• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení chyb & Chybějící informace

DeletedUser40852

Guest
V tom případě nechápu, proč je tam napsáno " potřeba ". Ale nemá cenu se o tom bavit. To že to ani ve vylepšených veskách se selákem na úrovni 5 kostel nepostavíš, jak jsi původně tvrdil, je ti už jasný, takže jsi si to předělal na odemčení budovy. Prostě i když u téhle budovy splníš zadané podmínky, tak ji nepostavíš.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Tato informace je i na jiných jazykových verzích Wiki a je i v samotné hře, nejedená se tedy o chybu na Wiki. Pokud jsi myslíš, že se jedná o chybu ve hře, můžeš ji nahlásit v příslušné sekci Hlášení chyb.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Mám dotaz k důležité věci: kolik má placený pomocník rabování kapacitu vesnic? (kolik si jich pamatuje)?
nikde to není psané, nikde to nemohu najít.. jediné co jsem zjistila, tak to moc není, a rozhodně si nepamatuje podle vzdálenosti (např. ty nejbližší), ale asi jen ty poslední časově..??
Jediné co tam jde nastavit ohledně počtu vesnic, tak počet vesnic na 1 stránce... pokud tam dám nejmenší počet, stránek tam je několik, ale když dám maximum, což je 100, tak to další stránku neukazuje..
Vidím pak vesnice na mapě, kam nic nejde ani se nic nevrací. A přitom před tím to tam poslat šlo.

S Deynorem jsme neměli možnost to zjistit , co Biblos, Kozmicz? nebo někdo další by věděl? nebo zjistit od němců?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
V tom případě nechápu, proč je tam napsáno " potřeba ". Ale nemá cenu se o tom bavit. To že to ani ve vylepšených veskách se selákem na úrovni 5 kostel nepostavíš, jak jsi původně tvrdil, je ti už jasný, takže jsi si to předělal na odemčení budovy. Prostě i když u téhle budovy splníš zadané podmínky, tak ji nepostavíš.
A naprosto stejné podmínky jsou i u strážní věže a i ona se do něj nevejde.
Jsou to jediné budovy, které pokud člověk splní podmínky, tak je postavit nemůže (kostel je tu tedy od počátku či skoro samého počátku DK, takže řešit to teď...). Jenže tu jde ještě o jiný aspekt, nejen ten, jestli budovu lze postavit či ne, ale jestli dokáže fungovat nebo ne. Pokud hráč přijde o kovárnu na max, tak ve vesnici nemůže rekrutovat šlechtice; pokud nemá ve vesnici kasárna (v minulosti vesnice jen na tvorbu katapultů), tak si nemůže postavit ani opravit hradby (proto jsem v takových vesnicích měl kasárna na stupni 1), takže i když to nemám konkrétně otestováno, tak bych řekl, že pokud hráči někdo zkatuje selák či hl. budovu pod pátou úroveň, tak mu ten kostel (příp. strážní věž) přestane fungovat. Teoreticky v případě kostela by to mohlo mít i smysl, protože ta budova je na bourání trošičku více odolnější (u strážní věže tam to smysl nemá, ale tak to je novinka a víme jak je to tady s novinkami).

Mám dotaz k důležité věci: kolik má placený pomocník rabování kapacitu vesnic? (kolik si jich pamatuje)?
nikde to není psané, nikde to nemohu najít.. jediné co jsem zjistila, tak to moc není, a rozhodně si nepamatuje podle vzdálenosti (např. ty nejbližší), ale asi jen ty poslední časově..??
Jediné co tam jde nastavit ohledně počtu vesnic, tak počet vesnic na 1 stránce... pokud tam dám nejmenší počet, stránek tam je několik, ale když dám maximum, což je 100, tak to další stránku neukazuje..
Vidím pak vesnice na mapě, kam nic nejde ani se nic nevrací. A přitom před tím to tam poslat šlo.

S Deynorem jsme neměli možnost to zjistit , co Biblos, Kozmicz? nebo někdo další by věděl? nebo zjistit od němců?
Nevím, ale kapacita paměti PR bude více než sto, když mám stránku nastavenou na 100 vesnic a ukazuje mi to čtyři stránky.:Good
 

DeletedUser33829

Guest
Co takhle na wiki založit téma runové vesnice? Kolik má bodů, když se objeví? 2537 bodů. Co je v ní postavené? To se dá opsat z obrázků, které jsem před chvílí zveřejnil kromě opevnění, které je na 20 stupních. Vyzkoumané v nich je jen kopí a meč, i když budově jsou splněny požadavky na všechny jednotky kromě dílny, ale ta se dá hned postavit z nuly na druhý stupeň. A vojsko které v nich je při objevu. Případně ještě něco?
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Udělat stránku na wiki v plánu máme, ale nejdříve chceme dát hráčům možnost prozkoumání.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
já myslela že to už dělal před měsícem deynor, tak jsem se o to nezajímala..a ted koukám že jsou pouze runové války.. no to doplním časem, ted dělám ocenění, úspěchy a tisíce dalších stránek, denně tomu nemohu dát více než 10 x patnáct minut..ono to ani nejde rychleji, když několik minut trvá jen úprava obrázků před nahráním a vložením.. :)
a jj, bude lepší když to bude ještě pár dní překvapení :D at si to lidi mohou prozkoumat, pak už to budou mít s nápovědou :)
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
co se to stalo? taková hrůza.. všechny nadpisy (malé , velké, střední) jsou stejně velké, technického typu-hranaté, je to celé nepřehledné, a ta úprava :( chybí takové to historické "podbarvení" a texty v "pergamenu" ..
A je to všechno hrozně dlouhé, x minut roluji než se dostanu na konec hlavního menu :(
Chybí zvýrazněná slova v textu, odkazující na nějaké stránky..
Vše co jsem čtvrt roku předělávala (nadpisy, podnadpisy, odkazy) je pryč :(
Budu věřit, že to takto nezůstane..

alespon prosím, dva různé typy nadpisů = nadpis a podnadpis, tohle je děsivě nepřehledné a jednolité. (když pominu ten technický design na historické hře)
a zvýraznění odkazů (slov odkazujících na jiné stránky), ne až po kliknutí, ale rovnou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Qvacek

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Zdravím a mám jednu připomínku,
v inventáři je v nápovědě, že mohu položku darovat, ale na mém účtu nic takového není.
Pokud už je nějaká změna, prosím o upravení nápovědy, že darovat nelze. Děkuji za pozornost
 
Nahoru