• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jinak teda na sraz dojede kamarád z Prahy a kdyby někdo večer jel do Prahy a měl volné sedadlo, rád by jel zpět někdy večer. Poznáte ho podle krásné přezdívky - Sára :D
No, tak to to tu čtu dost pozdě, přes Prahu jsem jel a volno jsem měl. Ale myslím, že se nechal přemluvit na diskotéku.

Žádné průběžné info? ;)

Hromadná fotka je na facebooku.

Děkuji všem, co navzdory nádhernému počasí dorazili a doufám, že se jim sraz a všechny soutěže líbily.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Hráči dostali informaci, že fotka půjde na facebook ještě předtím, než se šli vyfotit.:Good

Z mého pohledu se sraz vydařil. I náslendě after párty stála za to a Sára? Ten to tam dost přehnal a pak mu nebylo zrovna nejlépe, museli jsme ho "uklidit" na hotel k UwH, protože po svých by asi nedošel ani na to nádraží.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Rád bych se omluvil, že jsem se srazu nezúčastnil, těšil jsem se na všechny exkolegy z týmu, prostě u mě neproběhla ani rodinná oslava, byl jsem na trhání zubů bohužel a jsem na neschopence... Bohužel jsem přijet nemohl, nezlobte se, ale věřím, že další sraz se vydaří.
 

DeletedUser40852

Guest
Ohledně zveřejnění fotek není potřeba žádný souhlas. Jde o oficiální sraz DK. Takže pokud budou fotky zveřejněny tady na foru nebo na facebooku Dk, není potřeba souhlas. Stačí si pročíst zákony. :-D
 

DeletedUser25387

Guest
Hráči dostali informaci, že fotka půjde na facebook ještě předtím, než se šli vyfotit.:Good

Z mého pohledu se sraz vydařil. I náslendě after párty stála za to a Sára? Ten to tam dost přehnal a pak mu nebylo zrovna nejlépe, museli jsme ho "uklidit" na hotel k UwH, protože po svých by asi nedošel ani na to nádraží.

Mě by zajímalo, kolik by si teď fouknul :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Lamači uvidíš, příští sraz, pokud nedojde k nějakým nepředvídanostem, je dohodnut do Českých Budějovic, Cing nám pomůže s organizováním. Takže si do příštího dubna dej zuby do pořádku, ať Tě zas nezaskočí. A jestli to hodně bolí, nejlepší je to prospat.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Prášky nezabírají, spát to nejde... A dneska musím do práce, protože marodit nechci, začínám noční od 18:00 do 6 rána.. A rovnou ještě k tomu ukončit neschopenku, prostě dýl jak 5 dní marodit nejdu....
 

DeletedUser33829

Guest
Záleží co je pro Tebe přednější, jestli zdraví, nebo nutně potřebuješ peníze. Hlavně ať se Ti nic nestane v práci.
 
Nahoru