• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Anketa k podzimní soutěži

Kdo z uživatelů nejlépe vystihl zadání?


  • Celkový počet hlasujících
    20
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jenom připomenu - pokud hlasujete, je potřeba zde v diskusi po sobě zanechat viditelnou stopu ... ;)
 

DeletedUser37822

Guest
môj hlas má jednoznačne Sfinxy, jeden z mála návrhov, kde nie sú stromy :) a som tiež žena :)

druhý hlas má odo mňa Byzanticy, za naliehavý skrytý odkaz:)
 

DeletedUser

Guest
Já dal hlas Sfinxy, ale pozdě jsem si všiml, že bych musel být aktivní před dvěma měsíci, což jsem nebyl - je to diskriminace a nelíbí se mi to, tak doufám, že můj hlas bude započítán :D
 

DeletedUser38381

Guest
Každopádně, já moc děkuji všem, kteří mě podpořili :hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Já dal hlas Sfinxy, ale pozdě jsem si všiml, že bych musel být aktivní před dvěma měsíci, což jsem nebyl - je to diskriminace a nelíbí se mi to, tak doufám, že můj hlas bude započítán :D

Není to diskriminace, jen ochrana před tím, co se stalo při minulém hlasování hráčů. Vychytralost hráčů nás prostě nutí činit protiopatření.
 

DeletedUser

Guest
Není to diskriminace, jen ochrana před tím, co se stalo při minulém hlasování hráčů. Vychytralost hráčů nás prostě nutí činit protiopatření.

To je sice možné, ale i tak to odstraní z hlasování jak nové hráče, tak nově registrované hráče tady na fóru. To omezení je hloupé a mělo by se zásadně vztahovat ne na počet registrovaných dní tady na fóru nebo počet příspěvků, ale na počet ingame bodů vesnice, protože podle toho poznáš, jestli to je, nebo není "multiacc".
 

DeletedUser37060

Guest
hlas a sťažnosť.

táto anketa je druhá a špatná... :-D ja niesom Andysek2305 ale 2503!!! :D:p:rofl
 

DeletedUser34242

Guest
Andysek! :D normálně bych hlasovala pro sebe, ale vlastní hloupostí nejsem v anketě :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru