• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser41830

Guest
Omlouvám se, nějak jsem tu tvoji "kauzu" neřešil. Nechtěl jsem se zbytečně rýpat do něčeho, do čeho mi nic není. Ale zklamání z vedení... obrovské.

První a poslední soutěž které se účastním. Nenechám si tu **** na hlavu s takovými detaily.
Taky jsem z toho zklamán ..
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Zklamání si ale připravujete sami tím, že nejdete podle zadání soutěže. Nás tu nařkneš z pohodlnosti, že se nám nechce rozkliknout odkaz na obrázek, ale stejně Tvá slova můžeme obrátit proti Tobě - proč jsi pohodlný si přečíst celé zadání a dodržet ho?

Však se podívej na své příspěvky - co příspěvek, to zbytečná citace - moderátoři to pak po Tobě také musí upravovat dokola, dokola ... A vytečkovaná neslušná slova tu také nepěstujeme - takže, nejdřív zamést před vlastním prahem a pak se teprve rozohňovat nad jinými by neškodilo.

A proč jsme řešili zadání jen přes ikonu obrázku? Protože u grafických soutěží zadáváme přesné rozměry obrázku a pak v minulosti docházelo k tomu, že byli hráči vyřazeni pro nedodržení rozměrů, než jsme zjistili, že k tomu dochází při vložení přes sponku. Ona prostě někdy ty rozměry zmenší. Abychom tomuto předešli, trvali jsme na viditelném vložení obrázku přes ikonu obrázku - tedy vložení URL adresy soutěžního obrázku z nějakého úložiště.

Bohužel, přes veškerou naši snahu, udělat pravidla taková, abychom nemuseli nikoho vyřadit, najdou se jedinci, kteří toho nedbají a udělají si to po svém. Pak ale následky takových rozhodnutí přičtěte jen sobě, nikomu jinému.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Já bych to vzal z jiného pohledu, proč někteří nemají problém si pořádně přečíst zadání a dodržet jej, aniž by je musel kdokoli upozorňovat, jak by vůči nim bylo spravedlivé (když oni si dali tu práci a splnili veškeré regule soutěže), aby těm kteří se na to z vlastní pohodlnosti vykašlali, bylo nedodržení tolerováno.

Pak by zase byli hluboce zklamáni ti, kteří se tomu poctivě věnovali.
 
Naposledy upraveno:

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Sponu jsem přehlídl. Obrázek byl v příspěvku viditelný + jsem pro jistotu přidal i URL. Jelikož se jednalo o grafickou soutěž, počítal bych spíš s tím, že se bude dbát na ty pravidla, které se týkají grafických výtvorů a ne těchto kravin jako je spona či ne...
 

DeletedUser

Guest
Ta "kravina" jak kus zadání nazýváš tam byla zdůrazněna a Biblos vysvětlil proč...
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Dobře, je vás víc, jasně. Běžte se bodnout s takovou soutěží :hi bye
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Sponu jsem přehlídl. Obrázek byl v příspěvku viditelný + jsem pro jistotu přidal i URL. Jelikož se jednalo o grafickou soutěž, počítal bych spíš s tím, že se bude dbát na ty pravidla, které se týkají grafických výtvorů a ne těchto kravin jako je spona či ne...

Jak bych měl tedy podle tebe vysvětlit těm, kteří si to zadání přečetli a udělali vše správně, že přestože ty ses na to vykašlal, měl bys stejnou výchozí pozici jako oni?
 

DeletedUser41824

Guest
Všude, ne jen tady, kde budes soutěžit tak pokud nedodržíš zadání, tak jsi mimo. Já nevím čemu se divíš, prostě zadání je zadání..tvoje chyba:wacko
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Jenže nikde nejsou taková pravidla ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
No, nevím na kolika podobných fórech ses takových soutěží účastnil, ale vzhledem k tomu, že tohle není první fórum kde působím, mohu tě ubezpečit, že většinou jsou pravidla pro soutěže daleko přísnější, navíc to většinou funguje tak, že buď splníš zadání nebo jsi rovnou vyřazen, aniž by tě kdokoli upozorňoval, nebo dokonce radil jak to udělat správně.
 
Nahoru