• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Co se týká sekce skripty na DK, nechápu, proč zde nic nikde není. Když jsem chtěl zřídit sekci skriptů, napsali jste mi, ať to konzultuji s SDS-RUNDENEM, s tou smažkou, co ve hře veřejně propagovala psychotropní a omamné látky ? To mi přišlo taky nesmyslné..

SDS -Runden byl v té době moderátor fóra, proto by tu sekci udržoval. Ovšem na ticket už jsi nikdy neodpověděl, my zájem, mít tu takovou sekci, máme. Samozřejmě s povolenými skripty.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Jo, mazání obrázků... Absolutní nesmysl... Někdy to posuzování nechápu. :D
 

DeletedUser43970

Guest
SDS -Runden byl v té době moderátor fóra, proto by tu sekci udržoval. Ovšem na ticket už jsi nikdy neodpověděl, my zájem, mít tu takovou sekci, máme. Samozřejmě s povolenými skripty.

Ahoj Biblosi,

Díky za reakci, ale já toho hráče z nám osobně, viděl jsem se s ním několikrát. Hrál jsem s ním pár let, moc dobře vím, co to je za vymaštěnce, omlouvám se za tento výraz, ale k němu slušné pojmenování nenajdu. Nebudu komunikovat a spolupracovat s někým, kdo je každý druhý den na mol. Nebudu spolupracovat ani s někým, kdo sdílel všemožné skripty všude možně. Poté jsem zjistil, že takový cvok dělá něco pro DK a chtělo se mi brečet.

Povolenými skripty? Kdo prosím na CZ DK spravuje skripty, či kdo tomu z týmu rozumí?
support.png
Já nechci nikoho shazovat, ale dle mého ani jeden z nich neví, která bije. Co je pro Vás povolený skript? Já jsem toto téma diskutoval s několika ,,supportéry" této hry, a ve většině jsem se dozvěděl to, že to nesmí být nic, co bude automatizované. Víte, k čemu jsou skripty dobré? Že člověku usnadní práci a zautomatizují jisté věci, které by museli být provedeny manuálně.

S kým já mam tyhle věci konzultovat? Stačí mi, když nahlásím hráče, který nehraje fér hru na support a odepíše mi slovensky mluvící Sakaal úplné bludy a nic neudělá, a musí přijít za x hodin kozmicz, co tohle je?
Já se v těch Vašich hodnostech nevyznám, jediný s kým jsem občas něco řešil byl kozmicz a ten když chce a udělá si čas, je s ním domluva v pořádku - bohužel s nikým jiným jsem takový stav již neměl.

Na tebe jsem slyšel akorát od Rundena narážky a možná nějaké posměšky na tvůj vzhled, to je tak vše, co jsem od toho Vašeho kouzelného Rundena slyšel :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser43970

Guest
A co se týče mne, nemusíš mít obavy, sice určitě mám odehráno méně speedů, než ty, ale pokud bychom měli spočítat speedy bez použití nepovolených skriptů, myslím, že jsme na tom tak nějak stejně!

Tohle je poměrně směšné, jelikož v době, kdy já hrál, jsi snad ani nevěděl, co to Speed je. Dva roky zpět či ještě déle byla nějaká mezinárodní liga, chvíli jsem s tebou ohledně něčeho komunikoval a stačilo mi to k tomu, abych si udělal obrázek o tvé zdatnosti týkající se hry. Věřím, že management a organizace hry ti jde, ale hra samotná ne.

Proto bych si přál, abys konečně dělal něco proto, aby hráči na CZ speedech nepodváděli a nekazili hru ostatním. Třeba dneska, přišel jsem si zaklikat vítr, a jak to dopadlo ?

both.png

Tenhle týpek postavil za hodinu 15 full útok a 5 šlechticů, Tobě to příjde OK? Hraju tuhle hru od roku 05/2008 a tyhle věci jsem dokázal z farmbotama, které mi točili vojsko nonstop a nikdy nebyl doma ani koník. Tenhle borec to dokázal sám? Já skripty píšu a vím, jak tento celý systém funguje a dostává mě nejvíc, že tohle musí poznat i 60 letech dědula, který nerozumí IT.

edit. Já nepotřebuji vidět do systému DK, já mám kluky z Brazilie a Portugalska, odkud vím, jak to celé funguje. Moc dobře vím, že dát si den práce a vyhledat na internetu veřejně dostupně greesmonkey scripty a obyčejný java plus AJAX není těžké.. :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No. slušné by bývalo bylo, alespoň odepsat. Scripty nesmí odporovat pravidlům hry, co je a není povoleno, aby v nich bylo, to je dáno majitelem hry. Máš-li stále zájem, aby skripty zde na fóru , tak jako dřív, byly, pošli je v ticketu ke schválení - v textu je nutné popsat, k čemu skript slouží a jak se používá.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Povolenými skripty? Kdo prosím na CZ DK spravuje skripty, či kdo tomu z týmu rozumí?

