• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jen trochu osvěty ohledně obsluhy - z Kozlovny se ptali předem, jestli nechceme vybrat jen 4 jídla, která by speciálně pro nás uvařili, aby stíhali, jenže po menším fiasku s tímto způsobem v Pardubicích, jsem to zamítl a souhlasil s tím, že si budete objednávat na baru. Ovšem nepočítal jsem s tím, že se bude vše okamžitě i platit a ne psát na lístek, což si myslím, že bylo dost zdržovací. Ale jinak myslím, že sraz dopadl dobře. A řízek tam mají úžasný. :)
 

DeletedUser41445

Guest
Tak vy jate nakonec dorazili do xanadu? My co jsme jeli mezi prvnimi jsme skoncili hned vedle v baru jupik a tam to take bylo legendarni ;)

Ale sraz byl skvely i s tou obsluhou, ktera to opravdu nezvladala.

Jsem rad ze jsem zase poznal dalsi hrace a na pristim srazu si musim titul v piti piva vzit zpet:)
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Jen počkej, příště do toho jdu taky a dostanete oba. :D Včera jsem do toho nešel jen proto, že už jsem měl před sebou páté a nechtěl jsem riskovat blinkání do auta Dragonlady, když jsem nevěděl, co se ještě bude/nebude dít... :D:D:D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tam jsem nebyl, v Dětenicích, ale pamatuji si tě z s17. Vůdce malého kmenu,se kterým jsme měli spojko... :) Jinak jsme se potkali v Kladně... :)
Já byl na začátku s17 Pedro198, ale odešel jsem ještě před válkou s Orchid a předal komplet účet jednomu kámošovi. Pak jsem se dozvěděl, že tam dělal trochu psí kusy, ale to už o dost později... Pak jsem se vrátil ke konci a komplet převzal účet Tůžík. Vytáhl jsem ho ze 4mil. až na 9 a držel hranici Vallhaly na jihovýchodě..Třeba s Meilou,Lotrandoskou,... Na borce jako Achat,hopp nebo Jab vzpomínám jako na top protivníky... To byly časy... :)

Jo, Vallhala byl na 17 skvělý kmen, i když nás kytičky postupně likvidovaly ... V Dětenicích to byl tedy někdo jiný podobného jména, v Kladně bylo dost hráčů ze světa 16 i 17, které jsem hrál, takže v tom mám guláš trochu. :) Ale Lotrandosku si pamatuji, měla krásný dobový úbor a s Meilou jsme hráli i na jedna.
 

DeletedUser41445

Guest
Jen počkej, příště do toho jdu taky a dostanete oba. :D Včera jsem do toho nešel jen proto, že už jsem měl před sebou páté a nechtěl jsem riskovat blinkání do auta Dragonlady, když jsem nevěděl, co se ještě bude/nebude dít... :D:D:D

Urcite se pridej. Cim vice hracu soutezi tim lepe a treba opravdu vyhrajes ;) Hlavni je ta zabava :D:D:D

Na srazu se mi libilo i to ze oproti lonskemu srazu byly prave ty souteze a nejen to pivo. Myslim ze treba u kresleni jsme se dobre pobavili :D:D u kvizu byli nektere otazky spatne definovane, ale i tak jsme je dustojne zvladli ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Urcite se pridej. Cim vice hracu soutezi tim lepe a treba opravdu vyhrajes ;) Hlavni je ta zabava :D:D:D

Na srazu se mi libilo i to ze oproti lonskemu srazu byly prave ty souteze a nejen to pivo. Myslim ze treba u kresleni jsme se dobre pobavili :D:D u kvizu byli nektere otazky spatne definovane, ale i tak jsme je dustojne zvladli ;)

Vzpomeneš si, která otázka dělala problém? Protože jeden z výherců pohořel jen na jménu první administrátorky hry a třeba otázka o roku vzniku české verze, když jste byli na 10. srazu, byla přímo zadarmo. Já ji dával těžší - chtěl jsem, abyste si vzpomněli přesně na den.
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Špatně byla tuším otázka 3, kolik surovin se vejde do maximálně vystavěné skrýše. Vejde se tam 6000, nikoliv 2000. Druhá nešťastně položená otázka byla ohledně vlajky na obyvatele a kdy se dá tato vlajka sundat.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
U skrýše určitě chyba nebyla, stačí se podívat ve hře do skrýše. A ta vlajka byl trochu chyták, ale ne zas tak velký, protože samozřejmě ji vyměnit za jinou lze, jen počet obyvatel musí odpovídat nezvýšenému počtu - což Vám i hra, při pokusu ji vyměnit při zvýšeném počtu obyvatel ve vesnici, napíše upozornění, že počet obyvatel musí klesnout.
upload_2017-4-24_18-41-12.png
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
U me ten kvíz byl stejně z poloviny tipovačka... :D Nick první administrátorky jsem třeba věděl, potkal jsem ji i v Kladně, ale některé otázky ne. A třeba tu s vlajkou jsem pochopil tak, jestli jde oddělat, když jsou už jednotky nad normální limit seláku, tedy i vojsko i s tou vlajkou, takže jsem dal, že ne... No ale to je fuk, žíly mi to netrhá... :D:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru