• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 25

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nasazené prémium zůstane nasazeno, body, které máš zakoupeny a nepoužity, můžeš využít na jiných světech.
 

DeletedUser16561

Guest
Blahoželám víťazom a želám veľa šťastia v ďalšej hre. :hi
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
Gratulujem víťaznému kmeňu a všetkým hráčom, čo svet dohrali až do konca. :hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Lotůsku, krásný příběh, i když trochu se smutnějším koncem. Snad mne nepotká něco podobného ...


Také gratuluji všem, co ten svět dohráli až do konce! :paladin
 

DeletedUser31120

Guest
Vážení hráči,

Připojují se ke gratulacím vydrželi jste mnoho :)

Máte můj obdiv ... Hodně štěstí na dalších světech :hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Přidávám se ještě jednou ke gratulacím všem členům Aliance Vítězných Kmenů. Dnes v 10:00 slavnostně váš svět uzavřu, veškeré důležité informace, kontakty, vše si prosím zálohujte, neboť po tomto čase již nebude možné se na svět přihlásit.

Jinak informace pro hráče, kteří mají aktivní prémiový účet např. i na další měsíc. Nevím, jak přesně to fungovalo při minulém vedení hry, ovšem já vám samozřejmě mohu prémiový účet zastavit a body poslat zpátky na účet, takže je budete moci využít na dalším světě. Avšak je nutné napsat mi přes Support systém. :cool

Budu se na Vás těšit, třeba hned na dalším světě, jeho otevření bude určitě dřív, než si myslíte ;)
A pokud se na nový svět nechystáte, tak Vás rád uvidím na jednom z příštích srazů hráčů Divokých Kmenů :)



Cheers!
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
vzpominka

ALOHA ALL :eek:)
je to rok co jsme meli sraz v okoli Trebone a basnili a snili o uzavreni sveta...
Moc mi chybite, kamaradi, kamaradky...
 
Nahoru