučit, opravdu ještě jednou gratuluji, zkuste vyhrát další svět do trojky :D :hi



Díky :) , já myslím, že to naši určitě někde zase rozjedou :), ale já se musím nějaký čas věnovat víc reálu, takže u toho nebudu :( :)
 

DeletedUser

Guest
Gratulace

Taky se připojuji ke gratulaci. Byl jsem na druhé straně (jen takový trpaslíček) a dávali jste mi pěkně do těla... No jinak to skončit nemohlo :wacko.
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
Gratulujem víťazom k úspechu. :dance
 

DeletedUser30368

Guest
Lamaci nejsou neporazitelní :) (Ještě nehráli proti Mongolům :D), ale jsou velice sehraní a je to dobrá parta, jak jsem poznal i já :)
 

DeletedUser32004

Guest
Díky, díky, a můžeme doufat ještě v nějaký ten bodík za odměnu? :) :blush
Diplom, doufám, dostaneme určitě :)
 

DeletedUser30368

Guest
Jo, byl nejlepší :D Protoýe jsem tam byl já s kokosem a Keltillem a dalšími hráči :rofl
 
Nahoru