• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 1

DeletedUser25303

Guest
Ahoj koukal jsem na fotky a vypadá to pohodově, snad se mi jednou podaří vyrazit, toto léto opět nevychází nic neboť máme málo lidí a někdo jezdit musí.

to bodka: zatím nic ale nesmutni teď nám změnili pravidla tak ti možná přenechám svůj neboť na válčení nemám čas a Premium už si nekoupím.:Cray
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Mapa dvou společenství na casualu. Kdo vyhraje, když už máme určen konec? Nebo se do hry zapojí i jiná mocnost?

transparent.png
valka casual.PNG

Celková mapa světa dle kmenů:
505 hráčů a 45 kmenů
csp1.png
kmenové mapy cas1.PNG
kmenové mapy2 cas1.PNG
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Konec se již blíží.

418 hráčů z toho 98 pod 1 milion bodů, 284 pod 10 milionů bodů
38 kmenů z toho 12 s jedním členem
Dominance:
str 23% (630.609.941/999.177.452)
*OR* 16.7% (580.407.074/692.736.671)
-*P*- 8.6% (276.634.169/336.627.765)
M_o_W 5.5%
VVV 5.3%
Wall2 5.1%


dk-mapa.png
 

DeletedUser25303

Guest
Už je to vážně trapné, což třeba nastavit svět tak že útočit můžou jen hráči s 10mega a víc nějak mi uniká důvod neustálého otvírání nových světů o casuálech to platí sto násobně když se support řídí jen názory jednoho kmenu.:/

Pro
bodka21234
: jestli máš ještě zájem napiš na dafr@volný.cz domluvíme předání účtu s DK končím.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Kdyby se vítězný kmen na nás neobrátil, tak by za pár dní byl již prohlášen za vítěze. Chtěli možnost dohrát vojenskou silou a ne jen přetahováním hráčům, což si myslím je v případě našeho prvního a již několik let běžícího Casualu naprosto férové.
 

DeletedUser25303

Guest
No tak by skončil podle vámi avizovaných změn. Takto se jen protahuje nevyhnutelné alespoň jsem mohl říct dohrál jsem svět do konce se ctí. toto rozhodnutí mě znechutilo natolik že už dál pokračovat vážně nebudu. Funguje to jako spousta dalších věcí v ČR když to nejde podle pravidel je čas pravidla změnit, nejlépe podle toho kdo dá nejvíc.:Jester:Bad
 

DeletedUser25303

Guest
A nebojte sem už chodit také nebudu abych si nepřipadal jak blbec a nemusel znovu resetovat heslo které stejně pořád dávám stejné.
 

DeletedUser33829

Guest
Chtěli možnost dohrát vojenskou silou... což si myslím je v případě našeho prvního a již několik let běžícího Casualu naprosto férové.
Aha... jenže bylo roky prezentováno, že Casual je pohodový svět, kde se velice nedá útočit a hráč nemůže být zcela zničen. Inu, férové.

Dafře75, to není poprvé v historii DK, jakmile je nápad, jak svět prodloužit, tak na to stačí pár hráčů, jakmile to má být opačně, tak Ti nebude stačit ani 98 % hráčů ze světa.;):cool:
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Casual je a vždy bude pohodový svět, protože jsou zde oproti klasickým světům jistá omezení.

My jsme otevřeni názorům a návrhům ze strany hráčů a pokud bychom návrh vítězného kmene nepřijali, svět by končil za pár dnů a vítězný kmen by vyhrál. Tímto návrhem ze strany vedoucího kmene dostanou šanci stále i ostatní kmeny, kteří tak mají více času na to, něco s průběhem světa udělat. Vítězný kmen tím rozhodně nezískal žádnou výhodu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
48e5a8cc62_9344347_o2.gif
Jede, jede vláček,
veze Vám taháček.
Snad zde, že by návod byl?
Kdepak, jen chlad tu zbyl.​
 
Nahoru