• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

MS 2013: diskusia k súťaži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16561
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
Ja mám len tak malo bodoj? Joooj a sa tak snazim a zase nič nevyhram:cry:p
 

DeletedUser

Guest
Proč nebyli zařazeny moje 2 čtvrtfinálové tipy (oba správné)? Oba jsem tipoval před začátkem zápasu!

Strčtě si ty vaše pravidla za klobouk, s timhle přístupem budete za chvilku soutěžit jenom mezi sebou vážení moderátoři. ;)
 

DeletedUser

Guest
4. kolo - finále a tretie miesto Za správne uhádnutý presný výsledok získavate 4 body. Za správny tip víťaza zápasu získavate 2 body. Uzávierka kola - 19.5.2013 o 12:00.

můžu se zeptat proč jen do 12:00, šak první zápas je ve čtyři...
 

DeletedUser16561

Guest
Proč nebyli zařazeny moje 2 čtvrtfinálové tipy (oba správné)? Oba jsem tipoval před začátkem zápasu!

Strčtě si ty vaše pravidla za klobouk, s timhle přístupem budete za chvilku soutěžit jenom mezi sebou vážení moderátoři. ;)


Tipovalo sa do 12:00. Tvoj príspevok bol vložený pár hodín potom. Tak je snáď logické, že nebude akceptovaný.

- - - Aktualizováno - - -

4. kolo - finále a tretie miesto Za správne uhádnutý presný výsledok získavate 4 body. Za správny tip víťaza zápasu získavate 2 body. Uzávierka kola - 19.5.2013 o 12:00.

můžu se zeptat proč jen do 12:00, šak první zápas je ve čtyři...


Ďakujem za postreh. Upravíme to. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ano, a také v něm nebyly zohledněny zápasy, které se již odehrály nebo které právě probíhaly.
Tipoval jsem 2 zápasy, které začínaly až po mém příspěvku.
Nechápu, proč máte potřebu si neustále hrát na policajty. Gratuluju, vedete si skvěle. :great
 

DeletedUser16561

Guest
Pravidlo znelo tipuje sa do 12:00 ! To platí pre každého !

My sa nehráme na policajtov, to len Ty sa správaš ako dieťa a nechceš počuť pravdu. Mal si dosť času na to aby si tipoval pred 12:00 tak ako všetci hráči. Snáď si nemyslíš, že Ty si výnimka.
 

DeletedUser

Guest
Dneska taky pravidlo znělo "tipuje se do 12:00" a před chvílí jsi to změnil.
Ano, bojuj za pravdu a lásku, za dodržování pravidel v té nejdůležitější práci na světě. Chápu, je to pro tebe asi něco jako poslání a pravidla který si sami vytváříte jsou pro vás zákon, který nemůže nikdo překročit. Jak už jsem pravil, vedete si skvěle, jen tak dál...

Nemíním tu ztrácet čas v diskuzi s lidmi jako jsi ty. Možná, že až jednou v životě budeš po někom chtít malou laskavost a on se začne ohánět nějakýma cenzurováno, tak pochopíš proč mě vaše jednání štve.

Do tý doby se měj fajn, buď pořádně krutej na těch 5 lidí co ještě chodí na fórum. Já už na to nemám s váma nervy...
Doufám, že jste ale aspoň vy spokojený, že do puntíku plníte svůj job. Za chvíli (díky vaší perfektní práci) možná už na fóru nebudete mít ani co dělat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Zmenil som to preto, lebo prvý zápas začína až 16:00, nie 12:00 ! Neberiem hráčom ich čas na tipovanie. Tipuje sa do začiatku prvého zápasu v danom kole.

heh ale Ty si sa dnes asi zlé vyspal. Lebo skutočne nechápem celé to divadlo. Nechceš akceptovať jedno jednoduché pravidlo. Ale to je jedno. Radšej už nepíš tie svoje srdcervúce príspevky na adresu tímu, lebo umieram smiechom. :lol
 

DeletedUser18172

Guest
Ej :D Není jak se tady hádat, však to je jen soutěž ;) To ti jde Lord Dark Knighter až ták o výhru ? :D Však to je jen soutěž . A soutěž je , aby jsme se prostě zabavili a něco třeba vyhráli :) Výhra prostě není cíl soutěže :D prostě je to pro zabavu :D Však stejně kdyby co vyhraješ premiáky.. nic zvláštního -,- prostě někteři to až moc žerete :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru