• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna Světa 32

DeletedUser37989

Guest
No ako ste na tom? Mali ste podarený začiatok sveta, alebo nebolo to to najlepšie?

Mne to zatial celkom ide :great Akurát som dofarmil barbarky a šup sa na chvílku do postele :king
 

DeletedUser38268

Guest
No ako ste na tom? Mali ste podarený začiatok sveta, alebo nebolo to to najlepšie?

Mne to zatial celkom ide :great Akurát som dofarmil barbarky a šup sa na chvílku do postele :king

Ak si reagoval na môj príspevk tak teraz už kmeň nemá veľa členov lepšie povedane držím body kmeňa :)
Priorita su rebeli a muškatiery.
 

DeletedUser37993

Guest
Dobré ráno Bebsko,
no nějak tak, v mým okolí jsou jen 2 úplně malý barbarky a vzhledem k tomu, že první vesnici dělám vždy obrannou, tak vím jenom o 2 hráčských vesnicích, jejichž doly jsou na lvl 4-6 a který už jsou bez obrany.

+Aktivních hráčů na mapě mám požehnaně, takže spíš přežívám z vlastních zásob.
 

DeletedUser37989

Guest
No z vlastných zásob to je nanič, ale aspoň pomalší ale istejší začiatok :) Vždy je lepšie mať okolo seba aspoň niečo na farmenie ako nič. Ja som mal na pozíciu celkom šťastie, aj keď nie je ideálna, je tu dosť veľa aktívnych hráčov. Som začiatočník, ale budem sa tu držať zubami nechtami :D Uvidíme ako sa to vyvinie ďalej.
 

DeletedUser15465

Guest
Nazdar děcka.
Ochrana nám končí, padají první oběti...
Hua! Hua! Hua! Hua! :)
 

DeletedUser34753

Guest
heh pozeral som ze sa tu usidlili kendici budem sledovat ako sa tento svet vyvija

drzim palce vsetkym antiDRAGONOM :axe :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30678

Guest
Ahojte všetci.

Po niekolkých rokoch sa vraciam na česky server.

Ak by mal niekto záujem pridať sa ku mne do kmeňa dvere má otovrene, prevažne by som privital hráčov z K35
Kmeň Angels of Hell pochádza zo Sloveskeho serveru (Sk 19 ) ked pred zlúčením z Rebelmi a Mušketiermi patril do TOP 3 na serveri.

Všetkým prajem pekný víkend

pollo

Dlouho jsem Tě neviděl Lord Buda :)
 

DeletedUser34753

Guest
A Dragounům je nedržíš? :king


ani nahodou :n_o kendici si nezasluzia vyhru a vlastne ani bytie na niejakom svete :n_o

taktika tri stvrte mapy spojenec a len jeden kmen nepriatela je nam uz davno znama a dosiahnut vyhru unudenym sveta sa mi moc nepozdava :D vid S25 som rad ze na S30 odkracali svi... krokom :yeah borci :mocking
 

DeletedUser30678

Guest
ani nahodou :n_o kendici si nezasluzia vyhru a vlastne ani bytie na niejakom svete :n_o

taktika tri stvrte mapy spojenec a len jeden kmen nepriatela je nam uz davno znama a dosiahnut vyhru unudenym sveta sa mi moc nepozdava :D vid S25 som rad ze na S30 odkracali svi... krokom :yeah borci :mocking

Ještě, aby Vám nebyla známá, když to tak je od začátku DK :yes Unuděním? To si nemyslím ;) Na s25 jsme měli kmenů víc, ale sám se můžeš podívat, že jsou tam dva dodnes :yes Nevím jestli na s30 odkráčeli klucí rychle, tam jsem bohužel nebyl od začátku. Podíval jsem se tam až teď :p
 
Nahoru