• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Forum velmocí

DeletedUser15465

Guest
Vy velcí bojovníci, co jste tu před 2 měsíci vychvalovali své kmeny.. své legendární úspěchy.. své rozuteklé armády těsně předím,než se vám rozutekly..
kde jste teď?

ze starého složení tu zbyli pokud se dobře pamatuju akorát VÁLečci, Rapeři Koruny České, Vidlingové,Školka Dětiček a Bořci...
 

DeletedUser34334

Guest
Vy velcí bojovníci, co jste tu před 2 měsíci vychvalovali své kmeny.. své legendární úspěchy.. své rozuteklé armády těsně předím,než se vám rozutekly..
kde jste teď?

ze starého složení tu zbyli pokud se dobře pamatuju akorát VÁLečci, Rapeři Koruny České, Vidlingové,Školka Dětiček a Bořci...
A EMPIRE ještě.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
avalon opravdu valně nedopadl ale nějak mně to nemrzí :D překvapuje mně řád ten nenabere posily i když jim RKČ slušně zavařují, a tady se lecos ještě změní ;)
 

DeletedUser34317

Guest
Vy velcí bojovníci, co jste tu před 2 měsíci vychvalovali své kmeny.. své legendární úspěchy.. své rozuteklé armády těsně předím,než se vám rozutekly..
kde jste teď?

ze starého složení tu zbyli pokud se dobře pamatuju akorát VÁLečci, Rapeři Koruny České, Vidlingové,Školka Dětiček a Bořci...

Já ti dám Vidlingové!! :D
 

DeletedUser

Guest
jak se to během 2 měsíců zase změnilo :) myslím že už je ale svět rozjetý dost a každý si zvolil svoji stranu teď uvidíme kdo vyhraje za mě to jsou samozřejmě Zlouni :D
 

DeletedUser36641

Guest
I když mě Zlouni rozebrali, protože jsem neměl čas, tak jim věřím, že vyhrají, mají opravdu nadupaný tým :)
Tímto jim přeji mnoho úspěšných bojů - btw. Stále jsem na Vašem skype chatu :p
Mohu vynášet těch pár smajlíků, co tam občas napíšete :D
 

DeletedUser37982

Guest
Je to nádhera jak se to za ty 2 měsíce změnilo =DDD
Uvidíme jak to půjde dál, ale doufám že budou mít takový náskok Zlouníci jako teď možná i větší to se ještě uvidí..;)
 
Nahoru