• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna Světa 32

DeletedUser15465

Guest
Tak asi všeobecnej dotaz.... Půjdete - proč? Nepůjdete - proč?
 

DeletedUser16561

Guest
Nehrám na žiadnom svete a ani neplánujem začať. Všetok voľný čas venujem fóru a support. Na
 

DeletedUser37372

Guest
Půjde zde nějáky zajímavý kmen z předešlích světů? :)
 

DeletedUser

Guest
To neviem či tam pôjdem niejaký taký kmeň určite áno ale určite tam smeru chodiaca šikana ala AmFETamIN :D takže teším sa navás a dúfam že tam bude dorba konkurencia ;)
 

DeletedUser37372

Guest
Tak "můj" kmen tam půjde, nebudu prozravovat jaký, ale ten, kdo mě zná, tak bude vědět, o jaký se jedná :D A pár hráčů zajímavých tam taky půjde no :)
 

DeletedUser15465

Guest
Myšlenka na vzkříšení některých kmenů je zajímavá... co takhle něco ze s1?
Dále mě napadá - ze s1 i z jiných - třeba Cult, LFFF, Futurama, Devils, Nocturnum Praedator, Legion of Best... Těch kmenů je spousta... Všechny mají ale stejný problém - jsou více či méně známé a jejich oživením jim můžeme vrátit zašlou slávu.. většinou to ale dopadne tak, že nemají ty kmeny nic než to slavné jméno. Další problém jsou lidi.. Jen opravdu málokdy se povede sehnat partu v podobném složení, v jakém hráli před x lety na světě yz. Tož všem novým kmenům držím pěsti a jsem zvědav, kdo bude za nějaké 3 měsíce po startu v top20 kmenů :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ze světa jedna se zatím nijak extra nechystáme - nejdřív ten náš chceme dohrát. Pak se uvidí, jestli se někam ještě přihlásíme, teď jsme spíš z toho už unavení. Ale třeba pak zjistíme, že nám to chybí - a na nějaký jubilejní svět se pak přihlásíme - prostě - Nikdy neříkej nikdy ... :D
 

DeletedUser34317

Guest
Myšlenka na vzkříšení některých kmenů je zajímavá... co takhle něco ze s1?
Dále mě napadá - ze s1 i z jiných - třeba Cult, LFFF, Futurama, Devils, Nocturnum Praedator, Legion of Best... Těch kmenů je spousta... Všechny mají ale stejný problém - jsou více či méně známé a jejich oživením jim můžeme vrátit zašlou slávu.. většinou to ale dopadne tak, že nemají ty kmeny nic než to slavné jméno. Další problém jsou lidi.. Jen opravdu málokdy se povede sehnat partu v podobném složení, v jakém hráli před x lety na světě yz. Tož všem novým kmenům držím pěsti a jsem zvědav, kdo bude za nějaké 3 měsíce po startu v top20 kmenů :)

Tak třeba Nocturnum byly na více světech, třeba s8, s16, s22 :)
 

DeletedUser27267

Guest
Jde na 32 svet nekdo ze starsich hracu prednostne hrajicich na 16: presneji ty ktere bych mohl znat a kteri by si mohli jeste pamatovat me?:)
 
Nahoru