• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna pro volný pokec

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Zajímavé :D Inno tolikrát mění fórum a DK tým ho tolikrát promazává, restrukturalizuje a archivuje, že už ani jeho členové se v něm nevyznají :D Tak taky zdravím v mrtvém tématu (kde byl dosud poslední příspěvek od Majky, takže tu bylo mrtvo doslova) mrtvé sekce mrtvého fóra mrtvé hry a doufám, že se znalostmi hry to bude lepší než se znalostmi fóra :) I když ono už stejně není moc komu jimi jako člen supportu pomoct...
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Ani ne, jsem nová a procházím vše. Jen mi nedošlo, že s novými právy vidím do archivu
Tudíž sorry a mrtvým klid
 

DeletedUser33829

Guest
Ahoj
Cítím lehkou výčitku, že jsem tady dlouho nebyla.. :(
Asi jsem hodně psala naposledy v kavárně s54, plus mé veršíky, se kterými mně biblos odkazoval myslím do klání trubadůrů, které jsem při mé šikovnosti nenašla :D
Jinak vás všechny zdravím.
Mám ráda tuhle hru... :-*
Kolbiště trubadúrů se jmenovala ta sekce (nebyl to topic, ale sekce, resp. podsekce), v rámci restruktualizace fóra DK Týmem jak psal výše již tantalena, tu sekci vymazali, ale nechali tam některé topicy z ní, např. https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/Šachlik-vs-keltill-vs-shedd.22967/ tam byl.

Na tuto sekci práva nepotřebuješ. ;-)

Nemohla jsi prostě najít sekci, kterou DK Tým vymazal, takže v pohodě.;)
A pokud Ti někde něco nebude dávat smysl či nějaké divné reakce budeš číst, pak to bude nejspíše tím, že tam řádil cenzor ve svém dvojí metru mazání.;):):D:Good
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
No, víš, třeba tehdy ještě nebyla smazána. Nesoudím ani neodsuzuji, ale učím se, a dělám si v duchu poznámky.
Ale děkuji ;)
 

DeletedUser33829

Guest
Nové koště dobře mete, tak Ti přeju, aby Ti zůstal elán a nenechala se jimi zkazit. Protože herní podpora tady potřebuje lidi, kteří jsou ochotní radit lidem a slušně s nimi jednat a ne radit blbosti a pohrdat jimi.:cool:
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Zásadně lidmi nepohrdám, a to ani, když jednají zavrženíhodně. Jen je potom ignoruji. Ale nebudu motat hru se skutečností, a v případě, že se ocitnou v nouzi, a budou potřebovat jakoukoli pomoc, co se herních pravidel či jiných potíží týče, budu tu.
Nebudu přece jednat, jako oni ;), čím bych se pak od nich lišila.
Mým úkolem je být vždy slušná, a nezaujatá.
 

DeletedUser33829

Guest
Pamatuji si Tě, že jsi tady kdysi několikrát byla na fóru. Takže úplně neznámý člověk nejsi.
Přeji Ti, aby Ti vydrželo nadšení a pozitivní naladění, i poté co budeš mít často se opakující dotazy hráčů, a neznámé dotazy a jejich odpovědi budou pro Tebe skutečnou výzvou.
Držím Ti palce, třeba aspoň částečně sama za sebe nastavíš lepší obraz služby hráčům.:Good:);)
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
To, že si mne Kozmicz vybral z tolika uchazečů, je pro mne veliká čest. Ráda pomůžu jiným tak, jako se kdysi dostalo pomoci mně, když jsem začínala, a učila se vše za pochodu... :Good
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nové koště dobře mete, tak Ti přeju, aby Ti zůstal elán a nenechala se jimi zkazit. Protože herní podpora tady potřebuje lidi, kteří jsou ochotní radit lidem a slušně s nimi jednat a ne radit blbosti a pohrdat jimi.:cool:
Tak dlouho jsi u této hry a pořád v tom máš zmatky - na rady a porady je DK fórum a WIki - ticket systém neslouží k tomu, abychom za hráče hráli hru - navíc, to, co je napsáno v ticketu, se nesmí nikomu sdělit, jinak jsou porušena pravidla hry. Proto jsou ohledně dotazů na hraní hry hráči směrováni na tlačítko Nápověda (Wiki) nebo na DK fórum. Neboť mnoho z toho, na co se ptají, najdou právě v nápovědě, se kterou si dalo mnoho hráčů hodně práce a bylo by z naší strany neuctivé vůči těm stovkám hodin, co na tom strávili, abychom hráče právě na Nápovědu neodkázali. A pokud hráči narazí na něco, co ve Wiki není dostatečně rozepsáno, diskuse na DK fóru je ten nejjednodušší způsob, jak na to upozornit, získat zkušenosti dalších hráčů a pak to vše přidat do Wiki. Support není taková služba pro hráče, co je povede hrou za ručičku (na to je turorial a Wiki), ale co má hráčům pomoci, když se ve hře vyskytne problém - zmizí jim vojsko, ves je bez víry, i když by víru měla mít, nejdou jim stavět budovy, mají minusové zásoby, nejdou aktivovat položky atp. Tohle je to, co patří do ticketů. Ne to, že se hráč bojí něco ve hře vyzkoušet.
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Zajímavé :D Inno tolikrát mění fórum a DK tým ho tolikrát promazává, restrukturalizuje a archivuje, že už ani jeho členové se v něm nevyznají :D Tak taky zdravím v mrtvém tématu (kde byl dosud poslední příspěvek od Majky, takže tu bylo mrtvo doslova) mrtvé sekce mrtvého fóra mrtvé hry a doufám, že se znalostmi hry to bude lepší než se znalostmi fóra :) I když ono už stejně není moc komu jimi jako člen supportu pomoct...

Nu, všechno zlé pro něco dobré, a pak, že to tu neobživne :Wrrr :D:Jester
Jsem prostě zvyklá projít si všechno, protože z útržků posledních konverzací se nic nedozvím; takže to není o ničem jiném, než o informacích ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru