• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

DeletedUser44263

Guest
Zdravím, měl bych další nápad. Uvítal bych novou možnost posílání surovin mezi vlastními vesnicemi. Př. ve vesnici A potřebuji 10000 hlíny, ale ve vesnici B nemám volné obchodníky, kteří by mi ji donesli. Proto by byla dobrá funkce, která by umožňovala vyslat volné obchodníky z vesnice A, aby si pro ni sami došli do vesnice B a nazpět :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Tento nápad nebude realizován, neboť by to byl příliš velký zásah do fungování tržiště.
 

DeletedUser44263

Guest
Další nápad. Před zrušením stavby budovy tě to upozorní, pokud by došlo k přeplnění skladiště a o kolik :)
 

DeletedUser44263

Guest
Byl by to moc velký upgrade pro Pomocníka rabování, kdyby bral v potaz i útoky ostatních hráčů, kteří by na danou vesnici útočili a sdílím s nimi vojenské příkazy? Nebo alespoň upozornění, že na ni někdo útočí :)
 

DeletedUser44263

Guest
Nebo další volitelná funkce Pomocníka, která by rozesílala útoky z vesnice, z které je to do dané barbarky nejblíž :) (klidně bych platil místo 30 PB/měsíc třeba 40 nebo 50, kdyby se mé nápady dostaly do hry)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Děkujeme za tvé nápady, určitě jsme za ně rádi.

Další nápad. Před zrušením stavby budovy tě to upozorní, pokud by došlo k přeplnění skladiště a o kolik :)

Tento nápad určitě nezní špatně. Udělám si k němu poznámku a při nejbližší možné příležitosti jej zašlu vývojářům hry k posouzení. V případě, že dostanu kladné vyjádření, informuji o tom.

Byl by to moc velký upgrade pro Pomocníka rabování, kdyby bral v potaz i útoky ostatních hráčů, kteří by na danou vesnici útočili a sdílím s nimi vojenské příkazy? Nebo alespoň upozornění, že na ni někdo útočí :)

Pomocník rabování má sloužit pro ulechčení posílání útoků, jeho další rozšiřování v podobném duchu se neplánuje.

Nebo další volitelná funkce Pomocníka, která by rozesílala útoky z vesnice, z které je to do dané barbarky nejblíž :) (klidně bych platil místo 30 PB/měsíc třeba 40 nebo 50, kdyby se mé nápady dostaly do hry)

Nebude realizováno.
 

DeletedUser44263

Guest
Měl bych další nápad :D U budov by mohlo být ukázané, kolik jejich výstavba přidá paladinovi xp. Takto nikdy nevím, jestli ho mám expit stavěním, nebo radši investovat do tréninku za surky :)
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
správce účtu, stavby:
mohu nastavit pořadí jak má správce stavět, to je fajn,
ale
dole pouze zaškrtnu že chci zdemolovat přebytečné stupně a nemohu si nastavit pořadí.
Ono to dost nelogicky bourá "odshora" od hlavní budovy, takže se tím zpomalí veškeré stavby a demolice.
Chtělo by to buďto:
přidat možnost demolovat odspoda (skrýš, trh, atd a hlavní budovu jako poslední)
a nebo to tam nastavit napevno od spoda (bez možnosti volby), protože je to logický, že si nebudu bourat nejprve hlavní, když ten správce pak nemá pozitivní význam, a musím to ručně stopnout a naklikat sama.:King
Jinak je to dobrá věc, kterou jsem začala používat teprve včera ráno a jinak spokojenost :D (tedy až na to že se to samo zastavuje a musí se to jednou za čas proklikat a spustit ve všech skupinách vesnic :)
 

DeletedUser44263

Guest
Nepřemýšleli jste náhodou nad prémiovou funkcí "Požádat o suroviny", která by poslala z určené vesnice dostatek surovin pro výstavbu budovy? :)
Nějak takto třeba:
 

Přílohy

  • Bez názvu.png
    Bez názvu.png
    13,7 KB · Zobrazení: 10

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Jsem na ZvD u spoluhráče a narazil jsem na takovou zajímavost. Nejde o chybu ale ani o vylepšení, takto, když hráč začíná, plní různé úkoly. Mezi ně patří také "povolat domobranu". Pokud hráč tento úkol nesplní (třeba z obavy, že bude produkovat míň surek v době,kdy je jich nedostatek), tak mu i nadále tento úkol svítí jako nesplněný. Podle mě je zbytečné, aby nesplněný úkol svítil i v době, kdy je už nesplnitelný, tedy když má hráč více jak dvě vesnice.
 
Nahoru