• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Ano, odměny budeme posílat hromadně až po ukončení soutěže.
 

DeletedUser40698

Guest
To už se zde ani nedává, že bylo vloženo nové vajíčko?:scratch
Nebo kvůli tomu, že jsem zde nenahlásil, že jsem minulé vajíčko našel?
Když k tomu nemám co říci, tak nepíšu.

Jinak to nevadí. Kdo chce a není líný, dané dodatečné informace si najde a nemusí být závislý na oznámení.:)

EDIT: tak konečně hotovo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40698

Guest
Gratuluji dalšímu hledači. :)

Odkaz už dávno nalezený jsem měl, ale řekl jsem si, abych tam nebyl pořád já, protože by to bylo stereotypní a já jsem proti hře hrané stereotypem, tak nemohu být tím pádem stereotypní i v soutěži, proto to chtělo nějakou změnu.
Přikládám obrázek, ten čas tam červeně vyznačený je kdy jsem tvořil ten screen, ne kdy jsem nalezl to vajíčko, to jsem měl nalezené už dříve asi dvě až tři hodiny zpetně. Někdy si musím fakt počkat až na nápovědu.
[SPOIL]
WfqtQlo.jpg
[/SPOIL]
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Omlouvám se.
Vyjímečně vkládám později, dříve jsem se sem nedostal.
 

DeletedUser40698

Guest
Kdo je moudrý, tak si hravě během několika vteřin na dvě kliknutí v záhlaví stránky najde zadání soutěže a tam se dozví, kdy soutěž skončí.

Pro nemoudré nebo spíše líné hledat, soutěž končí dnem pondělí velikonoční, tedy 6.4.2015 23:59h
 
Nahoru