Spravuje skripty? Nikdo z nás nespravuje skripty. Support tým skripty nevytváří ani do nich nikterak nezasahuje. Pokud hráči nějaké skripty chtějí, musí si je vytvořit (či sehnat) a následně si jejich použití nechat schválit přes support. My máme samozřejmě jasně nastaveno, co povoleno být může a co nemůže. Většina skriptů povolena není, protože nahrazuje buď prémiové funkce a nebo automaticky odesílá útoky.

Já nechci nikoho shazovat, ale dle mého ani jeden z nich neví, která bije. Co je pro Vás povolený skript?

Ve zkratce na to lze odpovědět: Povolený skript je ten, který nenahrazuje prémiové funkce či nevykonává žádné automatizované příkazy za hráče. Např. každý útok musí být odeslán ručně hráčem.

S kým já mam tyhle věci konzultovat? Stačí mi, když nahlásím hráče, který nehraje fér hru na support a odepíše mi slovensky mluvící Sakaal úplné bludy a nic neudělá, a musí přijít za x hodin kozmicz, co tohle je?

Jsou určité funkce a systémy hry, ke kterým nemají příštup všichni členové supportu a některé věci tak mohou udělat jen kompetentní osoby. To je nastaveno jak hierarchií týmu, tak přímo nařízením od InnoGames.

Tohle je poměrně směšné, jelikož v době, kdy já hrál, jsi snad ani nevěděl, co to Speed je. Dva roky zpět či ještě déle byla nějaká mezinárodní liga, chvíli jsem s tebou ohledně něčeho komunikoval a stačilo mi to k tomu, abych si udělal obrázek o tvé zdatnosti týkající se hry. Věřím, že management a organizace hry ti jde, ale hra samotná ne.

Hru hraji od listopadu 2007, takže tady bych ti asi oponoval. :) Co se však týče herních zkušeností Community Managera, tak absolutně tato pozice není o tom, aby hráč byl nejlepší ze všech, ale uplně o ničem jiném. Já tady trávím svůj pracovní čas, ty tady trávíš svůj volný čas. :)

Proto bych si přál, abys konečně dělal něco proto, aby hráči na CZ speedech nepodváděli a nekazili hru ostatním. Třeba dneska, přišel jsem si zaklikat vítr, a jak to dopadlo?

Pracujeme a tom a za poslední roky máme na poli nepovolených skriptů spoustu úspěchů. Nejednu velkou rybu jsme už během speedu odstřihli. Je to však boj na dlouhou trať, řekl bych i nekonečný boj, protože hráči jsou vynalézaví a nevadí jim neustále trvalé blokace. Každopádně my tu budeme furt, takže jde spíše o to, jak dlouho to hráče bude bavit.
 

DeletedUser43970

Guest
Mě prostě přijde zvláštní a jsem toho názoru, že skript který odklikává pomocníka A/B by měl být povolený, nikterak neomezuje nikoho. Script aby fungoval musí být odkliknut přímo v pomocníkovi rabování, po odeslání znovu nic neposílá = je to úplně stejná situace, jako kdyby to samotný hráč klikal. Farmit potom někde s 50 vesnic ručně je fakt nesmysl. Já když jsem hrával bez skriptů a chtěl jsem byl fakt dobrý, ráno jsem se probouzel s bolavými prsty. Srovnávám to s takovou otročinou, možná to je důvod, proč nikdo pořádně nikde na světech nefarmí. Tento skript používá hrstka hráčů, a nikdo s tím problém nemá.

Dle tvých popisů by nebylo možné ani používat skript, který například z mapy vygeneruje dle zadaných specifikací bodové hráče (př. používám na světě skript, který mi vyfiltruje hráče od 26 bodů do 300 bodů) vložím do poznámek souřadnice a ukážou se mi hráči a farmím je. Jaká by byla realita? V mapě 20x20 či 30x30 bych půl hodiny koukal do hry, hledal, našel bych sotva půlku.

Stejnou věc jsem nikdy moc nepochopil, proč každý byl proti skritpům tohoto typu, tento script funguje na bázi klasického farmícího skriptu, kdy do něj vložíte souřadnice, přejdete do nádvoří - kliknete na script a on vyplní souřadnice - odklikne zaútočit a odklikne útok.
Mimochodem, tento script není z mé dílny, pouze jsem ho přepsal, je starý z roku 2011 a nikdy jsem za jeho hry nebyl blokován a nikde není detekován. Proč? Protože kopíruje běžný herní styl a jsem názoru, že tento script by povolen být měl.

sds---skript.png

Co se týká Speed kol, mnoho scriptů tam povolit nejde, tomu rozumím - jsou tam i zbytečné..
Ale na herním světě, kde vše trvá sto let by bylo dobré, hráčům alespoň něčím tu hru urychlit.

