• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser37473

Guest
[SPOIL]
Byli bychom všichni vděčni,kdyby jste do Německa poslali reklamaci na tento paskvil..
Nikdo tu na to není zvědavý..

Hru to činí nepřehlednou,obtížně hratelnou až to přestává bavit..
Změna fungujícího systému na tento nepovedený chaos rozladila snad všechny hráče napříč světy..

Obvzláště nad tou mapou určitě nepřemýšlel "hráč"..Jak toto mohlo někoho napadnout mi hlava nebere..
Buď tomu inovátorovi chybí IQ,nebo si hru někdo spletl s něčím úplně jiným..
Rozhodně dotyčný hru nikdy nehrál..

Nepíši to jen za sebe,ale za celý svůj kmen.
Rozhodně to řešte..Díky
[/SPOIL]


Ámen sestro
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kde se ztratil v inovaci selský rozum?

Přímo ÁMEN s DK ...

Připojuju se k ostatním s požadavkem zařazení selského rozumu při zlepšování komfortu hraní. :wacko

p.s.
Stále čekám, že se probudím ... toto je horší jak noční můra!
 

DeletedUser25426

Guest
;) No u Němce selskej rozum těžko najdeš - oni přemýšlejí jinak :(
[SPOIL]vím, o čem mluvím - to je prostě fakt...[/SPOIL]
Prostě dali programátorům požadavek zatraktivnit hru - nikdo už nepřemýšlí dál, co to přinese stávajícím hráčům za změny - naivně si myslí, že jim to přitáhne nový hráče... Jenže na ty starý trošku zapomínají - a ti jim tvoří základní kádr :)
Ti noví přijdou, budou pár týdnů šmudlat na několika vesničkách na novým světě a skončí - na rozdíl od starejch mazáků, co jsou zvyklí sedět na svým účtu roky...
A ti žádný slepecký tlačítka a stěhování odkazů nechtějí - spokojí se sem tam s nějakým VYLEPŠENÍM ovládání hry ;)
 

DeletedUser27655

Guest
předposlední aktuliazace ve mě vyvolala dojem, že chcete hru usnadnit starší populaci, která už bohužel špatně vidí, dlouho ji trvá, než si něo zapamatuje a vy jim umožníte velkými tlačítky přes půl obrazovky zmenšit obsah jejich nadité peněženky za možnost zkrácení stavby na polovinu atd...
tato výborná aktualizace ale vyvolává dojem toho, že když si po pár měsících či létech hraní zapamatovali kde jsou jaká tlačítka, tak jim to zpřeházíte tak, aby si to mohli pracně zapamatovávat znova...
Co bude v další verzi? 3D simulace v oznámení bitvy?
Bohužel, pro vývojaře je pojem "vylepšení" pouze o tom, jak zpřeházet tlačítka, zvýšit nároky na software a hardware. Oni musejí vykázat nějakou činnost a bez kloudného nápadu to jinak nejde...

Myslím si, že by většina hráčů byla pro přechod na verzi před obřími tlačítky i za cenu delší odstávky :pardon
 

DeletedUser30368

Guest
Němci se snaží DK pohřbít, či co? :shock...

Jediný přínos, co vidím je...jejda, žádný v této verzi není. :cool, hlavně ta mapa...kdo hraje hru, a to nejsem profík, by mapu nedal, tam, kde teď je...
 

DeletedUser36418

Guest
Proč?

Proč? Proč? Proč?

Má tohle hloupé překopání tlačítek nějaký rozumný důvod? Já v tom bohužel nevidím jediné pozitivum. A to jak pro vás, tak pro nás hráče. Jestli byl úmysl zatraktivnit hru, tak to byl velký krok vedle, protože myslet si, že zpřeházím tlačítka a hra se stane atraktivnější, tak to je na kazajku. Nebo snad byl úmysl takový, aby si hráči začali více kupovat a utrácet PB? To se možná povedlo s vlajkama, že si je někdo kupuje za PB, ale tohle určitě nebude mít pozitivní dopad na nákup a následné utrácení PB, spíše to stálé hráče, kteří si PB kupují, odradí od hraní. Hráči jsou na něco zvyklí a vy v tom najednou uděláte chaos. Jestli byl totiž záměr takový, že tenhle update pomůže hráčům a něco jim ulehčí, tak je to přesně naopak. DK už tu jsou dlouho a mají své stálé hráče a ti hrají svět za světem, do toho se s každým světem přidá pár nových hráčů, ale ne každý u hraní vydrží a hraje pak další světy. Proto by si měl DK tým hýčkat ty stálice, kteří tu hrají už na několikátém světě a ne jim házet klacky pod nohy těmito paskvily. Fakt nevim k čemu je tahle změna dobrá, jestli to mělo znepříjemnit hru a naštvat hráče, tak to je asi jediný, co se opravdu povedlo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
no já už to týden testuju na betě tak jsem v první chvíli přemýšlel jestli jsem na cz serveru nebo na betě, jelikož jsem přizpůsobivá osoba mám jen jednu námitku, proč není tlačítko na přepínání mezi světy ve hře?
 

DeletedUser27267

Guest
ta mapa to je opravdu silenej napad.a hlavne to je nelogicke...kdyz ma hrat tisice vesnic a chce posilat utoky po stovkach urcite je lepsi mit mapu hned vedle sipky prechodu na dalsi ves.a uprime nechapu jak muze nekdo nevidet mapu tam kde byla

a navic.pred casem kdyz prisla predesla verze s temi velkymi tlacitky lide nadavali.ale zatim jsou ty tlacitka porad stejny a navrhu tu padlo vice.ptal sem se jiz a ne jednou a zajimalo by me zda je moznost,ze se ty tlacitka zmeni do budoucna.nebo aspon aby bylo vic vzhledu k nastaveni jak jsem navrhoval ja
 

DeletedUser

Guest
Dobrý večer,

koukám, že někteří hráči napsali přímo, co se jim nelíbí, ostatní hráči začali jenom nadávat, pokud
se vám něco nelíbí, tak ty konkrétní věci zde sepište a my to pošleme firmě InnoGames, to, že se tu bavíte takto nevychovaně, tím nic nezměníte, prosím sepište každý to, co se Vám nelíbí a budeme
se to snažit změnit/odstranit.

Děkuji za pochopení.

Ono to bude k necemu dobre? Kdyz v predchozi verzi nahodili ta hnusne velka tlacitka, tak jste slibovali, ze uz se pracuje na naprave a ono ejhle, je to jeste horsi :shock
 

DeletedUser36491

Guest
Nevím o tom, každopádně jsme nahlásili na InnoGames Vaše názory k minulé verzi, my úpravy ve hře neovlivníme, může to pouze firma InnoGames.
Vaše nýnější názory také nahlásíme.
 
Nahoru