• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na zlepšení hry

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Čauky,
najedete si na mapu... najedete si kurzorem nad vesnici,...a přidáte k oblíbeným označením hvězdičky.
Docela by se líbilo, kdyby "přidat k favoritům" i odebrat z favoritů šlo i v náhledu vesnice a nejen označením "přes mapu".
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkujeme za vaše nápady, zpětně vidím, že jsem se k některým nevyjádřil, proto dodávám zpětné reakce...

měl bych návrh na přehlednější fórum kmene

Tým mám na mysli fóra kmenů co přeba přidat nějaký simbol aby se hráč vyznál vé fórech konkrétně mám na mysli Skryté fóra a fóra pro důvěryhodné hráče aby se v tom hráčí s těmito právy vyznaly které fórum je skryté a které ne. Myslím si že by to mohlo být přehlednější v tomto případě.


Podpory

Také bych navrhl aby se hráč vyznál v jednotkách co jsou jednotky dotyčné vesnice hráče a podpora z jiné vesnice či jiného hráče, mohla by tam být přidaná tabulka vedle města s názvem napříklat Podpory. :)

Pozvání

Také si myslím že by bylo , docela fajn aby , přibyla možnost pozvání hráčů přímo do kmene.


Inventář


K tomu by se mohla přidat možnost odebrat podložku z inventáře jeli-kož , jsou některé podložky nepotřebné protože je přebas na daném světě nelze použít napříklat podložka Ďedictví pokuď pánský dvůr nelze zvíšit.

Ďekuji :)

Nápadů jsi přidal dost, proto své odpovědi vezmu bodově:

Fórum - nemyslíme si, že by fórum bylo potřeba ještě vylepšovat, ba naopak se tam přidávalo postupně tolik funkcí, že už v dnešní době je tam toho docela dost a přidávat další ikony, symboly apod. by mohlo být ba naopak ještě matoucí.

Podpory - pokud klikneš na své nádvoří ve vesnici, tak vidíš odkud jaké vojenské jednotky jsou. Dávat to přímo do náhledu vesnice, tak by v tom byl hrozný guláš. Pokud je hráč pod útoky, tak v první řadě řeší to, kolik jednotek v jaké vesnici a má a ne, odkud jednotky jsou, kolik % je jeho jednotek apod. To jsou akorát zbytečná čísla, která by tam překážela.

Pozvání - pozvat hráče přímo do kmene můžeš z jeho profilu. Je to rychlé a netřeba to dávat mezi pozvání do hry, které má naprosto jiný význam.

Inventář - nevidím smysl v mazání položek, např. položku dědictví můžeš využít ve vesnici, kde ještě nemáš postavený panský dvůr, neboť po jejím použití ti ji okamžitě vystaví.

Čusí,
nedávno přidaná kolonka v náhledu "Výzkum" je dobrá věc.
Ještě více by mi pomohla, kdyby se vesnice po kliknutí na Výzkum daly řadit nejen dle bodů, ale i dle selského dvora.
To by byla paráda :)
Kvítek

Edit:
A také by se mi líbilo, kdyby v osobních zprávách šla "Exportovat jako kód BB" nejen celá zpráva, ale třeba jen její samotná část.
Když je třeba delší konverzace a chci exportovat jen některé fragmenty, tak se v tom pak nevyznám při vybírání jen toho co bych si přála exportovat v BB-kódu.

Nastavit by to šlo, ale myslím si, že by to téměř nikdo nepoužíval. Seřadit vesnice podle selského dvora si můžeš v náhledech v kolonce produkce.

Část zprávy lze exportovat, ale člověk to musí v exportu následně upravit. Není to složité, jen je potřeba si s tím trochu pohrát ;)

Zdárek, jdu zase otravovat.

Aktivní rekrutace
Náhled vesnice, správce účtu ~~~> http://prntscr.com/d6ucdw
Je to sice fajn, že vidím "Aktivní" rekrutaci vojska,...ale byla bych ráda, kdyby aspoň někde bylo uvedeno co to tam rekrutuju.
Neboť ani v dalším náhledu (po kliknutí na "přepracovat") není uveden název/druh šablonky ~~~> http://prntscr.com/d6ud1m

Je to drobnost, malý detail... ale teď co si "hraju" s vícero šablonkami, tak všechno musím "rozklikávat", abych zjistila co tam mám v plánu naverbovat.

Sice se to dá udělat, zařídit a vytřídit dalšími a dalšími dynamickými i manuálními skupinami, ale již teď jich tu mám tolik, že v tom trocha plavu.
A to mne přivádí k dalšímu: některé skupiny používám více, některé méně..., ale všechny se občas hodí a nechci se jich vzdát.

Selekce viditelnosti skupin
Dalo by se zavést, aby některé skupinky "byly viditelné" jen tehdy, když si je ""zvolím" na hlavní panel" ?


