• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
95de93138b_103785238_o2.png
Vážené hráčky, vážení hráči, příznivci hry Divoké kmeny,

zde můžete diskutovat k nadcházejícímu srazu - domlouvat si společnou dopravu, ptát se jihočechů na zajímavosti jejich regionu i se domlouvat, kdo se zúčastníte. Oficiální přihlášky však posílejte tak, jak je to uvedeno v oznámení o konání srazu.
95de93138b_103785238_o2.png
Těšíme se na Vaši hojnou účast.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
201
Wauuuu, nooo vypadá to lákavě, ani nevím, kde jsem byl na srazu naposled, tak bych to měl konečně napravit. :)
 

Qvacek

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Ahoj, pojedete někdo přes Prahu, že bych se přidala ?
 

stepanb

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Já pojedu z Prahy vlakem. Spíš by mě zajímalo, jak se budete ubytovávat? Nechce se mi dávat pálku za hotel a jít večer pod vlivem na nějakou ubytovnu se mi taky dvakrát nechce :D
 

DeletedUser44246

Guest
Niekto zo Slovenska alebo od hraníc ? (Hodonín , Breclav , Brno) ?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Já pojedu z Prahy vlakem. Spíš by mě zajímalo, jak se budete ubytovávat? Nechce se mi dávat pálku za hotel a jít večer pod vlivem na nějakou ubytovnu se mi taky dvakrát nechce :D
Přehled možností k ubytování je uveden v odkazu přímo u informace o srazu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To jsi nějak divně četl ne? Mají tam napsáno: Všechny pokoje mají vlastní WC a koupelnu se sprchovým koutem.

Ale také tam píší, že mají spojení s Táborem MHD, tak zkus hostel Bolzano v Táboře - ten je levnější, ale tam je opravdu sociální zařízení společné. Ale zas na jednu noc se to dá přežít.
 
Nahoru