• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Není nic lepšího, než se sejít s kamarády a známými. ;)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Biblos, jde vidět, že nevíš jaký mám život.
Ale myslím si, že rodinná sešlost je lepší než nějaký sraz nemyslíš? :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Já si tohle plánuji vše dopředu, takže ke kolizím dochází málo kdy. Navíc se s rodinou vidím tak často, že když občas chybím, tak to nevadí. :)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
U mě to je zrovna bohužel naopak.. :)
A žádné známé tam nemám, takže není důvod tam jezdit.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Hmmm, vážné žádné známé? My jsme vosk, jo? :Dwarf
 

DeletedUser33829

Guest
Jak nečekané od Lamače!:D
A teď jestli dorazí VHrosek.:D
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Jediné, kdo mě stojí za setkání je Biblos a Kozmicz nikdo jiný! :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No tak, nebuď až tak kategorický, určitě by se našli i jiní, však jsi určitě v nějakém kmenu byl. Mne potěší každé známé jméno, které zde zahlédnu. A setkat se pak s nimi na srazu, i když se třeba už víckrát neuvidíme, je pro mne velmi milé, poznat, s kým jsem hrával, nebo kdo mi zabíral vesnice. :)
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
ano :D není nad to, vidět se s tím, kdo mi zabíral vesnice, hlavně když jsme byli zezačátku spolu v kmeni :D
 

DeletedUser33829

Guest
Jediné, kdo mě stojí za setkání je Biblos a Kozmicz nikdo jiný! :)
Tady proběhla nějaká diplomatická revoluce?:D "Včerejší" kámoši Ti za to nestojí a "včerejší" nekámoši jako jediní, ano?!:D

No tak, nebuď až tak kategorický, určitě by se našli i jiní, však jsi určitě v nějakém kmenu byl. Mne potěší každé známé jméno, které zde zahlédnu. A setkat se pak s nimi na srazu, i když se třeba už víckrát neuvidíme, je pro mne velmi milé, poznat, s kým jsem hrával, nebo kdo mi zabíral vesnice. :)
Jestli platí, že hráváš už jen na Betě, tak to bys měl zorganizovat mezinárodní sraz.;)

ano :D není nad to, vidět se s tím, kdo mi zabíral vesnice, hlavně když jsme byli zezačátku spolu v kmeni :D
Neměla by ses inspirovat tím pajdavým Němcem, co nakonec otrávil svoje děti.
Od Hanny Arendtové jsi ještě stále nic nečetla?:D
Víš, jak ďábel má stejné symboly jako Bůh a snaží se podobat Bohu, snaží se jeden zhrzený hráč podobat původnímu, a staví si totiž vlastní kmen, kteý zabrání tomu původnímu, aby mu jeho institucionalizovaný nový kmen ohrožoval. Nová fasáda kmene se stává tím nejdůležitějším a má své znaky. Posléze končí to, co prostě byl nový kmen, ale znaky zůstávají. Nemusí tedy člověk věřit svým lidem, ale musí plnit úkoly sebe sama a ctít znaky nového kmene, aby sebe sama institucionalizoval na stejnou úroveň, i když je jen trucem a kopancem původního kmene a původním lidem, kterým nevěřil. Já jsem to chtěl říct přesně, to znamená nikoli věřit lidem a idejím a věřit tomu co chtějí a případně nechtějí, ale raději zdobit okna, prosím!!! – To je ono…
A nejnebezpečnější věc na světě, kromě tedy lidské lhostejnosti, která je ta nejstrašnější věc vůbec, protože jakmile se lidé nechají zahnat k lhostejnosti a k tomu, že se nedá nic dělat (a na počátku každého snažení je prostě hledat důvody proč to nejde..., což je úplně běžné...) v té chvíli je totiž vláda demagogie. Ale jsme si mnohdy a většinou vinni sami. Ona, jakmile se institucionalizuje, tak si také najde prostředky, kterak se materiálně "vyfutrovat", zabezpečit a případně ochránit, aby se sama v sobě utvrdila a stala se imunní vůči jakémukoli racionálu a svědkům.;)
 
Nahoru