Snad jsem to napsala srozumitelně (o čemž pochybuji :D ).
Ale to neva - tady je to stejně umrlo, tak si počtěte,...zapřemejšlejte...a tak nějak : ))))


Edit:
Pro Shedda - jsem amatér a mám víc jak dvě vesnice, tak:
Ne, nemám rekrut army dělen jen na dvě části "obrana/útok" :D
A ne, nemám jen skupinku "hradby" a "plný selák" :D

Aktivní rekrutaci přece poznáš toho v jaké skupině vesnici máš, ne? Opravdu je potřeba ještě více zaplňovat dané okénko pro správce účtu? To bychom pak mohli přidat i aktivní výzku, aktivní stavby a dokážeme si pak asi představit, jak by toto okno asi tak vypadalo.

Čauky,
najedete si na mapu... najedete si kurzorem nad vesnici,...a přidáte k oblíbeným označením hvězdičky.
Docela by se líbilo, kdyby "přidat k favoritům" i odebrat z favoritů šlo i v náhledu vesnice a nejen označením "přes mapu".

Když klikneš na vesnici, tak tuto možnost máš (viz obrázek níže)

Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202016-11-20%20v%C2%A013.52.07.png


A pokud máš na mysli přidávání vesnic do oblíbených z profilu hráče, tak to asi není uplně potřebné.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Zdravím

Odesílaní bezprémiových bónusů

nebylo by lepší založit i odeslání podložky z inventáře jako dárek, vím že u prémiových funkcí to lze ale, u těch bez prémiových funkci to nelze nebylo by lepší to udělat tak aby šli odesílat jako dárek i bezprémiové funkce v inventáří ? kdyby někdo potřeboval nebo tak myslím si že je tohle dobrý nápad :).

Chat
Nevím jestli to zde píší správně ale když mi někdo napíše zprávu do chatu tak se mi ta zpráva nová na chatu neoběví musím kliknout přímo do zpráv a otevřít chta přímo ve zprávach.


Ďekuji :).
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Jaké přesně položky myslíš, které nejdou přeposílat a měli by jít?

Ohledně chatu, zkus to přes jiný prohlížeč.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Zdravím

Odesílaní bezprémiových bónusů

nebylo by lepší založit i odeslání podložky z inventáře jako dárek, vím že u prémiových funkcí to lze ale, u těch bez prémiových funkci to nelze nebylo by lepší to udělat tak aby šli odesílat jako dárek i bezprémiové funkce v inventáří ?
Zdravím

Odesílaní bezprémiových bónusů

nebylo by lepší založit i odeslání podložky z inventáře jako dárek, vím že u prémiových funkcí to lze ale, u těch bez prémiových funkci to nelze nebylo by lepší to udělat tak aby šli odesílat jako dárek i bezprémiové funkce v inventáří ? kdyby někdo potřeboval nebo tak myslím si že je tohle dobrý nápad :)

Ďekuji :)
Jaké přesně položky myslíš, které nejdou přeposílat a měli by jít?

Ohledně chatu, zkus to přes jiný prohlížeč.
Ok...
Ty podložky v inventáří například vylepšená sedadla ty co se vyhrávaji v eventech jdou přeposílat jenom zakoupene což je například větší produkce surovin nebo Prémiový účet,Správce účtu,Pomocník rabování ale, ty v inventáři co se dají získat v růzdných událostech nelze a , myslím si že by byl dobrý nápat to založit aby to šlo.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Zdravím

Mám takový dotaz jak se ve kmeni nastavuji práva a tituly nešlo by to udělat tak jak je na Grepolisu? Že by se jen rozkliklo upravit práva a zároveň už by tam bylo otevřeno pole pro změnu titulu? bylo by to rychlejší a snadnější a nemusely by se rozklikavat hráči jednotně a upravovat titul každýmu zvlášť ale mohlo by to být pozměněno hromadně když chce někdo změnit titul hráčů naráz tak se mi zdá zbytečně zdlouhavé a logičtější to rozklikávat po jednom.Mě by to určitě pomohlo


Ďekuji :D:);)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Však to lze! V seznamu členů máš dole políčko "Přepracovat práva" a přes něj můžeš upravit práva všem členům kmene najednou.

Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202016-11-29%20v%C2%A013.14.03.png
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Však to lze! V seznamu členů máš dole políčko "Přepracovat práva" a přes něj můžeš upravit práva všem členům kmene najednou.

Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202016-11-29%20v%C2%A013.14.03.png
Ano to vím že lze Ale, já mám tímto na mysli titul samotný text pod hráčem například hodnost vím že v Grepolisu to lze upravit hromadně nemyslím práva ale text který je pod daným hráčem napsaný například (rytíř) nebo tak myslím Titul ne Práva.
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Aha, tak to máš pravdu, to nelze, ale mohlo by jít. Neměl by to být problém pro vývojáře nastavit, ale zřejmě to nevidí jako podstatné. Můžeme je na to upozornit...
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Aha, tak to máš pravdu, to nelze, ale mohlo by jít. Neměl by to být problém pro vývojáře nastavit, ale zřejmě to nevidí jako podstatné. Můžeme je na to upozornit...
Děkuji kdyby jste byly tak hodní myslím si že by to mě i mnoho Zástupcu kmenů pomohlo :).Jde o to aď se nerozklikáva hráč jednotně je to pracné a zabere to více času vím že i Grepolis to tak také má založeno :).
 
Nahoru