• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži: Velká zimní soutěž

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16561
  • Vytvořeno

Které tapety byste si vybrali na pozadí?


  • Celkový počet hlasujících
    86
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser13945

Guest
:shock Páni bronz :yeah v to jsem ani nedoufal. Mnohokrát děkuji. Jsem rád, že se líbí ;-) A gratuluji i ostatním výhercům...
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Můžu mít jeden skromný dotaz? :)

K čemu zde je toto hlasování, když miškas54 získala nejvíce hlasů a nakonec nebyla vyhodnocena ani mezi 10 nejlepšími? :)
 

DeletedUser13945

Guest
Myslím, že si miškas54 uškodila neodpovídajícími rozměry, které jak tu bylo psáno, byli asi nejdůležitější podmínkou...
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Uhodil si hřebíček na hlavičku,dodržet zadané rozměry byla jedna z podmínek soutěže.
 

DeletedUser37060

Guest
rozmery jedna vec...

a druhá, pretože závistlivci a žiarlivci veria naivnej vete: Anketa je len orientačna.

:rofl:rofl
 

DeletedUser37060

Guest
no, väčšinou im to trvá asi týždeň... :D tak ešte chvíľku zotrvaj :)
 

DeletedUser3767

Guest
Můžu mít jeden skromný dotaz? :)

K čemu zde je toto hlasování, když miškas54 získala nejvíce hlasů a nakonec nebyla vyhodnocena ani mezi 10 nejlepšími? :)

ˇUplně s tímto názorem souhlasím a navíc mám ještě jeden postřeh. Ale neberte to jako ukřivdění, je to jen můj názor. Udělat obrázek tak, že si stáhnu z netu nějakou předlohu a do ní vložím postavu se mi nezdá nijak umělecké. Ale mělo by se posuzovat i to, jak to člověk dělá. Že má vlastní podklad a jakou používá techniku.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Body za soutěž jsou rozeslány.

Pokud jde o anketu, psal jsem, že je jen orientační, že k ní bude přihlédnuto jen při případné rovnosti bodů.

Olasm, málo chodíš na fórum, jinak by sis tu přečetla, že jsme několikrát upozorňovali, že Vaše tapety musí splňovat rozměry, i zde byly uvedeny odkazy, kam práce uložit. Bohužel, ke své škodě, neudělala jsi to.

A pokud jde o obrázek Miškase, ten je právě z těch, co neměly ani předepsané rozměry a ani to pozadí nebyl jím vytvořený originál, ale upravený ze stránek nějakého polského hnutí.
 

DeletedUser31120

Guest
Šachliku, reaguji pozdě.. Ale co už, okomentuji to.

Ono je to lehké si sehnat kamarády pro anketu, a pak hlasovat.

Ale, takhle to nefunguje.
 
Nahoru