• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Potulný obchodník - Diskuze

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Na nových světech události nebývají. Často jsou události naplánovány několik týdnů dopředu. A to pouze na světy, které jsou v danou chvíli plánování aktivní.
 

DeletedUser44004

Guest
Zajímalo by mě, jestli když dojdu na konec cesty, tak jestli mohu začít znovu. Tedy opakovat event od začátku, případně bude další "cesta" ? Nebo dokončím cestu ( všech pět milníků) a event tím pro mě končí?
 

Natysek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Presne tak. Pokial je to oznamene aj na danom svete i ked je mlady mate to tam zapnut. Na svete 53 po tyzdni od zacatia hry bol event tak kde sme?...
 

DeletedUser44011

Guest
Je to super hra, 25 km vpřed, 50 km vzad, to už si raději zahrát rovnou ruskou ruletu, končím s tím nesmyslem, admin mi doporučil si přečíst strategii, žádnou jsem nenašel, takže podle mně zbytečná ztráta času, vyhry taky nestojí za nic, nebo další způsob jak vytahat peníze z kapes hráčů na nákup prémiových bodů......
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Pokud bylo nastavení světa 53 definitivně známé v době, kdy se event plánoval, pak tam mohl svět 53 být zahrnut. Pro jubilejní svět 60 jsme se snažili zařadit některé retro prvky hry - bohužel jsme s tím neuspěli. Nastavení světa bylo tedy definitivně známé jen těsně před předregistrací, nejspíš nebyl dostatek času na to, aby byl do právě probíhající události zařazen. Oznámení jsou však automaticky vygenerována pro všechny světy, které se právě v době události hrají. Tak tam spadne i svět 60. Pokusíme se do budoucna toto nějak upravit, aby se do oznámení nezahrnovaly světy, kde událost není technicky možné spustit.
 

DeletedUser43876

Guest
Je to super hra, 25 km vpřed, 50 km vzad, to už si raději zahrát rovnou ruskou ruletu, končím s tím nesmyslem, admin mi doporučil si přečíst strategii, žádnou jsem nenašel, takže podle mně zbytečná ztráta času, vyhry taky nestojí za nic, nebo další způsob jak vytahat peníze z kapes hráčů na nákup prémiových bodů......
Na to ani strategie netřeba, není na tom nicmoc obtížného. Právě bych čekal, že to bude složitější, takhle je to fajné :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru