• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

DeletedUser43139

Guest
Zdravím,
Dal jsem si rok 2 přestávku a koukam že je zrovna sraz, pamatuje si mě někdo ze hry ?
(Na srazu jsem ještě nebyl)


Třeba Jollinar mi něco říká ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, tak to naprav a vyprav se na sraz.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Tak teď jsem volal na jeden penzion kvůli rezervaci, a ubytování zajištěno :)
Snad všechno dobře dopadne.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
No vidíš, na to bych zapomněl. Jdu na to :)
 

DeletedUser33829

Guest
Chtěl jsem napsat, že nic moc počet příspěvků, ale pak jsem si všiml, že tu příspěvky mizí a tím nemyslím tu výměnu příspěvků s někým kdo neskousl tvrdá data, jak před lety se na nejlepší společnost vykašlal.
Bavit mě to nepřestává, jedinici co si tu hrají na hodné, sami si uzrpovali slovo "dobro" pro sebe, a přitom pokrytci a zlořádi na entou to jsou. Hlavně jim ten obraz nebořit, toť hlavní, zlí jsou jen ti druzí, přece. Celkem mrtvo tady a nestačí mě i po těch letech udivovat ta falše.
Ve čtvrtek ráno jsem byl svědkem, jak jedna paní skoro nemohla mluvit a dva lidi se tomu smáli. U zubařky se zase jednaosmdesátiletá důchodkyně smála malmu dítěti, které plakalo. Nechápu, ale možná by mi to místní dobrotrusové mohli v poště vysvětlit, páč tady smažou v tom jak jsou hodní a na vyšším (rozuměj nižším) levelu konání dobročinnosti. Myslím, že Kozmicz by stačil, zbytek DK Týmu by ani být nemusel, stejně jediný Kozmicz píše rozumně.
Fakt neskutečné, co se tu děje a ještě to pokrytectví jaké šíří, ale zlí jsou jen ti druzí u nich, ale sami co děláte, no comment, na to bych fakt neměl a takhle bych nikdy neklesl na vaši úroveň, i když si hraejte na pravý opak, že jste na vyšší úrovni, leč opak je pravdou, tudíž nižší úroveň a to o hodně stupňů tak o deset, jeden i pět je málo.

Zdravím,
Dal jsem si rok 2 přestávku a koukam že je zrovna sraz, pamatuje si mě někdo ze hry ?
(Na srazu jsem ještě nebyl)


Třeba Jollinar mi něco říká ;)
Nechci Ti kazit představu, ale dle https://cz.twstats.com/index.php?page=search to nevypadá na přstávku rok či dva a vloni jsi tu na fóře byl také.;)
 

DeletedUser34317

Guest
Ehhh, další sraz, který je celkem blízko, když jsem prošvihl ty marné Pardubky? :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, popřemýšlej, už zbývá jen pár krajů, kde ještě nebyl.
 
Nahoru