Když jsi se takto aktivně zapojil k reakci, zajímalo by mě Tvůj/Váš postoj k vyřešení hraní více hráčů na jednom účtě - myslím tím přihlášení pomocí HTTP cookies viz
bug.png

Za tu dobu co to hraji, jsem objevil mnoho zvláštních věcí, tři roky zpět jsem přišel na CZ DK s neviditelným znakem, který podporovala hra a mohl jsem tak vesele hrát pod Váženým nickem Kozmicz, jelikož mi hra povolila se tak zaregistrovat a nick se tvářil jako originál, a takto mohu pokračovat, vše bylo opraveno. Hrávali jsme 2 roky pomocí coockies skrz zrušení účtu, stejná báze na které jsou coockies v prohlížeči. Tohle nemá řešení, že to stále roky takto funguje ?

Týká se to Speed kol i světů, na světě zrovna pomoci coockies je možné být přihlášen klidně celý den, v rámci SDS každé 4 minuty je zapotřebí nový kód - 12x za hodinu jej poslat není nic otravného.. Tím jsem chtěl říci, že je to další věc, která mě neúnosně vadí, když na mě útočí lidi, kde sedí 2-3 hráči a je to znát, když ten hráč dělá dvě odlišné věci najednou a skripty v tom opravdu nejsou.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Dle tvých popisů by nebylo možné ani používat skript, který například z mapy vygeneruje dle zadaných specifikací bodové hráče (př. používám na světě skript, který mi vyfiltruje hráče od 26 bodů do 300 bodů) vložím do poznámek souřadnice a ukážou se mi hráči a farmím je. Jaká by byla realita? V mapě 20x20 či 30x30 bych půl hodiny koukal do hry, hledal, našel bych sotva půlku.

Skript, který ti pouze vygeneruje vesnice dle zadaných kritérií není proti pravidlům hry a je možné jej použít. Takový skript totiž nenahrazuje prémiové funkce ani za tebe nevykonává nějaké automatické příkazy (odesílání útoků apod.)

Když jsi se takto aktivně zapojil k reakci, zajímalo by mě Tvůj/Váš postoj k vyřešení hraní více hráčů na jednom účtě - myslím tím přihlášení pomocí HTTP cookies viz

Hrávali jsme 2 roky pomocí coockies skrz zrušení účtu, stejná báze na které jsou coockies v prohlížeči. Tohle nemá řešení, že to stále roky takto funguje ?

Náš postoj je takový, že je to samozřejmě zakázané a nesmí hrát více hráčů na stejném účtu. Pokud zjistíme, že se tomu tak stalo, hráč je blokován dle platného katalogu trestů. Samozřejmě zjistit takové porušení pravidel je složité, ale ne každý si dává pozor a tak nejednomu hráči se takové porušení pravidel stalo osudným. Takže náš postoj je takový, že to nepodporujeme a blokujeme a děláme vše, v rámci našich dostupných možností, k tomu, abychom hráče odhalili.
 

DeletedUser25387

Guest
Legendary Sir Dadam. napsal/a:
Co se týká sekce skripty na DK, nechápu, proč zde nic nikde není. Když jsem chtěl zřídit sekci skriptů, napsali jste mi, ať to konzultuji s SDS-RUNDENEM, s tou smažkou, co ve hře veřejně propagovala psychotropní a omamné látky ? To mi přišlo taky nesmyslné..

Tady by někdo chtěl ochutnat ne? :D

Fcečko, furt stejnej šašek jako vždy co?
 

DeletedUser43970

Guest
Po těch letech jsem si zvykl, že pokaždé někdo přijde s nějakou kravinou jak mě zastavit - zablokovat, za ty roky jsem přišel přesně 23.530 premium bodů, které jsem do hry dal. Jako sorrry, ale dostat blokaci za to, že člověk má ve hře lognuté účty a nehraje za ně, to mi přišlo, že se někdo trošku šťoural, dokud něco nevyšťoural. :)

Ale co, přejdu k radikálnější věci a to, že veškeré skripty na automatický farm, stavění budov, vojáků, šlechticů apod. Budu sdílet, kde to jen jde. Jak Vy na mě, já na Vás.
Vyloučit ze hry účty, které s mou osobou nemají vůbec nic společného mi přijde fakt fakt přehnaný.

Například účet Legendary sir Dadam nejsem já, ale klučina z Ostravy, který ten nich má už deset let a se mnou nemá nic společného.

Takže počítejte s tím, že s tím zametu jak to půjde :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru