• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Promiň, ale trochu mi tvá argumentace začíná připomínat jednoho soutěžícího, který tu před časem defakto napsal že není možné aby byl druhý, když z jeho pohledu měl nejlepší práci.
Prostě každý má poněkud jinak nastavené preference a jiné parametry hodnocení, proto hodnotí více lidí aby byl konečný výsledek co nejvíce objektivní.
Já jsem ti tu pouze uvedl svůj náhled a slovy klasika: Můžeme o tom diskutovat,můžeme o tom vést spory,můžeme s tím i nesouhlasit ale to je tak všechno co se proti tomu dá dělat ...
 

DeletedUser

Guest
Mně je absolutně fuk, že jsem třetí. Jen se mi nelíbí, aby jsi komentoval tak, že volba pozadí mi uškodila. Volil jsem pozadí dle svého vkusu a tobě se pozadí nelíbilo, tak ok, dokážu to pochopit. Ale psát, že jsem udělal špatně, že jsem vybral z jiné hry je prostě blbé. Prostě se mi nelíbí, že hodnocení přešlo na zkoumání zdroje.

Prostě to, že to pozadí je z jiné hry by nemělo vadit. Prostě se ti to pozadí nelíbilo.

Je to něco, jako kdyby jsi řekl:"Tu hru nemám rád, proto se mi to nelíbí."
 

DeletedUser

Guest
Nemůžu si pomoct, ale vidím malé trucovité děcko, které ...

Dovol, abych podotkla takovou maličkost: pavouk ani nikdo další bohužel nemá ve své hlavě tvůj mozek.
Kdyby ho měl, jistě by o tvé práci nepsal nic, co by se ti nelíbilo!

Můžu tě ujistit, že do budoucna si budu moc dobře pamatovat, že na tvoji adresu žádná připomínka, natož negativní kritika.
:hi
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Evidentně si to vysvětluješ poněkud jinak, než bylo mnou zamýšleno, naopak obrázek se mi líbil, ale tím že jsme na DK a pozadí je převzaté z jiné hry, ti z mého pohledu uškodilo, prostě jsem pouze napsal svůj náhled, nijak ti jej nevnucuji ber to čistě jako konstatování a nehledej za tím žádný jiný úmysl.
 

DeletedUser

Guest
... Ale psát, že jsem udělal špatně, že jsem vybral z jiné hry je prostě blbé. Prostě se mi nelíbí, že hodnocení přešlo na zkoumání zdroje...

Omlouvám se, že vám do toho vstupuji svojí technickou poznámkou.

Obávám se,že zde nemáš tak úplně pravdu a nejde jen o pozadí, ale o použití všech prvků. Pokud bys totiž použil prvky ze hry, která nespadá pod INNOGAMES tak by to byl problém a velký. Proto my musíme dávat pozor i na takové věci, ač se nám to ne vždy daří.

A jedna technická za mě, už delší dobu jsem se chystal na to, že při podobných diskusích nad výsledky té nebo oné soutěže, se zapojím tím, že bych zveřejnil svoje hlasování a důvody, které mě k tomu vedli. Po tom co se tu rozpoutalo jsem rád, že jsem tak neučinil a na příště se vystříhám podobných pošetilých plánů.
 

DeletedUser

Guest
Ok, konec, nehodlám se s vámi hádat do nekonečna. Nikam tahle hádka nevede.

Nejspíš si všechny vaše příspěvky vykládám špatně a jsem tady ten nejblbější, kam mám vrátit cenu?

Už mě nebaví si psát vlastně o ničem, od samého začátku mi nešlo o přepracování výsledků.

Chápu tvůj názor pavouk123 a jak se k tomu stavíš.

Jen zadání bylo takové jaké bylo.

Chápu jej, ale neakceptuji ho.

Kritizovat mě můžete, a pokud někoho krizitujete, tak musíte počítat s tím, že se k tomu může vyjádřit.

To je asi tak všechno co jsem chtěl napsat.


 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
S malým zpožděním též gratuluji vítězům a všem ostatním děkuji za účast v soutěži a doufám, že se brzy setkáme u další.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji všem, kterým se můj obrázek líbil a moc děkuji za výhru :) :) :) Nemohl jsem poděkovat dřív, jelikož jsem byl teď pár dní mimo dosah internetu...
 

DeletedUser

Guest
Tiež sa mi Tvoj výtvor páčil najviac,podľa mňa zaslúžene prve miesto :great.
 

DeletedUser31120

Guest
Libco, byl to vážně povedený banner gratuluji i ostatním.. :)
 
Nahoru