• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser38554

Guest
je to jedna velká katastrofa tato aktualizace chci zpět starou verzi !!!!!!! opravdu neznám hráče tedy krom těch pidi nováčků kterým by se to líbilo už jsem si kvuli teto aktualizaci založil učet na foru po letech hrání DK tohle už se prostě nedalo ...
 

DeletedUser36461

Guest
upgrade se nepovedl

Vážený suporte, nevíte kde udělali soudruzi s NDR chybu?

To co jste udělali je děsné. Nevidím v tom žádné zlepšení. Ikonky umístěné úplně nešťastně, zejména mapa a odhlášení, hledat to někde na liště je padlé na hlavu. Taky úplně zmizela "složka hráče". Navíc při načtení mapy se mi to seká a skáče někam bokem - musím klikat víckrát. Umístění poznámkového bloku je taky nešťastná volba. Celé je to na nic, zlatá stará verze ...

Kdyby jste místo toho raději vymysleli hromadné stavění - něco jako je hromadná rekrutace, při velké akci, kdy mi hráči zbourají u 300 vsí hradby - neustále klikat na stavbu do fronty je časově zatěžující. Já vím, namítnete, že na to je správce učtu, ale chtít platit navíc peníze (pr.body) za správce učtu je dle mého názoru neslušnost. Stačilo by udělat v nastavení něco jako hromadný rekrut a zadat hromadnou stavbu. Pak by člověk na to kliknul, zadal vsi a měl po starosti a mohl se věnovat válčení a hraní jako takovému. No zkuste nad tím aspoň popřemýšlet, doufám že ostatní hráči by to přivítali taky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36235

Guest
ne ne a ne, hruza fakt co ste to ted provedli, už ty tlačitka my daly zabrat a ale tihle už je moc, dejte to jak to bylo vždyt se v tom nedá orinetovat, ješte chvíli a bude to přeplácané jak grepolis, proto ho nehraju, bude ubyvat lidi jestli tohle bude pokracovat
:wall
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36115

Guest
Ocenil bych kdyby se k tomu vyjádřil někdo z adminů... :D Protože podle mě, když budou všichni nadávat, tak pokud nejsou úplně mimo, tak to vrátí ve vlastním zájmu zpátky.

Jak zde již bylo řečeno, tak měnit to kvůli nováčkům, kteří z 99% si založí účet, pak dk budou hrát týden až 2 týdny a pak z tím skočí, je nesmysl. Pokud někoho z nováčků dk bavit budou, tak mu nebude dělat problém si zvyknout na starou verzi, kdežto nám, těm "dlouhodobým hráčům" :)D) to vadí očividně hodně...

Toto inno games mc nevychatolo a měla by se někde udělat anketa, aby to změnili zase z5
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32352

Guest
Další "vydařená" aktualizace

Zdravím, člověk si asi zvykne na ledacos, DK hraji několik let, ale je to stále horší, místo vylepšení jen novoty, které znepříjemňují hru.
Vůbec nepochopím, proč nebo z jakého důvodu byla přesunuta Mapa, Odhlášení a Přátelé - ty jsem hledala tak dlouho bez úspěchu, až jsem požádala kolegy o pomoc.
Doufám, že konečně náš svět nějak doklepeme ke konci a víc mne na DK nikdo neuvidí, za taková "vylepšení" opravdu peníze utrácet už nebudu

Díky za usnadnění a zpříjemnění hry
sondaw
 

DeletedUser31152

Guest
Totální chaos

Dobrý večer všem...

Dovoluji si jménem celého světa 7 protestovat vůči tomuto chaosu co se děje...přeházené snad všechno-mapa,přátelé,poznámky atd.Nevím zda vývojáři, co to dělají hrály někdy Dk?...tím že se něco přeháže se zlepší a inovuje hra?hráči budou spokojenější a budou mít více možností a radosti?...pravý opak,budou více naštvaný a nebudou hrát..

Přemýšlejte spíš o tom jak hráče udržet a ne je odrazovat..zlevnění mincí,prodloužení max.cesty šlechty,otevření bran z jednoho světa do druhého atd...pak tu budete mít plno poctivých a platících válečníků co si chtějí hru užít..!!!
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Tak pokud vím tak to celé dělá InnoGames ne ? :D Njn (Německá firma)
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Nejspíš chtějí přiblížit hodně věcí k tomu aby si lidi kupovali PRÉMIUM.
 

DeletedUser17640

Guest
reklamace šmejdu

Byli bychom všichni vděčni,kdyby jste do Německa poslali reklamaci na tento paskvil..
Nikdo tu na to není zvědavý..

Hru to činí nepřehlednou,obtížně hratelnou až to přestává bavit..
Změna fungujícího systému na tento nepovedený chaos rozladila snad všechny hráče napříč světy..

Obvzláště nad tou mapou určitě nepřemýšlel "hráč"..Jak toto mohlo někoho napadnout mi hlava nebere..
Buď tomu inovátorovi chybí IQ,nebo si hru někdo spletl s něčím úplně jiným..
Rozhodně dotyčný hru nikdy nehrál..

Nepíši to jen za sebe,ale za celý svůj kmen.
Rozhodně to řešte..Díky
 
Nahoru